اطلاعات شخصی – اتاق خبر رنو: بیانیه های مطبوعاتی، کیت های مطبوعاتی، مقالات، عکس ها، فیلم ها

گروه رنو در طول فعالیت خود برخی از اطلاعات شخصی شما یعنی اطلاعاتی که امکان شناسایی شما را فراهم می کند جمع آوری، استفاده و ذخیره می کند. این گروه قصد دارد بیشترین شفافیت را در پردازشی که در مورد داده‌های شخصی که در اختیارش قرار می‌دهید یا در مورد داده‌های شخصی که از طریق تماس‌های مختلفی که ممکن است با آن داشته باشید جمع‌آوری کند، تضمین کند.

اگر با وجود تمام اقداماتی که ما انجام داده ایم، متوجه شدید که اطلاعات شخصی شما در معرض یک حادثه امنیتی قرار گرفته است، می توانید در هر زمان به ما در این آدرس اطلاع دهید: [email protected]. سپس اقدامات لازم را برای پایان دادن به این حادثه انجام خواهیم داد.

رنو تلاش می کند تا از تمام تعهدات مربوط به حفاظت از داده های شخصی پیروی کند.

گروه تمام تلاش خود را می کند تا کنترل اطلاعات شخصی شما را تضمین کند.

این سیاست ممکن است به روز شود. بنابراین از شما دعوت می شود که به طور منظم آن را مرور کنید.

حقوقی که تحت GDPR از آنها بهره مند می شوید به شرح زیر است:

 • حق اعتراض به پردازش داده های شخصی شما، به شرط داشتن دلایل مرتبط با وضعیت خاص خود، و حق درخواست محدود کردن پردازش داده های شخصی شما، در برخی موارد همانطور که در مقررات پیش بینی شده است.
 • حق اعتراض به هرگونه درخواست تجاری: شما می توانید در هر زمان بخواهید که ارتباطات ما را در رابطه با پیشنهادات، اخبار و رویدادهای ما دریافت نکنید. این حق، به ویژه، ممکن است از طریق پیوند لغو اشتراک در هر ایمیل بازاریابی اعمال شود. شما همچنین می توانید به نمایه سازی اعتراض کنید.
 • حق پس گرفتن رضایت شما در هر زمان، برای اهدافی که ما رضایت شما را به دست آورده ایم.
 • حق بر اطلاعات: شما حق دارید اطلاعات واضح، شفاف و قابل فهمی در مورد نحوه استفاده ما از داده های شخصی و حقوق شما به دست آورید. این سیاست نمونه ای از آن است.
 • حق دسترسی به داده های شخصی شما: شما حق دارید اطلاعات مربوط به پردازش داده های شخصی خود را (از جمله داده هایی که استفاده می شود، برای چه اهدافی و غیره) و یک کپی از آن به دست آورید.
 • حق تصحیح: شما حق دارید در صورت نادرست یا ناقص بودن داده های خود را تصحیح کنید، علیرغم تلاش های ما برای به روز نگه داشتن آنها، که ما را قادر می سازد به تعهد خود برای داشتن داده های به روز درباره شما عمل کنیم.
 • حق قابل حمل بودن داده های شما، به عنوان مثال، تحت شرایط خاص، حق دریافت داده های شخصی که در اختیار ما قرار داده اید، در قالبی ساختاریافته و معمولی کامپیوتری، و انتقال آن به شخص ثالث در صورت امکان فنی. .
 • حق پاک کردن (یا حق فراموش شدن): شما این حق را دارید که داده های خود را پاک یا حذف کنید. این حق ممکن است با توجه به تعهدات قراردادی یا قانونی ما (قرارداد در حال انجام) (به ویژه جلوگیری از اقدامات قانونی) محدود شود.

برای اطلاعات مربوط به داده‌های شخصی که به‌طور خودکار جمع‌آوری می‌کنیم، مانند آدرس IP و کوکی‌ها، یک خط‌مشی کوکی نیز در هر یک از وب‌سایت‌ها یا برنامه‌های تلفن همراه رنو موجود است.

استفاده ایمن از داده های شما

رعایت مقررات مربوط به حفاظت از داده های شخصی فرصتی برای ایجاد اعتماد بین گروه و سهامداران آن (سهامداران، مشتریان، تامین کنندگان، کارمندان) است. از آنجایی که اعتماد ارزشی است که گروه رنو به ویژه برای آن ارزش قائل است، حفاظت از اطلاعات شخصی یکی از مراجع اخلاقی ما در انجام اقداماتمان است.

شما همچنین حق دارید شکایتی را به مقام نظارتی ذیصلاح در کشور خود ارائه دهید تا شکایتی علیه اقدامات حفاظت از داده و حریم خصوصی گروه ارائه دهید. توصیه می کنیم قبل از هرگونه ادعایی با ما تماس بگیرید تا بتوانیم با هم مشکل شما را حل کنیم.

حفاظت از داده های شخصی شما در ارزش های گروه رنو نقش اساسی دارد

به عنوان بخشی از این برنامه، گروه رنو دارای:

 • یک افسر حفاظت از داده های گروهی را منصوب کرد که مسئول اجرای حفاظت از داده های شخصی شما در سراسر گروه است.
 • سیاست های داخلی را برای حفاظت از داده های شخصی ایجاد کرد و یک برنامه آموزشی برای کارکنان خود ایجاد کرد.
 • رویه های اجرا شده به ویژه به شما امکان می دهد از حقوق خود در مورد داده های شخصی خود استفاده کنید.

گروه رنو و اطلاعات شخصی شما

استفاده از داده های شخصی شما با توجه به تعهدات

گروه رنو به شما این امکان را می دهد که از حقوق خود استفاده کنید

گروه رنو تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که تمام اطلاعات شخصی شما در طول مدت ذخیره سازی آن، به ویژه در برابر هرگونه استفاده یا افشای غیرمجاز، ایمن است. برای این منظور، گروه رنو اقدامات امنیتی فیزیکی و منطقی متناسب با حساسیت داده‌های شخصی و پردازش انجام شده و مطابق با بهترین شیوه‌های حرفه‌ای و استانداردهای تحمیل شده بر روی آن را اجرا می‌کند.

گروه از داده های شخصی شما به ویژه برای مدیریت روابط خود با شما، بهبود محصولات و خدمات، مدیریت فعالیت های تحقیق و توسعه و سازماندهی رویدادهای خود استفاده می کند.

استفاده از اطلاعات شخصی شما با شفافیت

رنو همچنین از نظر قانونی موظف است صحت، کامل بودن و در صورت لزوم به‌روزرسانی داده‌های شما را تأیید کند.

اطلاعات دقیق تر در مورد پردازش داده های شخصی شما (به ویژه روشی که برای اعمال حقوق خود باید دنبال کنید) در زمان جمع آوری داده های شخصی شما در هر یک از وب سایت های گروه (اطلاعات در مورد حفاظت از شخصی شما) ارائه می شود. داده)، برنامه تلفن همراه یا اسناد قراردادی ارائه شده به شما.منبع

به این ترتیب، این گروه یک برنامه انطباق با مقررات را بر اساس حاکمیت، رویه‌ها و ابزارهای اختصاص داده شده به حفاظت از داده‌های شخصی همه راه‌اندازی کرده است.

اگر می‌خواهید از این حقوق استفاده کنید یا در مورد پردازش داده‌های شخصی خود سؤال یا شکایتی دارید، از شما دعوت می‌کنیم از طریق اطلاعات تماس ذکر شده در اطلاعیه‌های اطلاعاتی قابل اجرا در کشورتان با ما تماس بگیرید.

به این ترتیب، گروه رنو تضمین می کند که هر پردازش داده های شخصی با اصول ناشی از مقررات قابل اجرا مطابقت دارد:

 • گروه رنو متعهد می شود که داده های شخصی شما را برای اهداف صریح، قانونی و تعیین شده در ارتباط با فعالیت های مختلف خود (هدف تعیین شده) جمع آوری و پردازش کند.
 • فقط داده هایی که به شدت برای انجام فعالیت ضروری هستند جمع آوری می شوند (به حداقل رساندن)
 • داده ها دقیق، کامل و در صورت لزوم به روز می شوند (ارتباط داده ها)
 • یک خط مشی حفظ داده تعریف می شود و در پایان دوره های نگهداری، داده ها حذف یا ناشناس می شوند (نگهداری محدود)
 • فعالیتی که خطر بالایی برای حقوق و آزادی‌های افراد ایجاد می‌کند، موضوع مطالعه تأثیر قبلی است (ارزیابی تأثیر حفاظت از داده‌ها)
 • حفاظت از داده ها “با طراحی” (حریم خصوصی بر اساس طراحی) و “به طور پیش فرض” با سطح بالایی از حفاظت (حریم خصوصی به طور پیش فرض) یکپارچه شده است.
 • داده ها امن و محرمانه هستند (امنیت)
 • هر پردازش بر مبنای قانونی است که توسط قانون ارائه شده است (قانونی بودن)
 • روابط با شرکا و ارائه دهندگان خدمات ما تحت کنترل است و انتقال داده ها تحت نظارت است

هدف از سیاست‌های حفظ حریم خصوصی این گروه اطلاع‌رسانی به شما از شرایط استفاده از داده‌های شخصی توسط گروه رنو و همچنین حقوق و گزینه‌هایی است که برای کنترل داده‌های خود و محافظت از حریم خصوصی خود دارید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: