اخبار Talisman and Talisman Estate: قیمت ها و محدوده فرانسه

طلسم جدید، سفر در کلاس تجاری

آبی dCi 160 همراه با گیربکس اتوماتیک دوکلاچه 6 سرعته EDC: لذت رانندگی و مصرف کنترل شده (مصرف در چرخه ترکیبی WLTP Saloon/Estate 5.6 لیتر در 6 لیتر در 100 کیلومتر، 146/158 گرم CO2 در کیلومتر).

از Zen تا Initiale Paris، 3 سطح تجهیزات ارائه شده در New Talisman بر اساس انتظارات مشتریان ما و به ویژه بر اساس نوع استفاده آنها، چه شخصی و چه حرفه ای است. نسخه Initiale Paris در صدر این محدوده، از زمان عرضه مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده است. این حتی بالاترین سطح تجهیزات در محدوده Talisman در سال 2019 بود که به ترتیب 36 و 29 درصد برای نسخه‌های سدان و استیت بود.

چهار موتور در سالن و املاک نیو تلیسمان ارائه می شود

سه سطح تریم برای رنو تلیسمان و تلیسمان استیت (+ 2 اختصاص داده شده به ناوگان)

آبی dCi 150 همراه با گیربکس 6 سرعته دستی: انعطاف پذیری و لذت (مصرف در چرخه ترکیبی WLTP Saloon/Estate 5 لیتر / 5.5 لیتر در هر 100 کیلومتر، 131 / 144 گرم CO2 / کیلومتر). بدون پنالتی برای این موتور در نسخه سدان که آن را در رده خود استثنا می کند.

رنو در حال حاضر New Talisman را در نسخه های سدان و Estate خود از طریق شبکه فرانسه خود به بازار عرضه می کند. این مدل‌های جدید از نقاط قوت نسخه‌های عرضه‌شده در سال 2016، طراحی، لذت رانندگی و زندگی در کشتی بهره می‌برند. رنو با مدرن کردن سبک بیرونی و کابین، با افزایش کیفیت درک شده، و با تکمیل طیف وسیعی از تجهیزات با فناوری‌های پیشرفته، سفری در کلاس تجاری جدید تلیسمان ارائه می‌کند.

TCe 160 همراه با گیربکس اتوماتیک دوکلاچه 7 سرعته EDC: عملکرد و سرزندگی (مصرف در چرخه ترکیبی WLTP Saloon/Estate 6.2/7.1 لیتر در هر 100 کیلومتر، 140/160 گرم CO2/km). این نسخه یک Malus تنها 100 یورویی را در نسخه سدان به نمایش می گذارد که یکی از بهترین ها در رده خود است.

از جمله تجهیزات جدیدی که New TALISMAN Saloon and Estate با آن نصب شده است، سیستم جدید کمک رانندگی است. آسان درایو ایمنی و راحتی را در هر شرایطی تضمین می کند. به لطف چراغ‌های جلوی LED تطبیقی ​​جدید Matrix Vision، پرتو چراغ‌های جلو به‌طور خودکار با شرایط جاده سازگار می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد که همیشه در نور کامل رانندگی کنید، بدون اینکه دیگر کاربران جاده، از جمله عابران پیاده را خیره کنید.

تجهیزات سدان و املاک جدید تلیسمان و قیمت ها را در بیانیه مطبوعاتی زیر کشف کنیدمنبع

دستیار بزرگراه و ترافیک رفتار خودرو را با ترافیک تطبیق می دهد: سرعت را تنظیم می کند و فواصل ایمنی را با وسیله نقلیه جلویی حفظ می کند، در حالی که از مرکز در خط از 0 کیلومتر در ساعت تا 160 کیلومتر در ساعت اطمینان می دهد. هنگامی که جریان ترافیک کاهش می یابد یا متوقف می شود، وسیله نقلیه متوقف می شود و سپس به طور خودکار بدون اقدام راننده در عرض 3 ثانیه راه اندازی مجدد می شود.

ارائه کامل پیشرفت‌های نیو تلیسمان سدان و استیت را در اینجا بیابید

لیست امکانات جدید نیو تلیسمان سدان و استیت:

 • چراغ های تطبیقی ​​LED Matrix Vision
 • چراغ های نشانگر پیمایش
 • جادوگر بزرگراه و ترافیک
 • کروز کنترل تطبیقی ​​با عملکرد Stop & GO
 • ترمز اضطراری فعال با تشخیص عابر پیاده
 • تشخیص برخورد فعال از عقب
 • داشبورد دیجیتال 10.2 اینچی
 • Fonction Autohold
 • لینک آسان 9،3 اینچ
 • ناوبری پیشرفته با به روز رسانی خودکار
 • شارژر تلفن القایی
 • خدمات ناوگان

آبی dCi 200 همراه با گیربکس اتوماتیک دو کلاچه 6 سرعته EDC: لذت رانندگی و مصرف کنترل شده (مصرف در چرخه ترکیبی WLTP Saloon/Estate 5.6 لیتر در 6 لیتر در 100 کیلومتر، 146/157 گرم CO2 در کیلومتر).


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: