آرکانا 5 ستاره یورو NCAP کسب می کند

رنو آرکانا جدید با کسب حداکثر امتیاز 5 ستاره یورو NCAP بخشی از دایره ایمن ترین خودروها است.1.

اسپرت، هیبریدی و جادار

هیبریدی، نیو آرکانا نیز به لطف موتورهای خود هیبریدی است که منحصراً الکتریکی شده است:

  • از یک طرف، E-TECH 145 هیبریدی کامل (در تابستان امسال) با تمام مزایای برق بدون اتصال به برق: تا 80٪ از زمان صرف شده برای برق در شهر2مصرف سوخت تا 40 درصد کمتر در مقایسه با یک موتور بنزینی معادل، و کاهش CO2 برای حداکثر لذت رانندگی، با سکوت، راحتی و پاسخگویی.
  • از سوی دیگر، موتورهای بنزینی با میکرو هیبریداسیون 12 ولت (TCe 140 سپس TCe 160)، مترادف با اقتصاد، انعطاف پذیری و لذت رانندگی است. هیبریداسیون میکرو مصرف سوخت و انتشار CO2 را کاهش می دهد، در حالی که سیالیت بیشتر در راه اندازی مجدد و راحتی رانندگی بهتر را تضمین می کند.

نیو آرکانا یک مدل هیبریدی دقیقاً به سبک خود، با خطوط براق و پویایی اسپرت خود، از نظر جادار بودن، قیمت یا بهره وری انرژی هیچ سازشی نمی کند. مواد ضروری برای این SUV با ظاهری اسپورت و فضایی ایده‌آل برای خانواده‌ها که از فضای آن، راحتی رانندگی و رفاه در کشتی قدردانی می‌کنند. این با بهترین سطح ایمنی فعال و غیرفعال برای همه سرنشینان و کاربران جاده است.

هیبریدی، منحصراً:

2 شهر WLTPمنبع

1 طبق پروتکل خودروی “شریک” EURO NCAP در حال اجرا

برای … بیشتر

حفاظت از سرنشینان:

رنو آرکانا جدید بر اساس پلت فرم مدولار CMF-B از ساختار بدنه بهینه، ساختارهای صندلی اصلاح شده و نصب کمربند ایمنی با پیش کشنده های آتش سوزی و محدود کننده نیرو برای پشتیبانی بهینه از همه سرنشینان بهره می برد. همچنین باید به خاطر داشت که رنو سفیری برای فناوری Fix4sure برای برتری مهار سرنشینان برای جلوگیری از زیردریایی است.

رنو آرکانا جدید، هم از نظر DNA و هم در بیان خود، قاطعانه هیبریدی است. او با تأیید شخصیتی قوی، بر تضادهای خود با ترکیب درخشان آنها غلبه می کند.

چه شرایط آب و هوایی، روز یا شب، هنگام سبقت گرفتن و تغییر خط، در شهر یا هنگام پارک کردن، این فناوری های کمک راننده همگی به نفع ایمنی بهتر برای همه عمل می کنند و به آرامش بیشتر و خطر کمتر کمک می کنند. در وسیله نقلیه به عنوان راننده یا مسافر، یا در خارج، به عنوان کاربر آسیب پذیر جاده.

رنو آرکانا جدید با خطوط براق و سبک منحصر به فرد و بسیار ساده خود، یک SUV واقعی ایده آل برای خانواده، بسیار جادار و راحت است که به ویژه جادار بودن آن امکان نصب آسان صندلی های کودک را بر روی صندلی های کناری عقب فراهم می کند.

بنابراین New Arkana ایمنی فعال و غیرفعال را در بالاترین سطح مطابق با معیارهای Euro NCAP ارائه می دهد. نتیجه ای 5 ستاره که نشان دهنده تمام دانش رنو در این زمینه و تعهد آن به ارائه وسایل نقلیه نوآورانه تر، قابل اطمینان تر و ایمن تر به بیشترین تعداد ممکن است.

رنو آرکانا جدید به جدیدترین نسل کمک های رانندگی مجهز شده است. در میان این ADAS (سیستم‌های پیشرفته کمک راننده)، بزرگراه و دستیار ترافیک، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی، هشدار نقاط کور، هشدار عبور از خط یا دستیار حفظ خط، رانندگی ایمن‌تر و آرام‌تر را تضمین می‌کنند. ترمز اضطراری فعال همچنین: اگر دوچرخه سوار و عابرین پیاده شناسایی شوند، راننده را از وضعیت خطرناک آگاه می کند و در صورت عدم واکنش راننده می تواند ترمز را درگیر کند. یکی دیگر از فاکتورهای ایمنی افزایش دید و دید است که به‌ویژه به لطف دوربین 360 درجه، چراغ‌های جلوی 100 درصد LED به صورت استاندارد، روشنایی خودکار چراغ‌ها و آینه دید عقب داخلی الکتروکروماتیک به دست آمده است.

پانل کاملی از وسایل کمکی رانندگی برای راحتی و ایمنی بیشتر برای همه:

آرکانا جدید که با مفهوم منحصربه‌فرد خود، کدهای سنتی را تغییر می‌دهد، وسیله نقلیه‌ای با حرفه بین‌المللی است که قصد دارد بخش پررونق C را فتح کند. با نیو آرکانا، رنو اولین تولیدکننده عمومی است که یک شاسی بلند کوپه را در اروپا عرضه می کند، رده ای که تاکنون برای برندهای درجه یک در نظر گرفته شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: