اسکوتر برقی ستاره LML، دوچرخه برقی MoonShot – تمام جزئیات


LML سرانجام با سه مدل برقی جدید به هند بازگشته است – دوچرخه برقی LML Orion، اسکوتر برقی LML Star و دوچرخه برقی Moonshot. هر سه خودروی دو چرخ برقی در نماد مفهومی خود به نمایش گذاشته شده اند. این شرکت تأیید کرده است که نسخه‌های آماده تولید آن‌ها در نیمه دوم سال 2023 وارد جاده‌ها می‌شوند. در اینجا جزئیات کلیدی اسکوتر برقی جدید LML Star و دوچرخه الکتریکی LML MoonShot آمده است.

اسکوتر برقی LML Star

ستاره اسکوتر برقی LML

اسکوتر برقی جدید LML دارای حالتی به سبک ماکسی با نمای جلویی برجسته و آینده نگر است. این چراغ‌های جلویی LED، چراغ‌های LED DRL، پانل‌های جانبی عضلانی با چین‌های تیز و چراغ‌های عقب با طراحی منحصربه‌فرد دارد. اسکوتر الکترونیکی دارای صفحه ابزار دیجیتال با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند است. برای ناوبری، بازخورد لمسی روی فرمان دارد. اسکوتر الکترونیکی جدید LML با یک تخته کف ضخیم در زیر ارائه می شود که دارای بسته باتری است.

برخی دیگر از ویژگی‌های کلیدی آن عبارتند از: ریل‌های ضخیم چنگال، صندلی روبه‌بالا و موقعیت بالای صندلی. جزئیات پیشرانه هنوز فاش نشده است. اگرچه، این شرکت فاش کرده است که اسکوتر برقی جدید LML ممکن است با فناوری باتری قابل تعویض عرضه شود. این مدل قدرت ترمز خود را از ترمزهای دیسکی جلو و عقب می گیرد. راه اندازی سیستم تعلیق شامل دوشاخه های تلسکوپی جلو و واحد تک شوک عقب است.

دوچرخه برقی LML MoonShot

دوچرخه برقی LML MoonShot

دوچرخه برقی جدید LML زیر بنای قاب داربست و طراحی منحصر به فردی دارد که به نظر می رسد از موتورسیکلت های KTM الهام گرفته شده است. این مدل دارای چراغ جلو تخت LED، فرمان عمودی، منقار جلو، چراغ راهنماهای شیک، صندلی تخت به سبک نیمکتی و پدال است. در حالی که مشخصات آن هنوز مشخص نیست، سازنده دو چرخ تایید کرده است که دوچرخه الکتریکی جدید LML با دو حالت سواری – فقط دریچه گاز و کمک پدال ارائه می شود. این دوچرخه به شاخک های جلو USD و سیستم تعلیق عقب monoshock مجهز شده است. مشابه اسکوتر الکترونیکی Star، دوچرخه برقی احتمالاً با فناوری باتری قابل تعویض عرضه می شود.

دوچرخه LML Orion

LML دوچرخه برقی Orion

دوچرخه جدید LML Orion دارای طراحی دوچرخه برقی معمولی است. این شرکت تأیید کرده است که دوچرخه الکترونیکی تا نیمه اول سال 2023 در بازارهای ایالات متحده و اروپا عرضه خواهد شد. در مورد ویژگی های آن صحبت می کنیم، دوچرخه دارای پایه های GoPro، GPS داخلی، جیب های ذخیره سازی هوشمند، دستگاه های مخابراتی هوشمند و باتری دارای رتبه IP67 است. بسته

LML قصد دارد تا 3 تا 5 سال آینده نمایندگی های خود را در هر منطقه از کشور راه اندازی کند.
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: