اخبار رنو – آوریل 2021

مخاطب جروم دلگرانژ +33 176 846 876

این گیربکس کلاچ سگی از هیچ کجا نمی آید: از سال 2014، فرمول 1 موتورهای هیبریدی V6 جدیدی را تحمیل کرده است. تیم‌های مهندسی رنو F1 تجربیات خود را برای توسعه معماری هیبریدی‌های نسخه شهری ما به ارمغان آوردند، با گیربکسی که به لطف کمک یک موتور الکتریکی اضافی، در تعویض‌ها بسیار نرم‌تر از نسخه پیست خود است.

کمیته مدیریت برند رنو

ذخیره تاریخ: RENAULT BRAND KEYNOTE در 6 مه
در 6 می، لوکا دی میو و کمیته مدیریت برند رنو با شما برای یک سخنرانی کلیدی برند رنو ملاقات خواهند کرد. یک لحظه ممتاز در قلب رنولوشن ما، که در پایان آن می‌توانید در طی یک پرسش و پاسخ زنده با تیم رنو گفتگو کنید. تقویم های خود را علامت گذاری کنید!

ناوگان مطبوعاتی برای تست درایوها در دسترس است

فناوری هیبریدی رنو منشأهای مختلفی دارد
رنو با فناوری نوآورانه و ماژولار E-TECH هیبریدی و پلاگین هیبریدی E-TECH، با بیش از 10 سال تجربه در خودروهای 100 درصد برقی، وارد بازار هیبریدی شده است تا به مشتریان خود دسترسی به وسایل الکتریکی را بدهد. تجربه.

اگر فناوری هیبریدی رنو انقلابی است، بیش از هر چیز به لطف گیربکس کلاچ سگی نوآورانه آن، بدون کلاچ یا سنکرونایزر است.

Arkana جدید در نسخه میکرو هیبریدی TCe 140 EDC

E-TECH یا توانایی رانندگی الکتریکی
E-TECH نام تجاری جدید خودروهای برقی، پلاگین هیبریدی و هیبریدی رنو است. بنابراین E-TECH همه مدل‌هایی را که می‌توانند تجربه رانندگی الکتریکی و لذت مرتبط با آن را ارائه دهند، گرد هم می‌آورد.

این نام جدید بسته به سطح رانندگی الکتریکی در سه نسخه موجود است:

  • E-TECH Electric برای وسایل نقلیه 100٪ الکتریکی
  • E-TECH Plug-in Hybrid برای وسایل نقلیه هیبریدی قابل شارژ
  • E-TECH Hybrid برای وسایل نقلیه هیبریدی.

COMBI جدید RENAULT TRAFIC و کلاس فضایی جدید رنو: برای یک تجربه رانندگی لذت بخش تر (2021/03/24)
New Trafic به صورت Combi برای مسافران متعدد یا SpaceClass برای حمل و نقل مشتریان VIP ارائه می شود. DNA Trafic اکنون با ظاهری قدرتمندتر، فضای داخلی بهینه شده، موتورهای بیشتر برای انتخاب و عملکرد ایمن تر از همیشه قوی تر شده است.منبع

کنفرانس مطبوعاتی دیجیتالی نرم افزار – 9 آوریل
لوکا دی میو، مدیرعامل گروه رنو، و مدیران عامل شرکت‌های Atos، Dassault Systèmes، STMicroelectronics و Thales روز جمعه 9 آوریل برای رسمی کردن راه‌اندازی نرم‌افزار République ملاقات خواهند کرد. آنها با هم یک کنفرانس مطبوعاتی دیجیتال برگزار می کنند تا این رویکرد اکوسیستم باز و جاه طلبی خود را برای ایجاد نسل بعدی تولید کنندگان و تامین کنندگان هوشمند تحرک توضیح دهند.

به همین مناسبت، لوگوی E-TECH تغییر یافته است. E آن برای “الکتریک” با لوگوی الماس ما بازی می کند تا فوراً به عنوان موتوریزه برند رنو قابل تشخیص باشد. این اولین بار سال گذشته در خودروی نمایشگاهی مگان eVision مورد استفاده قرار گرفت و همچنین می توان آن را روی جلد موتور مسابقات A521 در فرمول 1 مشاهده کرد.

آیا می دانستید؟

این جایزه درست پس از عرضه در اروپا به دست می آید، اما مکمل دو جایزه دیگر اهدا شده در همان ماه است، این بار در کره جنوبی، جایی که XM3 به عنوان “SUV کوچک سال” انتخاب شد و همچنین برنده جایزه “طراحی سال” شد. آرکانا، اولین قطعه ساختمانی در تهاجمی رنو در بخش C، قرار است تمام بازارها را فتح کند.

اخبار آتی

در نتیجه، در کنار مدل‌هایی مانند Clio E-TECH Hybrid و Captur E-TECH Plug-in Hybrid، ZOE E-TECH Electric و Twingo E-TECH Electric اکنون در این محدوده حضور دارند.

برای پاسخ به انتقال انرژی، رنو LCV درهای جدیدی را با یک پیشنهاد کامل در برق و هیدروژن، با محصولات و خدمات باز می کند.

وانت کاملا جدید RENAULT KANGOO: وسیله نقلیه ون نوآورانه با سبک ورزشی و دینامیک (2021/03/24)
این ون نوآورانه با سبکی ورزشی و پویا، عمدتاً برای ناوگان شرکت‌ها، تجار و صاحبان مشاغل با تقاضای بالا به دنبال وسیله نقلیه‌ای سفارشی است که دارای آخرین فناوری و نوآوری متناسب با نیازهای تجاری خود هستند. وانت جدید کانگو امروز یک نوآوری بزرگ را معرفی می کند: کنجد باز کن رنو، که دسترسی جانبی به خودرو را متحول می کند. یکی دیگر از نوآوری های اصلی، قفسه Easy Inside است، یک قفسه داخلی برای حمل اجسام بلند در ارتفاع.

برای ترکیب کامل کمیته مدیریت برند رنو، کلیک کنید اینجا.

تمرکز بر…

آرکانا به عنوان بهترین شاسی بلند 2021 توسط AUTO-MOTO.COM انتخاب شد
رنو آرکانا جدید، اولین کوپه SUV از یک خودروساز اصلی، با مفهوم منحصر به فرد خود، که کاملا هیبریدی است، از جمله موتورهایش، راه جدیدی را می شکند. آرکانا که در اوایل ماه مارس در اولین تست مطبوعاتی در فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و آلمان ارائه شد، در حال حاضر توجه زیادی را به خود جلب کرده و برنده جایزه Auto-Moto برای “بهترین SUV 2021” شده است.

کل مجموعه رنو در صورت درخواست از دفتر مطبوعاتی موجود است.

لیست قیمت وسایل نقلیه

لطفا لینک مستقیم قیمت های ما را پیدا کنید اینجا.

بازگشت به آخرین اخبار ما

وقتی می دانیم که لوئیس رنو گیربکس مستقیم را در پایان قرن نوزدهم ثبت اختراع کرد (کارآمدتر، کمتر دست و پا گیرتر، کم سر و صداتر و مهمتر از همه موثرتر از سیستم های انتقال زنجیر و تسمه در آن زمان)، در مبدأ رنو. شرکت Frères، ادای احترام خوبی از مهندسی ما به ریشه های آن است.

وانت RENAULT EXPRESS کاملا جدید: ون کاربردی و کارآمد (2021/03/24)
این ون کاربردی و کارآمد برای حرفه ای ها ایده آل است که به دنبال بهترین وسیله نقلیه با ارزش برای پول هستند که تمام نیازهای ضروری آنها را برآورده کند.

RENAULT LCV درهای جدید را باز می کند: خط تولید جدید و راه حل های انتشار صفر (2021/03/24)
رنو یک توسعه استراتژیک و تجدید خط تولید LCV خود را برای پاسخگویی به تمام نیازهای حرفه ای با یک پیشنهاد دوگانه مکمل در بخش ون کوچک و تجدید بخش ون متوسط ​​خود ارائه می دهد.

این شرکت به ریاست لوکا دی میو، مدیر عامل واحد تجاری رنو، از مدیران وظایف اصلی: بازاریابی، مهندسی، فروش، کیفیت، صنعت، مالی، منابع انسانی، خرید، ارتباطات، LCV، عملکرد محصول، طراحی تشکیل شده است. ، IS/IT.

در سال 2014، خودروی مفهومی EOLAB قبلاً به یک پیشرانه هیبریدی مبتنی بر سیستم انقلابی E-TECH مجهز شده بود. این سیگنال را برای تحقق آینده خود در خودروهای تولیدی داد.

حماسه هیبریدی E-Tech را در تصاویر در آوریل دوباره کشف کنید
این حماسه ما از تابستان گذشته بود و در تصاویر به مراحل کلیدی در توسعه فناوری هیبریدی انقلابی ما برمی گردد.

در سال 2021، رنو شش نوع از فناوری هیبریدی خود را در Clio، Captur، Arkana، Mégane و Mégane Estate ارائه خواهد کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: