آموزش صرافی کوینکس و راهنمای استفاده از آن -ایران ارز دیجیتال

برای عضویت در صرافی کوینکس ابتدا وارد اپلیکیشن یا سایت صرافی کوینکس شوید سپس در گوشه بالا و سمت راست صفحه با کلیک روی گزینه ثبت نام یا Sign Up خواهید دید که صفحه ثبت نام باز می شود. اپلیکیشن Google Authenticator را میتوانید از «بازار» یا «گوگل پلی» دانلود کنید (اگر از قبل این نرم افزار را دارید نیاز به دانلود مجدد نبوده و کافی است نرم افزار را باز کنید). در صرافی ها برای نمایش امکان تبدیل دو ارز به یکدیگر از اصطلاح جفت ارز استفاده می شود.

متوسط هزینه در صرافیهای دیگر تقریباً 0.25 درصد است. توانسته است یکی از موثرترین صرافیهای بازار ارزهای دیجیتالی شود. سایر صرافیهای خارجی بهدلیل تحریمهای بینالمللی علیه ایران، از پذیرش کاربران ایرانی امتناع میکنند یا دستکم مدارک ایرانی را برای احراز هویت به رسمیت نمیشناسند. پس از باز کردن گوگل آتنتیکیتور روی دکمه مثبت انتخاب کنید چرا که یک حساب جدید میخواهیم به نرم افزار اضافه کنیم. برای شروع معامله در صرافی کوینکس باید ابتدا در این صرافی ثبت نام کنید. از آنجایی که در شرایط تحریم به سر میبریم ترجیحاً بهتر است از Google Authenticator استفاده کنیم؛ بنابراین برای استفاده از حساب کاربری صرافی ابتدا باید آتنتیکیتور صرافی کوینکس را فعال کنیم.

صرافی کوینکس دارای یک پلتفرم ساده برای معاملات ارز دیجیتال به شکلی راحت و امن است. برای کار کردن در صرافی های ارز دیجیتال شما نیاز به مراجعه حضوری به صرافی ندارید و تمام مراحل به صورن آنلاین انجام می شود. در ادامه باید یکسری اقدامات برای ایمنسازی حساب خود انجام دهیم تا بتوانیم در صرافی Coinex معامله کنیم و آن احراز هویت است. بدون نیاز به احراز هویت می توانید تا روزانه ۱۰ هزار دلار انتقال یا برداشت انجام دهید ، و با احراز هویت روزانه تا یک میلیون دلار. در آخر، رمزهای عبور حساب ایمیل ثبت شده و CoinEx را به خاطر بسپارید و آنها را با دقت نگه دارید. یکی از آنها Normal و دیگری Stop Order است.

کوینکس را میتوان بزرگترین یا حتی تنها صرافی بینالمللی دانست که بهطور رسمی اعلام کرده است میزبان کاربران ساکن ایران است و پاسپورت ایرانی را برای اکسچنج کوینکس coinex احراز هویت میپذیرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس کیف پول را برای انتقال دهنده ارسال کنید. اگر اعتبار و همچنین امنیت سایت پایین باشد ، کیف پول ، امکان دارد دریافت کمی از ارز را انجام دهد یا اتفاقات غیره . این صرافی در حال پیشرفت است اما در رنک بینالمللی در سایت رسمی و معروف Coinmarketcap در رتبه حدود ۵۰ قرار دارد و مطمئناً اگر ما ایرانیان چنین محدودیت هایی نداشتیم، شاید هرگز اسم آن را هم نشنیده بودیم.

در مشخصات خرید علاوه بر جزییات سفارش، زمان انجام معامله و کارمزد آن نیز نمایش می شود. برای انجام این کار باید رمز عبور شما خیلی سخت باشه و متشکل از حروف بزرگ و کوچیک انگلیسی و علائم و اعداد باشه و حداقل 8 کاراکتر باشه. به همین منظور توصیه می کنیم برای افتتاح حساب از IP ایران استفاده نکنید؛ هم چنین در مرحله ایجاد رمز عبور دو مرحله ای بجای انتخاب رمز دو مرحله ای پیامکی رمز دو مرحله ای با استفاده از google authenticator را انتخاب کنید. ای صرافی دارای یک ارز اختصاصی به نام CET است، که دارندگان آن با هزینه کم تری به پرداخت کارمزد ها می پردازند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: