آتلیه رنو در شانزلیزه تغییر شکل داده است


داشتن موقعیت مکانی در شانزلیزه مشهور بین المللی همیشه مایه افتخار این برند بوده است. نمایشگاهی از دانش این برند در زمینه طراحی و فناوری خودرو، مکان منحصر به فرد دعوتی آزاد برای یک میعادگاه ویژه با عموم است.

ساختن بر روی گذشته برای اختراع مجدد خود

فروشگاه معروف رنو که اکنون در خیابان شانزه لیزه 53 واقع شده است، همیشه به دنبال تجدید خود بوده است و از زمانی که لوئیس رنو برای اولین بار درهای خود را در شماره 51 در سال 1910 باز کرد، از دهه‌ای به دهه‌ی دیگر حرکت کرده است. پس از اولین بازسازی. در سال 1930، و افتتاح میخانه رنو در سال 1962 که سپس در سال 2000 به L’Atelier Renault تبدیل شد، این سایت یک بار دیگر تحت بازنگری قرار خواهد گرفت تا به بازدیدکنندگان و مشتریان ظاهری کاملاً جدید و هماهنگ با زمان خود بدهد.

با تمدید قرارداد برای 9 سال دیگر، رنو مایل است موقعیت خود را در قلب یکی از زیباترین خیابان های جهان تقویت کند و نشان دهد که تمایل خود را برای ایفای نقش فعال در تحول سایت نشان می دهد. جاه طلبی پشت پروژه جدید روشن است. این سایت قرار است به یک مکان ملاقات و همچنین یک نقطه فروش تبدیل شود که:

  • یک تجربه جدید برای مشتری فراهم می کند،
  • نمادی از تخصص و برتری صنعتی فرانسه است،
  • به پروژه گسترده تر “بازگرداندن جادو” در شانزلیزه می پردازد،
  • به عنوان مرکز خرده فروشی گروه رنو در پاریس عمل می کند1.

یک پروژه معماری استثنایی

پس از اجرای یک فرآیند مناقصه برای نوسازی 2350 متر2 رنو، معمار مشهور بین المللی فرانسوی، فرانکلین آزی را انتخاب کرد.

فرانکلین آزی به دور از هر استانداردی، با سبک معماری مینیمال کار می کند، که قاطعانه کاربردی و عمیقاً سازگار با محیط زیست است. سبکی که توسط “عقل سلیم” هدایت می شود.

ساخت و ساز دو سال طول خواهد کشید تا جانی به پرچمدار جدید این برند در قلب پایتخت فرانسه ببخشد. پس از بازگشایی در سال 20242بازدیدکنندگان و مشتریان می توانند مکان جدید رنو را کاوش کنند، آزمایشگاهی که به تازگی برای مردم ایجاد شده است تا طیف کاملی از راه حل های حرکتی این برند را آزمایش کنند. در حالی که نام جدید هنوز یک راز کاملا محافظت شده است، معماری و مفهوم محل برگزاری، تجسم تجدید برند خواهد بود. این پروژه و نام جدید آتلیه رنو در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد.

باز کردن یک مکان پاپ آپ در حین کار

از 7هفتم نوامبر 2022، بازدیدکنندگان و مشتریان همچنان می‌توانند آخرین مدل‌های این برند را در مکانی موقتی که مخصوصاً برای مدت زمان بازسازی در خیابان شانزلیزه 33، پاریس باز می‌شود، ببینند. این مکان همچنین فروشگاه اصلی رنو و همچنین منطقه فروش خودروهای جدید و دست دوم گروه خرده فروشی رنو را در خود جای خواهد داد.

بازدیدکنندگان فقط یک ماه فرصت دارند تا برای آخرین بار از آتلیه رنو دیدن کنند و از 22 سال قبل از بسته شدن آن برای بازسازی فضا را ببینند.

1- RRG، زیرمجموعه ای که کاملاً متعلق به گروه رنو است، در 12 کشور اروپایی حضور دارد. ماموریت RRG توزیع کلیه محصولات و خدمات اتحاد (رنو، داچیا، آلپاین و نیسان) برای مشتریان حرفه ای و خصوصی در کشورهای خاص است.

2- مشروط به اخذ مجوزهای اداریمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: