آموزش سئو وردپرس ۱۲ نکته که باید حتماً رعایت کنید! یکتانت

اما به طورکلی می توان گفت که تولید محتوا باکیفیت، اهمیت بیشتری از این موضوع دارد، اما اگر قادر به گذاشتن کلمه کلیدی در URL هستید، چرا که نه، این کار را حتما انجام دهید. گوگل برای فهمیدن این موضوع شروع به شمارش کلمات کلیدی در متن می کند و اگر این تعداد به اندازه استاندارد بود، تکرار می کنم به اندازه استاندارد بود، رتبه خوبی را برای آن در نظر می گیرد. بسیاری از سایت‌ها پس از انتشار مطالب با این مشکل روبه‌رواند که محتوا آن‌ها در صفحات گوگل قرار نمی‌‌گیرد و یا به عبارتی INDEX نمی‌شوند. از این رو مدت‌ ها طول می ‌کشد تا محتوا شما در نتایج سرچ گوگل برای کاربران نمایش داده شود. به طور کلی مبحث بهینه سازی کدها یکی از مهم ترین مباحث در آموزش سئو 0 تا 100 است.

این ابزار در اصل یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی است که به شما کمک می کند کلمات کلیدی با رقابت کمتر را پیدا کنید تا در ابتدای انجام سئو سایت بر روی کلمات ارزشمند و ساده کار کنید. سایت Ahrefs یکی از ابزارهای سئو مورد علاقه منه که نه تنها یکی از سریعترین خزنده های وب در دنیاست (الان که بعد از گوگل دومیه!) بلکه به داشتن رابط کاربری بسیار ساده و جذاب در بین تمام ابزارهای سئو معروفه. حتما می دانید که اگر میخواهید در گوگل وروردی و فروش به دست بیارید باااااید محتوایی بسازید که دیگران در گوگل به دنبال آن می گردند.

وقتی وب‌سایت‌های مناسب را پیدا کردید؛ با آن‌ها مکاتبه می‌کنید تا به محتواهای عالی شما بک‌لینک بدهند. لینک‌بیلدینگ با شبکه‌های اجتماعی بدیهی‌ترین و راحت‌ترین کاری است که می‌توانید برای لینک‌بیلدینگ انجام دهید. در کیس‌استادی‌ها شما نیاز دارید که مرحله رسیدن به یک نتیجه را به صورت گام به گام توضیح دهید. مثلا روش کم کردن ۳ کیلو وزن در ۱ ماه را با استفاده از داروی گیاهی را تجربه کنید و سپس توضیح دهید. یعنی در سال اول تمام بک‌لینک‌های رپورتاژآگهی به صفحه اصلی داده شود. بنابراین حالت هوشمندانه این است که یک وب‌سایت در سال اول از رپورتاژآگهی برای تقویت دامنه خود استفاده کند و در سال‌های بعد روی تقویت صفحات مهم کار کند.

این آدرس ها بهتره که مطابق کلمه کلیدی شما باشن مثلا این صفحه من کلمه کلیدیش آموزش سئو هستش و من معادل انگلیسی اون یعنی seo-learning رو گذاشتم پیوند یکتا. همون سایتی که اسم برندش یعنی “خانه سرمایه” در کنار کلمه کلیدیش یعنی “آموزش بورس“، توی گوگل سرچ می شد. اینو گفتم چون غیر از لینک سازی داخلی ما در آینده لینک سازی خارجی هم داریم و کلا باید به خاصیت لینک نگاه بسیار جدی داشته باشیم.

این موضوع می تواند یک امتیاز منفی برای نام دامنه ای که انتخاب کرده اید به شمار رود. اولین و شاید مهم ترین قدم در راه اندازی یک وب سایت انتخاب نام دامنه است. نام دامنه تأثیر بسیار زیادی در برندسازی و موفقیت یک وب سایت دارد.

بردکرامب یکی از روش‌های مناسب لینک‌سازی داخلی است که اگر صحیح استفاده شود؛ ساختار سایت را برای گوگل و کاربران به صورت کامل مشخص می‌کند. زمان موفقیت در سئو و کسب رتبه مناسب در گوگل با توجه به رقبای شما در یک کلمه کلیدی تعیین می‌شود اما به طور معمول سئو یک پروسه زمان‌بر است. سلام دوست عزیز
در این شرایط سایت شما جریمه نمی‌شود و این کار مصداق محتوای کپی نیست ولی در نظر داشته باشید که گوگل این محتوا را اختصاصی ندانسته و به اندازه یک ویدئو متفاوت ارزش آفرین نیست.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: