اسکوتر برقی هیرو در 7 اکتبر 2022 راه اندازی شد – جزئیات کلیدی


Hero MotoCorp آماده است تا اولین اسکوتر برقی خود را در 7 عرضه کندهفتم اکتبر 2022. این شرکت قبلاً برای فروشندگان، سرمایه گذاران و توزیع کنندگان جهانی خود دعوت نامه های راه اندازی ارسال کرده است. این رویداد در جیپور، راجستان برگزار خواهد شد. اسکوتر برقی جدید Hero تحت نام تجاری فرعی جدید ویدا که به ویژه برای راه حل های نوظهور حمل و نقل شکل گرفته است، عرضه می شود. در حالی که قیمت این مدل در هفته‌های آینده مشخص خواهد شد، انتظار می‌رود که قیمت آن حدود 1 میلیون روپیه باشد و بازار انبوه را هدف قرار دهد.

پس از راه اندازی، اسکوتر برقی جدید Hero در مقابل TVS iQube و Bajaj Chetak قرار می گیرد. اگرچه، می تواند بیشتر رقبای خود را زیر پا بگذارد. پیش از این، قرار بود این اسکوتر الکترونیکی در مارس 2022 عرضه شود، اما به دلیل مشکلات زنجیره تامین و کمبود چندین قطعه به تعویق افتاد. اسکوتر الکترونیکی جدید Hero در مرکز تحقیق و توسعه مستقر در جیپور در مرکز نوآوری و فناوری (CIT) توسعه یافته است و تولید آن در مرکز آندرا پرادش انجام خواهد شد.

اسکوتر الکترونیکی Hero Life

زیربرند جدید ویدا در 1 رونمایی شدخیابان جولای 2022. در حال حاضر، مشخصات و ویژگی‌های اسکوتر برقی هیرو در دست بررسی است. همانطور که می دانید، Hero MotoCorp همکاری استراتژیک خود را با شرکت Gogoro مستقر در تایوان برای توسعه EV و شبکه تعویض باتری در این کشور اعلام کرده بود. گوگورو در حال حاضر بیش از 375000 سوار و 2000 نقطه تعویض باتری را مدیریت می کند.

در به‌روزرسانی‌های دیگر، سازنده دو چرخ‌هوایی خانگی در حال آزمایش این خودرو بوده است دو دوچرخه 300 سی سی جدید – Xtreme 300 و XPluse 300. هر دو موتورسیکلت زیربنای یک پلت فرم کاملاً جدید هستند و از یک موتور 300 سی سی استفاده می کنند که برای خروجی توان بالاتر تنظیم شده است. در حالی که Hero Xtreme 300 یک موتورسیکلت تمام عیار خواهد بود، XPluse 3000 یک موتور سیکلت ماجراجویی جدید خواهد بود. قاطر آزمایشی خالدار دارای چرخ‌های پره‌دار جلو با دیسک گلبرگ، قاب داربست قرمز، پوشش کلاچ، پایه جانبی کرومی و بازو می‌باشد.


اسکوتر برقی هیرو در 7 اکتبر 2022 راه اندازی شد – جزئیات کلیدی
منبع