اطلاعات شخصی – اتاق خبر رنو: بیانیه های مطبوعاتی، کیت های مطبوعاتی، مقالات، عکس ها، فیلم ها

گروه رنو تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که شما کنترل اطلاعات شخصی خود را در اختیار دارید.

این گروه به ویژه از داده های شخصی شما برای مدیریت روابط خود با شما، بهبود محصولات و خدمات خود، مدیریت فعالیت های تحقیق و توسعه و سازماندهی رویدادهای خود استفاده می کند.

گروه در فعالیت های خود ملزم به جمع آوری، استفاده و ذخیره برخی از داده های شخصی شماست، یعنی اطلاعاتی که به شما امکان شناسایی می دهد. این گروه در نظر دارد بیشترین شفافیت را در مورد پردازشی که انجام می دهد در مورد داده های شخصی که شما در اختیارش قرار می دهید یا در مورد داده های شخصی که از طریق تماس های مختلفی که ممکن است با آن داشته باشید جمع آوری می کند، تضمین کند.

استفاده ایمن از داده های شما

اطلاعات دقیق تر در مورد پردازش داده های شخصی شما، به ویژه روشی که باید برای اعمال حقوق خود دنبال کنید، در زمان جمع آوری داده های شخصی شما در هر یک از وب سایت های گروه در دسترس شما قرار می گیرد (اطلاعات مربوط به حفاظت از اطلاعات شخصی شما)، برنامه تلفن همراه یا اسناد قراردادی که به شما داده می شود.
برای اطلاعات مربوط به داده‌های شخصی که به‌طور خودکار جمع‌آوری می‌کنیم، مانند آدرس IP، کوکی‌ها، خط‌مشی کوکی نیز در هر یک از وب‌سایت‌ها یا برنامه‌های تلفن همراه رنو موجود است.

هدف از خط‌مشی‌های اطلاعاتی گروه مربوط به حفاظت از داده‌ها، اطلاع‌رسانی به شما از شرایطی است که تحت آن داده‌های شخصی شما توسط گروه پردازش می‌شود، و همچنین حقوق و گزینه‌های موجود برای کنترل داده‌هایتان و محافظت از حریم خصوصی‌تان.

رنو به شما اجازه می دهد از حقوق خود استفاده کنید

گروه رنو در تلاش است تا از کلیه تعهدات مربوط به حفاظت از اطلاعات شخصی پیروی کند.

اگر می‌خواهید از این حقوق استفاده کنید یا در مورد پردازش داده‌های شخصی خود سؤال یا شکایتی دارید، از شما دعوت می‌کنیم از طریق اطلاعات تماس ذکر شده در اطلاعیه‌های اطلاعاتی قابل اجرا در کشورتان با ما تماس بگیرید.منبع

این سیاست ممکن است به روز شود. بنابراین از شما دعوت می شود که به طور منظم با آن مشورت کنید.

به این ترتیب، این گروه یک برنامه انطباق با مقررات را بر اساس حاکمیت، فرآیندها و ابزارهای اختصاص داده شده به حفاظت از داده های شخصی همه راه اندازی کرده است.

حفاظت از اطلاعات شخصی شما در قلب اصول اخلاقی گروه رنو قرار دارد

این گروه تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که امنیت همه داده های شخصی شما در تمام مدت ذخیره آنها تضمین می شود، به ویژه در برابر هرگونه استفاده یا افشای غیرمجاز. برای این کار، گروه تدابیر امنیتی فیزیکی و منطقی متناسب با حساسیت داده‌های شخصی و پردازش‌های انجام‌شده و مطابق با قواعد هنر و استانداردهای تحمیل‌شده بر آن را اجرا می‌کند.

رعایت مقررات مربوط به حفاظت از داده های شخصی فرصتی برای تقویت اعتماد بین گروه و سهامداران آن (سهامداران، مشتریان، تامین کنندگان، کارکنان) است. از آنجایی که اعتماد ارزشی است که گروه رنو به ویژه به آن وابسته است، حفاظت از داده های شخصی یکی از مراجع اخلاقی ما در انجام اقداماتمان است.

گروه رنو و اطلاعات شخصی شما

شما همچنین حق دارید با سازمان حفاظت از داده ها در کشور خود تماس بگیرید تا شکایتی علیه اقدامات حفاظت از داده ها و حریم خصوصی گروه رنو ارائه دهید. توصیه می کنیم قبل از هر شکایتی با ما تماس بگیرید تا با هم مشکل شما را حل کنیم.

اگر با وجود تمام این اقدامات متوجه شدید که برخی از آنها موضوع یک حادثه امنیتی بوده است، می توانید در هر زمان با استفاده از این آدرس به ما اطلاع دهید: [email protected]. سپس اقدامات لازم را برای پایان دادن به این حادثه انجام خواهیم داد.

به این ترتیب، گروه تضمین می کند که هر پردازش داده های شخصی با اصول ناشی از مقررات قابل اجرا مطابقت دارد:

 • گروه متعهد می شود که داده های شخصی شما را برای اهداف صریح، قانونی و مشخص در ارتباط با فعالیت های مختلف خود جمع آوری و پردازش کند (هدف تعیین شده)
 • فقط داده هایی که به شدت برای انجام فعالیت ضروری است جمع آوری می شود (به حداقل رساندن)
 • داده ها دقیق، کامل و در صورت لزوم به روز می شوند (ارتباط داده ها)
 • یک خط مشی حفظ داده تعریف می شود و در پایان دوره های نگهداری، داده ها از بین می روند یا ناشناس می شوند (حفظ محدود)
 • فعالیتی که خطر بالایی برای حقوق و آزادی‌های افراد ایجاد می‌کند، مشمول یک مطالعه تأثیر قبلی است (مطالعه تأثیر)
 • حفاظت از داده ها “با طراحی” (حریم خصوصی بر اساس طراحی) و “به طور پیش فرض” با سطح بالایی از حفاظت (حریم خصوصی به طور پیش فرض) یکپارچه شده است.
 • داده ها امن و محرمانه هستند (امنیت)
 • هر پردازش مبتنی بر مبنای مشروعی است که توسط قانون (قانونی بودن) ارائه شده است.
 • روابط با شرکا و ارائه دهندگان خدمات ما کنترل می شود و انتقال داده ها تحت نظارت است.

به عنوان بخشی از این برنامه، گروه دارای:

 • یک افسر حفاظت از داده های شخصی گروهی را منصوب کرد که مسئول اجرای قوانین حفاظت از داده های شخصی شما در کل گروه است.
 • ایجاد سیاست های داخلی برای حفاظت از داده های شخصی و ایجاد یک برنامه آموزشی برای کارکنان خود؛
 • رویه هایی را تنظیم کنید تا به شما این امکان را بدهد که از حقوق خود در مورد داده های شخصی خود استفاده کنید.

حقوقی که تحت GDPR دارید به شرح زیر است:

 • حق مخالفت با پردازش داده های شخصی شما، مشروط به دلایل موجه مربوط به موقعیت خاص شما، و حق درخواست محدودیت پردازش داده های شخصی شما، در موارد خاصی که توسط مقررات پیش بینی شده است.
 • حق مخالفت با هرگونه اکتشاف تجاری: شما می توانید در هر زمان بخواهید که دیگر ارتباطات ما را در رابطه با پیشنهادات، اخبار و رویدادهای ما دریافت نکنید. این حق به ویژه از طریق پیوند لغو اشتراک موجود در هر ایمیل جستجوگر قابل اعمال است. شما همچنین می توانید به پروفایل بودن اعتراض کنید.
 • حق انصراف از رضایت خود در هر زمان، برای اهدافی که ما رضایت شما را برای آن جمع آوری کردیم.
 • حق بر اطلاعات: شما حق دارید اطلاعات واضح، شفاف و قابل درک در مورد نحوه استفاده ما از داده های شخصی و حقوق شما به دست آورید. این سیاست یک نمونه است.
 • حق دسترسی به داده های شخصی شما: شما حق دارید اطلاعات مربوط به پردازش داده های شخصی خود را (به ویژه داده هایی که استفاده می شود، برای چه اهدافی و غیره) و همچنین یک کپی از آنها به دست آورید.
 • حق تصحیح: شما این حق را دارید که در صورت نادرست یا ناقص بودن داده های خود را اصلاح کنید، علیرغم تلاش های ما برای به روز نگه داشتن آنها، که به ما امکان می دهد از تعهد خود برای داشتن داده های به روز درباره شما پیروی کنیم. .
 • حق قابل حمل بودن داده‌های شما، یعنی تحت شرایط خاص، حق دریافت داده‌های شخصی که در اختیار ما قرار داده‌اید، در قالب کامپیوتری ساختاریافته، که معمولاً استفاده می‌شود، و اینکه آنها به شخص ثالث منتقل می‌شوند. در صورت امکان فنی
 • حق پاک کردن (یا حق فراموش شدن): شما این حق را دارید که داده های خود را پاک یا حذف کنید. این حق ممکن است با توجه به تعهدات قراردادی (قرارداد فعلی) یا حقوقی (به ویژه جلوگیری از اقدامات قانونی) ما محدود شود.

استفاده از داده های شخصی شما مطابق با تعهدات

استفاده شفاف از داده های شخصی شما


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: