اطلاعات حقوقی – اتاق خبر رنو: بیانیه های مطبوعاتی، کیت های مطبوعاتی، مقالات، عکس ها، فیلم ها


اطلاعات حقوقی

وب سایت https://media.renaultgroup.com/ ویرایش شده توسط رنو sas، شرکت سهامی ساده شده با سرمایه 533941113 یورو است که آدرس ثبت شده آن 122-122 bis avenue du Général Leclerc – 92 100 Boulogne-Billancourt – فرانسه، فرانسه است. ثبت شده در ثبت تجارت و شرکت ها (RCS) در نانتر، فرانسه، با شماره 780 129 987 (از این پس “RENAULT”)، مدیر عامل: کاترین گروس، SVP، ارتباطات

شرکت میزبان: OVH (فرانسه)

ضوابط و شرایط استفاده

هدف از این شرایط و ضوابط (از این پس “GTCSs”) تعریف شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت https://media.renaultgroup.com/ است.

دسترسی و استفاده از وب سایت به معنای پذیرش بدون محدودیت یا رزرو GCU توسط کاربر است.

1 – تعاریف

برای اهداف اینجا:

«محتوا» به معنای ساختار وب‌سایت، محتوای سرمقاله، طراحی‌ها، تصاویر، تصاویر، عکس‌ها، نمودارهای گرافیکی، علائم تجاری، آرم‌ها، کلمات اختصاری، نام شرکت‌ها، آثار سمعی و بصری، آثار چندرسانه‌ای، محتوای بصری، صوتی، بدون اینکه این فهرست جامع باشد، است. و محتوای صوتی، و همچنین هر محتوای دیگری که در وب سایت وجود دارد.

“Elements” به عملکردهای مختلف و عناصر اطلاعاتی ارائه شده در وب سایت اشاره دارد.

“گروه رنو” به اشخاص حقوقی مختلف سازنده رنو اطلاق می شود.

«کاربر» به معنای یک شخص حقیقی در سن قانونی است که برای نیازهای خود، برای استفاده کاملاً شخصی و غیرتجاری، بدون هدف سودآوری مستقیم یا غیرمستقیم، وب سایت را مرور می کند.

“وب سایت” به وب سایت https://media.renaultgroup.com/ اشاره دارد که توسط رنو منتشر شده و دسترسی به عناصر را فراهم می کند. وب سایت شامل محتوا، نرم افزار، برنامه ها، ابزارها (برنامه نویسی، ناوبری و غیره)، پایگاه داده ها، سیستم عامل ها، اسناد و سایر عناصر تشکیل دهنده آن، به روز رسانی ها و نسخه های جدیدی است که ممکن است توسط رنو به وب سایت آورده شود.

2 – موضوع

وب سایت درگاهی است که به کاربر امکان می دهد از اخبار رنو مطلع شود. عمدتا به روزنامه نگاران اختصاص دارد.

این فهرست جامع نیست و ممکن است توسط RENAULT بدون هیچ گونه مسئولیتی اصلاح شود.

3 – دسترسی به وب سایت

وب سایت از طریق اینترنت در آدرس زیر قابل دسترسی است: https://media.renaultgroup.com/

4- مجوز استفاده از وب سایت

رنو به کاربر یک حق شخصی، غیر انحصاری، قابل فسخ، غیرقابل انتقال، غیرقابل واگذاری و رایگان برای استفاده از وب سایت، محتوا و عناصر آن می دهد.

این مجوز صرفاً برای نیازهای خود کاربر، به استثنای هرگونه استفاده تجاری یا انتفاعی از تمام یا بخشی از محتوا و/یا عناصر، به کاربر اعطا می‌شود.

کاربر هیچ حقوق دیگری در مورد وب‌سایت، محتوا و/یا عناصر غیر از مواردی که در اینجا اعطا شده است به دست نمی‌آورد.

5- تعهدات کاربر

کاربر متعهد می شود که از وب سایت مطابق با مقررات ملی و بین المللی استفاده کند.

به ویژه، او متعهد می شود:

 • به GTCS حاضر توجه داشته باشید و از آنها پیروی کنید،
 • عدم تکثیر، حتی به طور موقت و/یا جزئی، وب سایت و/یا محتوای آن، به هیچ وجه و به هر شکل،
 • عدم دسترسی و/یا استفاده از اجزای نرم افزاری وب سایت،
 • استفاده نکردن از نرم‌افزار یا فرآیندهایی که برای کپی کردن محتوا و/یا احتمال اختلال در عملکرد صحیح وب‌سایت طراحی شده است،
 • هیچ گونه انطباق، اصلاح، ترجمه، رونویسی، گردآوری، حذف، مونتاژ، جداسازی تمام یا بخشی از وب سایت، عناصر و/یا محتوا،
 • عدم صدور وب سایت و/یا ادغام آن با سایر برنامه های رایانه ای،
 • در صورت اطلاع رنو از دزدی دریایی و/یا استفاده غیرقانونی یا غیر قراردادی از وب سایت و/یا محتوای آن،
 • انجام هیچ گونه دستکاری و/یا معرفی ویروس یا کد مخربی که احتمالاً باعث خرابی رایانه و/یا عملکردی می شود که می تواند بر عملکرد صحیح وب سایت یا هر عنصر قابل دسترسی از طریق وب سایت تأثیر بگذارد، خودداری کند.
 • جلوگیری از عملکرد صحیح وب سایت به هر طریقی،
 • استفاده نکردن از وب سایت برای ارسال، آپلود یا انتقال هر گونه محتوای مغایر با اخلاق و نظم عمومی (مانند، اما نه محدود به، هر گونه محتوای نژادی، سیاسی، مذهبی، پورنوگرافی یا جنسی)

از آنجایی که کاربر تنها مسئول استفاده از وب سایت است، کاربر اذعان می کند که نه رنو و نه اعضای شبکه توزیع آن ممکن است در قبال آسیب مستقیم یا غیرمستقیم، و به ویژه خسارت مادی، آسیب نامشهود، از دست دادن داده ها یا برنامه ها مسئولیتی نداشته باشند. ، خسارت مالی ناشی از دسترسی یا استفاده از وب سایت، یا از قطع، تعلیق یا اصلاح وب سایت یا هر یک از عناصر آن.

6 – در دسترس بودن وب سایت

رنو متعهد می شود که تمام تلاش خود را برای ایمن سازی دسترسی، مشاوره و استفاده از وب سایت انجام دهد.

وب سایت به طور مستمر قابل دسترسی است، مگر در صورت فورس ماژور یا وقوع رویدادی خارج از کنترل رنو، و مشروط به هرگونه خرابی و عملیات تعمیر و نگهداری لازم برای عملکرد صحیح وب سایت.

7 – مسئولیت – گارانتی

در محدوده قوانین و مقررات قابل اجرا، رنو هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده کاربر از وب سایت ندارد و هیچ ضمانتی، صریح یا ضمنی، در مورد سرعت یا عملکرد وب سایت نمی دهد. به ویژه، دسترسی به وب سایت ممکن است به دلایل فنی به طور موقت و دوره ای به حالت تعلیق درآید. در صورت لزوم، تیم های فنی تمام تلاش خود را برای رفع مشکل در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

رنو این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی، اطلاعات موجود در وب‌سایت را تغییر دهد و رنو و/یا اعضای شبکه توزیع و/یا شرکت‌های تابعه‌اش در این زمینه مسئولیتی ندارند.

دسترسی و استفاده از وب سایت به عهده خود کاربر است. کاربر باید تمام اقدامات مناسب را برای محافظت از داده ها و/یا نرم افزار ذخیره شده در تلفن همراه و تجهیزات کامپیوتری خود در برابر هرگونه حمله انجام دهد.

در هر صورت، رنو به هیچ وجه مسئولیتی ندارد:

 • در صورت عدم رعایت این قوانین و مقررات توسط کاربر؛
 • در صورت اختلال در عملکرد وب سایت به دلیلی، اعم از داوطلبانه یا غیر ارادی، قابل انتساب به کاربر یا منتسب به شخص ثالث یا یک عمل سوء، نرم افزار، گوشی هوشمند/تبلت، رابط کاربری یا هر محصول دیگر یا عرضه کاربر؛
 • در صورت خرابی و/یا خرابی کامپیوتر و/یا شبکه ارتباطی کاربر، هر دلیلی که ممکن است باشد.

رنو تضمین نمی‌کند که وب‌سایت عاری از هرگونه خطا یا ناهنجاری باشد، یا ممکن است در معرض حملات یا حملاتی به‌ویژه توسط ویروس‌ها باشد که ممکن است منجر به نقص، وقفه، خرابی یا از دست دادن داده‌ها یا اطلاعات شود.

8 – حریم خصوصی داده ها

استفاده از وب سایت ممکن است مستلزم جمع آوری اطلاعات شخصی RENAULT باشد که امکان شناسایی مستقیم یا غیرمستقیم کاربر را فراهم می کند.

شما ممکن است حق دسترسی، اصلاح، حذف، اعتراض، انتقال یا توقف استفاده از داده های شخصی خود را داشته باشید.

برای استفاده از هر یک از این حقوق، می‌توانید با ارائه مدرک هویت خود، از طریق ایمیل به آدرس [email protected] یا از طریق پست در رنو SAS، دپارتمان حقوقی – افسر حفاظت از داده‌ها، 122-122 bis avenue du General با ما تماس بگیرید. Leclerc – 92100 Boulogne-Billancourt.

در نهایت، شما حق دارید در مورد پردازش داده های شخصی خود به CNIL شکایت کنید. ما به شما توصیه می کنیم قبل از هر گونه شکایت با ما تماس بگیرید و ما به دنبال حل هر مشکل یا نگرانی شما خواهیم بود.

خط‌مشی حفظ حریم خصوصی داده‌ها که در وب‌سایت قابل دسترسی است، جزئیات پردازش داده‌های شخصی توسط رنو هنگام استفاده از سایت را شرح می‌دهد.

9 – مالکیت فکری و صنعتی

وب سایت و محتوای آن توسط حقوق مالکیت معنوی و/یا صنعتی محافظت می شود.

عکس‌ها، متون، شعارها، طراحی‌ها، تصاویر، سکانس‌های متحرک با یا بدون صدا، و تمامی آثار ادغام شده در وب‌سایت متعلق به رنو یا اشخاص ثالثی است که حقوق خود را به رنو واگذار کرده یا به رنو اجازه استفاده از آنها را داده‌اند.

مدل‌های خودروهای ارائه‌شده در وب‌سایت توسط کپی رایت و مقالات L511-1 و بعدی محافظت می‌شوند. قانون مالکیت معنوی فرانسه مربوط به حفاظت از مدل های ثبت شده.

نام رنو، نام خودروهای موجود در محدوده رنو و محصولات و خدمات مرتبط با آنها، شعارها و آرم های همراه این علائم تجاری، مگر اینکه به گونه دیگری مشخص شده باشد، علائم تجاری ثبت شده رنو یا سایر شرکت های گروه رنو هستند.

سایر علائم تجاری که ممکن است ذکر شوند توسط رنو یا با مجوز مالک آنها یا صرفاً به عنوان نشانی از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط رنو استفاده می شوند.

تکثیر محتوا بر روی کاغذ یا به صورت الکترونیکی مجاز است، مشروط بر اینکه صرفاً برای استفاده شخصی محفوظ است، به استثنای هرگونه استفاده برای اهداف تبلیغاتی و/یا تجاری و/یا اطلاعاتی، و مطابق با مفاد ماده L122-5 باشد. قانون مالکیت معنوی فرانسه

به استثنای مفاد فوق، تکثیر، تقلید، استفاده یا الصاق، با هر فرآیندی و بر روی هر رسانه ای، تمام یا بخشی از محتوا بدون مجوز قبلی RENAULT یا دارندگان (ها) حقوق مربوطه. به منزله نقض کپی رایت است که مجازات آن چهار سال حبس و جریمه 400000 یورویی است.

10 – قانون قابل اجرا

GTCها تابع قوانین فرانسه هستند و تابع قوانین اجباری کشور محل اقامت کاربر هستند.

هرگونه اختلافی که ممکن است در رابطه با تفسیر و/یا اجرای آنها ایجاد شود، پس از تلاش برای حل و فصل دوستانه، در صلاحیت دادگاه‌های فرانسه (پاریس – فرانسه) قرار می‌گیرد.

11 – به روز رسانی GTCS ها

RENAULT این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی به کاربران، این GTCS ها را اصلاح و به روز کند.

در صورت لزوم، تغییرات و به‌روزرسانی‌ها به محض انتشار در وب‌سایت، برای کاربر لازم‌الاجرا خواهد بود، و این مسئولیت کاربر است که هر بار که به وب‌سایت وارد می‌شود، با GTCS‌های معتبر مشورت کند.

12 – احکام متفرقه

12.1 بدون چشم پوشی

این واقعیت که یکی از طرفین از یک بند از GTCS های حاضر استفاده نمی کند، به عنوان انصراف موقت یا قطعی به نفع مقررات مورد بحث، که به قوت خود باقی خواهد ماند، تفسیر نمی شود.

12.2. بطلان یک بند

در صورتی که یک یا چند شرط از این GTCS ها در وب سایت مقررات در حال اجرا، تحول یا به دنبال تصمیم نهایی یک حوزه قضایی صلاحیتدار باطل، باطل یا نانوشته اعلام شود، سایر مقررات تمام قوا و دامنه خود را حفظ خواهد کرد، طرفین. توافق در اسرع وقت برای ایجاد یک ماده جایگزین معتبر و محدوده ای معادل تا حد امکان به روح این GTCS ها.

12.3 فورس ماژور

علاوه بر مواردی که معمولاً توسط مراجع قضایی تأیید می شود، موارد زیر به صراحت به عنوان موارد فورس ماژور در نظر گرفته می شوند: بد آب و هوا، محدودیت ها و اصلاحات دولتی و قانونی، خرابی رایانه و مسدود شدن ارتباطات از راه دور، خرابی سرورهای رنو و هر مورد دیگری که خارج از کنترل صریح باشد. رنومنبع