آسفالت کلیو تروفی فرانسه به نقطه اواسط فصل خود می رسد

در رده آقایان، اریک رویر پس از سومین موفقیت متوالی در برابر ژان پیر لژون و دومینیک پاتنوت، که تجربه زیادی در این رویداد و تازه وارد جرارد پوئل دارد، تعقیب خواهد کرد. در همین حال، کریستف فونتین در یک پارک خدماتی باز می گردد که از اولین حضور فرانک بری، توماس گاوم و مایک سووینیه استقبال می کند که سال گذشته در مسابقات رالی لوکزامبورگ سوم شد.

رنو با داشتن پارک خدمات آسفالته در حال رشد کلیو تروفی فرانسه، با تقریباً نیمی از رقبا، از جمله بیش از 40 دستگاه کلیو رالی 5، در Rallye Aveyron Rouergue Occitanie دارای بیشترین نمایندگی خواهد بود.

با وجود اینکه این دو نفر برتری کمی دارند، اما رقبای آنها قصد ندارند کار خود را آسان تر کنند. استیو جویف و بنجامین استرلینگ که در سال جاری روی سکو هستند، می‌خواهند پس از سوزاندن جوکرهای خود برنده شوند، در حالی که ژرمی سرهی، یوآن کوربراند و پاتریک مگنو تمام تلاش خود را برای اسپری شامپاین انجام خواهند داد. یانیک فرانسیسی و بنجامین بارنوین پنجمین و ششم در اولین حضور خود در Antibes هستند، همچنین سعی خواهند کرد قول خود را با Clio Rally5 در این رویداد تأیید کنند، که برای آنها جدید است. مانند پیر پل بالتولو، آنها باید با رقبای باتجربه تر در آویرون، مانند لوئیس مایر، سباستین رامبو، گیوم بونه و یان کلیری مبارزه کنند.

شدت در رده زنان نیز افزایش خواهد یافت. با نادیده گرفتن مارینا برویل از این دور، مارگوت دوپوی و الودی گینز دوئل خود را که به نفع اولی در آنتیب تبدیل شد، از سر خواهند گرفت. فراتر از جاه طلبی های خود در رده بندی عمومی، این دو زن با رقیب جدیدی، شارلوت اولئا، سوم در مسابقات قهرمانی رالی زنان فرانسه دوازده ماه پیش در روئرگ، پشت فرمان کلیو راگنوتی روبرو خواهند شد.

توماس شوفری سومین برد متوالی خود را در این فصل در رویدادی که به خوبی می شناسد هدف خواهد گرفت. رهبر جام در سال گذشته نایب قهرمان شد و در صورت تکمیل هدف خود می تواند اولین گام را به سمت تاج بردارد، اما او باید مراقب نزدیک ترین رقیب خود، تام پیری باشد. با شکست 6.9 ثانیه در Le Touquet، سپس با 1.2 ثانیه در Antibes، جونیور مشتاق است دست برتر را به دست آورد و اولین پیروزی را به دست آورد که می تواند به او اجازه دهد تا رقیب خود را از پیشروی Clio Trophy France Asphaltte شکست دهد.

علاوه بر آسفالت کلیو تروفی فرانسه، چهار کلیو رالی 4 نیز وارد عمل خواهند شد، از جمله دارنده عنوان رومن دی فانته. رهبر فرانسوی مسابقات رالی دو چرخ متحرک سعی خواهد کرد برتری خود را افزایش دهد در حالی که پائولین دالماسو مقام اول مسابقات رالی زنان فرانسه را هدف قرار خواهد داد. Julien Brégeon و Loïc Sauvage نیز در بازی Clio Rally4 خود به دنبال پیروزی در جام میشلن خواهند بود.

انزو بشه، که تجربه بازی در بازی Clio Trophy Swiss را دارد، و جوئل دو رگو، که سال گذشته در Critérium des Cévennes شرکت کرد، نیز روز پنجشنبه برای بررسی دقیق فنی سنتی حضور خواهند داشت. در روز جمعه، خدمه با دو حلقه یکسان سه مرحله‌ای که با یک استراحت سرویس قبل از سه بخش زمان‌بندی‌شده دیگر از هم جدا شده‌اند، دو بار در روز بعد اجرا می‌شوند. در ظهر روز شنبه، مسابقه نمادین استیج Luc – Moyrazès میزبان صحنه قدرت ژان راگنوتی خواهد بود که برای ده نفر برتر امتیازهای اضافی در خطر است. 12 بخش زمان بندی شده در مجموع 205.98 کیلومتر از مسیری به طول 675.81 کیلومتر خواهد بود.

لیست ورودی
#41 توماس شوفری – پائولین شوفری
#42 تام پیری – آماندین بوردری (J)
#43 پاتریک ماگنو – آنتونی ویلانووا
# 44 استیو جویف – ماکسیم بیگالکه (J)
#45 جرمی سرهی – لویک دکلرک (J)
شماره 46 یوان کوربراند – املین فیور
#47 بنجامین استرلینگ – فلورانس وهری (J)
#48 لوئیس مایر – کامیل فلاژولت (J)
شماره 49 یانیک فرانسیسی – لویک بودو (J)
#50 سباستین رامبو – الکسیس مایلفرت (J)
#51 پیر پل بالتولو – ژیل کلر (J)
شماره 52 آرتور پلامورگ – باستین پوژ (J)
#53 گیوم بونت – سدریک سانتینی (J)
شماره 54 بنجامین بارنوین – انزو مهینک (ج)
شماره 55 لوئیس کنستان – متیو کوپا (J)
#56 والنتین آسچنزی – کورنتین سیلوستر (J)
# 57 اریک روییر – گیلبرت دینی (G)
شماره 58 یان کلیری – متیو فاورو
شماره 59 نیکلاس هبرارد – باستین دوما
#60 کالوین لوکاس – آماندین هوری (J)
# 61 الودی جینز – لیزا تورنیور (F)
شماره 62 آرتور روشه – کوئنتین پروست (ج)
#63 ماکسنس پاساکه – میشل دامیان (ج)
#64 ماکسیم لافون – توماس دلماس (J)
#65 انزو لوکوت – منون دلیوت (J)
#66 مارگوت دوپوی – کلیو چمبلند (F)
شماره 67 اوگو ژیراردو – جولین بیشون
#68 فرانک ژیرو – سیلوین گیوم
#69 متیو بونش – فلوریان شاردون (J)
#70 سیلوین جانی – میری گای
# 71 Matthieu Suzzarini – Sony Postel
#72 ژروم جانی – کلمنت گوتیرز
#73 تئو آپچی – اورلی ودرین (J)
# 74 Julien Anthérieu – Eddy Jabeneau
شماره 75 مایک سووینی – آن فلکه (L)
# 76 انزو بشه – پیرو روسله (J)
#77 ژان پیر لژون – ژنویو آرناویله (G)
#78 توماس گاوم – دانیل ماهییر (L)
#79 کریستف فونتین – باستین فونتین (G)
#80 فرانک بری – لیونل شاتوفود (G)
# 81 جوئل دو رگو – جاستین لادت
#82 دومینیک پاتنوت – کیلیان اسپین (G)
#83 جرارد پوئل – کارولین پوئل (L)
#84 شارلوت اولیا – سیسیل پیج (J, F)منبع

در این جاده‌های غیرمعمول، آرتور پلامورگ، لوئیس کنستان و والنتین آسچنزی کسانی هستند که می‌توانند به تماشای آن بنشینند، زیرا آنها سرعت خود را علیرغم فقدان شانس تا کنون نشان داده‌اند. تازه واردان رودز، کالوین لوکاس، انزو لوکوت، اوگو ژیراردو و آرتور روشه نیز مانند متیو بونش، متیو سوزارینی، ژروم جانی و ماکسنس پاساکه تلاش خواهند کرد تا به برتری برسند. در همین حال، نیکلاس هبرارد، فرانک ژیرو، تئو آپچی، ماکسیم لافون و ژولین آنتریو مانند سیلوین جانی، که برای اولین بار در رالی مستقر در آویرون در سال 2003 شرکت کرد، بر تجربه خود از مسیر تکیه خواهند کرد!


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: