اسکوتر برقی هیرو جدید – جزئیات باتری جدید مشخص شده است


Hero MotoCorp تایید کرده است که اولین اسکوتر برقی آن با فناوری باتری قابل تعویض عرضه خواهد شد. همانطور که می دانید، این سازنده دو چرخ دوچرخ، مشارکت استراتژیک با ارائه دهنده زیرساخت تعویض باتری مستقر در تایوان – Gogoro دارد. هر دو شرکت توافق کردند که اسکوتر برقی را برای هند و بعداً برای بازارهای جهانی توسعه دهند. در حالی که هیرو دو چرخ برقی را طراحی و توسعه خواهد داد، گوگورو مسئولیت فناوری تعویض باتری را بر عهده خواهد داشت.

اخیرا، Hero MotoCorp و Bharat Petroleum Corporation Limited (BPCL) برای راه‌اندازی زیرساخت شارژ برای دوچرخه‌ها و اسکوترهای الکتریکی آینده در این کشور همکاری کردند. به صورت مرحله ای انجام خواهد شد. در مرحله اول، این شرکت ایستگاه های شارژ را در دهلی و بنگلور و 7 شهر دیگر ایجاد خواهد کرد. هر دو شارژ DC و AC در هر ایستگاه در دسترس خواهند بود.

اسکوتر برقی هیرو جدید

طراحی، مشخصات و ویژگی‌های اسکوتر برقی جدید Hero هنوز در دست نیست. اگرچه، ویدیوی تیزر شبح آن را نشان می دهد که متفاوت از اسکوترهای هیرو موجود است. این شباهت با اسکوتر الکترونیکی Gogoro دارد. گزارش ها حاکی از آن است که اسکوتر برقی جدید Hero می تواند به حداکثر سرعت حدود 25 کیلومتر در ساعت دست یابد. با هزینه تخمینی حدود 1 میلیون روپیه یا کمتر، احتمالاً رقبای خود را کاهش می دهد.

Gogoro مستقر در تایوان طیف وسیعی از “اسکوترهای هوشمند” را در بازارهای جهانی منتخب ارائه می دهد. سبد محصولات شامل Gogoro S1، Viva، Viva Mix، Viva XL، Delight، 2 Series و SuperSport است. در مورد اسکوتر برقی Gogoro Viva، این مدل در انواع Keyless و Basic عرضه می شود. یک موتور الکتریکی وجود دارد که حداکثر قدرت 3 کیلووات و 115 نیوتن متر گشتاور را به بیرون می زند. اسکوتر الکترونیکی برد 85 کیلومتری را ارائه می دهد.

اسکوتر برقی Gogoro Viva دارای یک چراغ جلو LED در جلو است. همچنین دارای پورت شارژ USB، سیستم ترمز هماهنگ، ترمزهای دیسکی هیدرولیک، نوار استپ ثابت، سنسورهای هوشمند و نمایشگر LCD رنگی منفی با نور پس زمینه است.
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: