آلپاین و رنو جدیدترین مدل های خود را در جشنواره سرعت گودوود 2022 معرفی می کنند

Alpine امسال نیز با اولین نمایش جهانی Alpine A110 Tour de Corse 75 که یک نماد رالی با نسخه محدود است، به شوق جشنواره سرعت Goodwood کمک خواهد کرد.

Alpine A110 Tour de Corse 75 مطمئناً لحظه ای نادر و به یاد ماندنی را برای تماشاگران رقم خواهد زد. این کوپه دارای موتور 300 اسب بخاری، شاسی تنظیم شده و رنگ مشکی و زرد نمادین دو رنگ است که با گرافیک سیاه و سفید تکمیل شده است.

A110 Berlinette شرکت کننده در تور دوکورس 1975 و الهام بخش نسخه محدود نیز در گودوود حضور خواهد داشت تا رسماً نماینده این برند باشد.

تور دو کورس که در سال 1956 ایجاد شد، یکی از نمادین ترین رویدادهای موتوراسپرت، به ویژه در مسابقات رالی است. در سال 1967، این مسابقات در مسابقات رالی قهرمانی فرانسه ادغام شد و در سال 1973 به دور غیرقابل غیبت فرانسه در مسابقات رالی قهرمانی جهان تبدیل شد. دو سال بعد، 77 خدمه آسفالت کورسی را زیر پا گذاشتند اما تنها 22 نفر از آنها به این مسابقات ملحق شدند، که دلیل برجسته ای بود. از سختی صحنه بنابراین، نسخه 1975 صحنه پیچش ها و چرخش های بسیاری بود.

مدل الکتریکی جدید همچنین در خیابان الکتریکی نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود که به خودروهای الکتریکی اختصاص دارد، جایی که شرکت‌کنندگان جزو اولین کسانی در بریتانیا خواهند بود که خودروی تمام برقی جدید رنو را از نزدیک ببینند و متوجه شوند که چرا هزاران راننده قبلاً اظهار نظر کرده‌اند. علاقه.

آلپاین و رنو جدیدترین مدل‌های خود را در جشنواره سرعت گودوود امسال رونمایی خواهند کرد، از جمله مگان E-Tech کاملاً جدید تمام الکتریکی که اولین نمایش عمومی خود را در این خودروی افسانه‌ای انجام خواهد داد. تپه نوردی.

رنو 5 پروتوتایپ که در خیابان الکتریک نیز حضور دارد، برای اولین بار از زمان ارائه در سال گذشته در بریتانیا به نمایش گذاشته خواهد شد. کانسپت خیره‌کننده، تفسیری دوباره از مدل اصلی است که مدل نمادین را بازبینی می‌کند و به آن ظاهر جدید و جسورانه و مدرن و پیشرانه‌ای 100% الکتریکی می‌دهد. این کانسپت طراحی رنو 5 آینده را ارائه می دهد که برای سال 2024 برنامه ریزی شده است.

قوس چرخ های پهن شده کانسپت سوپرمینی پنج در از رنو 5 دیگری الهام گرفته شده است که در گودوود نیز حضور خواهد داشت: رنو 5 توربو ماکسی سوپرپرداکشن. موتور وسط توربوشارژ کلاسیک که در مسابقات رالی نام خود را به دست آورد، در صدر جدول قرار خواهد گرفت. تپه نوردی توسط آلن سرپاگی راننده سابق رنو و رالی فرانسوی.

آلپاین

این نسخه محدود خیره کننده با الهام از Alpine A110 که در تور دکورس سال 1975 شرکت کرد، از تپه نوردی افسانه سایت در تمام آخر هفته

علاوه بر نمایش عملکرد خود در تپه نوردی ، Alpine A110 Tour de Corse 75 در Paddock First Glance به نمایش گذاشته خواهد شد. بازدیدکنندگان می‌توانند نگاهی دقیق‌تر به جدیدترین آلپاین داشته باشند و تمام جزئیات ویژگی‌های خاص آن مانند چرخ‌های سفید براق 18 اینچی Grand Prix، صندلی‌های سطلی Sabelt® Racing، کالیپرهای ترمز Brembo® نارنجی آن و سیستم جدید را تحسین کنند. چند رسانه ای آلپاین با اتصال AndroidAuto™ و Apple CarPlay™.

در حالی که Alpine A110 و Lancia Stratos HF سخت برای پیروزی جنگیدند، همه چیز باید در آخرین مرحله تصمیم گیری می شد. این فاصله برای A110 قبل از آخرین مرحله بین 5 تا 30 ثانیه در نوسان بود. در آخرین بخش زمان بندی شده بود که ماشین ها آخرین نبرد این تور دو کورس را انجام دادند و به همان زمان رسیدند. به این ترتیب آلپاین با اندکی تعظیم، سی و دو ثانیه آنها را از پله بالای سکو جدا کرد.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: