اسکوتر برقی جدید اولا در این دیوالی عرضه می شود. هزینه زیر 80 هزار روپیه


اولا الکتریک آماده است تا یک اسکوتر برقی جدید و مقرون به صرفه تر را در فصل دیوالی عرضه کند. این اطلاعات از Bhavish Aggarwal، مدیر عامل Ola Electric آمده است. آخرین توییت او چنین است: “برنامه ریزی چیزی بزرگ برای رویداد راه اندازی ما در این ماه! انقلاب #EndICEAge را حداقل تا 2 سال سرعت می بخشد. در حالی که او جزئیاتی از مدل آینده را فاش نکرد، گزارش شده است که این مدل جدید S1 است که قیمتی کمتر از 80000 روپیه دارد.

اسکوتر برقی جدید Ola بر اساس پلتفرم MoveOS این برند ساخته خواهد شد و تمامی ویژگی های موجود در نوع S1 موجود را دارد. اگرچه، احتمالاً برخی از لوازم فانتزی را از دست خواهد داد. سیستم پیشرانه آن ممکن است بسته باتری با ظرفیت متفاوتی نسبت به برادران برتر خود داشته باشد. در حال حاضر، Ola S1 و S1 Pro با باتری 2.98 کیلووات ساعت و 3.97 کیلووات ساعت عرضه می شوند که به ترتیب 121 کیلومتر و 181 کیلومتر مسافت را طی می کنند. یک موتور Hyperdrive وجود دارد که قدرتی معادل 8.5 کیلووات دارد.

رزرو اسکوتر اولا الکتریک

طبق داده‌های وهان، اولا الکتریک موفق به فروش 9634 دستگاه اسکوتر برقی در سپتامبر 2022 شد. این شرکت ادعا می‌کند که در اولین روز افتتاح پنجره خرید، بیش از 10000 دستگاه از S1 را خرده‌فروشی کرده است. در این فصل ناوراتری، این سازنده دو چرخ برقی فروش چهار برابری را ثبت کرد و در هر دقیقه یک اسکوتر فروخت. بخوانید – خودروی الکتریکی Ola در سال 2024 با برد 500 کیلومتر به بازار عرضه شد

اخیراً، اولا الکتریک اولین مرکز تجربه خود را در چنای به عنوان بخشی از برنامه خود برای راه اندازی 200 چنین امکاناتی در هند تا مارس 2023 تأسیس کرد. مشتریان می توانند از سواری آزمایشی اسکوترهای الکتریکی Ola S1 و S1 Pro در این مراکز استفاده کنند. در این فصل جشن، این شرکت برای خرید S1 Pro تخفیف هایی تا سقف 10000 روپیه ارائه می دهد. از نظر ویژگی ها، اسکوتر برقی Ola یک صفحه نمایش لمسی TFT رنگی 7 اینچی با Ola’s MoveOS 2، اتصال بلوتوث، حالت معکوس، هشدار ایستاده جانبی، ناوبری روی برد، پخش موسیقی ارائه می دهد. S1 Pro دارای سه حالت سواری است – Normal، Sports و Hyper.
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: