اطلاعیه های حقوقی – اتاق خبر رنو: بیانیه های مطبوعاتی، کیت های مطبوعاتی، مقالات، عکس ها، فیلم ها


موارد قانونی را ذکر می کند

سایت رسانه ای توسط: رنو ساس، یک شرکت سهامی ساده شده با سرمایه 533،941،113 یورو، که دفتر ثبت آن در 122-122 bis avenue du Général Leclerc – 92 100 Boulogne-Billancourt واقع در RCS of Nanterre واقع شده است. شماره 780 129 987 (از این پس “RENAULT”)، مدیر انتشارات: کاترین گروس، مدیر ارتباطات

میزبان: OVH (فرانسه)

شرایط استفاده از خدمات

هدف از این شرایط و ضوابط عمومی استفاده (از این پس “GCU”) تعریف شرایط و ضوابط استفاده از سایت https://media.renaultgroup.com/ است.

دسترسی و استفاده از سایت به معنای پذیرش بی قید و شرط کاربر از شرایط و قوانین است.

1 – تعاریف

برای اهداف اینجا:

“سایت” به سایت https://media.renaultgroup.com/ اشاره دارد که توسط RENAULT منتشر شده است که به عناصر دسترسی دارد. این سایت شامل محتوا، نرم‌افزار، برنامه‌ها، ابزارها (برنامه‌نویسی، ناوبری و غیره)، پایگاه‌های اطلاعاتی، سیستم‌های عامل، اسناد و سایر عناصر تشکیل‌دهنده آن، به‌روزرسانی‌ها و نسخه‌های جدیدی است که ممکن است توسط رنو به سایت آورده شود.

“محتوا” به این معنی است که بدون اینکه این فهرست جامع باشد، ساختار سایت، محتوای سرمقاله، نقشه ها، تصاویر، تصاویر، عکس ها، منشورهای گرافیکی، مارک ها، آرم ها، کلمات اختصاری، نام شرکت ها، آثار سمعی و بصری، آثار چند رسانه ای، محتوای تصویری، محتوای صوتی و صوتی و همچنین هر محتوای دیگری که در سایت وجود دارد.

“Elements” عملکردهای مختلف و عناصر اطلاعاتی ارائه شده در سایت را مشخص می کند.

“گروه رنو” اشخاص حقوقی مختلف سازنده رنو را مشخص می کند.

«کاربر» به معنای یک شخص حقیقی بالغ است که برای نیازهای خود، در چارچوب استفاده کاملاً شخصی و غیرتجاری، بدون هدف سودآوری مستقیم یا غیرمستقیم، سایت را مرور می‌کند.

2 – هدف سایت

این سایت درگاهی است که به کاربر امکان می دهد از اخبار گروه رنو مطلع شود. به ویژه روزنامه نگاران را هدف گرفته است.

این فهرست جامع نیست و ممکن است در هر زمانی توسط رنو تغییر داده شود بدون اینکه مسئولیتی در این زمینه داشته باشد.

3- دسترسی به سایت

این سایت از طریق اینترنت در آدرس زیر قابل دسترسی است: https://media.renaultgroup.com/

4 – مجوز استفاده از سایت

رنو به کاربر یک حق شخصی برای استفاده از سایت، محتوا و عناصر آن اعطا می کند که غیر انحصاری، قابل فسخ، غیر قابل واگذاری، غیرقابل انتقال و رایگان است.

این مجوز صرفاً برای نیازهای خود کاربر، به استثنای هرگونه بهره برداری تجاری یا سودآور از تمام یا بخشی از محتوا و/یا عناصر، به کاربر اعطا می شود.

کاربر هیچ حق دیگری نسبت به سایت، محتوا و/یا عناصر غیر از مواردی که در اینجا اعطا شده است به دست نمی آورد.

5- تعهدات کاربر

کاربر متعهد می شود که از سایت مطابق با مقررات ملی و بین المللی استفاده کند.

به ویژه متعهد می شود که:

 • این قوانین و مقررات را بخوانید و از آنها پیروی کنید،
 • عدم تکثیر، حتی به طور موقت و/یا جزئی، سایت و/یا محتوای آن، به هیچ وجه و به هر شکل،
 • عدم دسترسی و/یا استفاده از اجزای نرم افزاری سایت،
 • استفاده نکردن از نرم‌افزار یا فرآیندهایی که برای کپی کردن محتوا و/یا احتمال اختلال در عملکرد صحیح سایت طراحی شده است،
 • انجام هیچ گونه انطباق، اصلاح، ترجمه، رونویسی، گردآوری، حذف، مونتاژ، جداسازی تمام یا بخشی از سایت، عناصر و/یا محتوا،
 • عدم صادرات سایت و/یا ادغام آن با سایر برنامه های کامپیوتری،
 • به اطلاع رنو در صورت اطلاع از اقدام دزدی دریایی و/یا استفاده غیرقانونی یا غیر قراردادی از سایت و/یا محتوای آن،
 • انجام هیچ گونه دستکاری و/یا معرفی نکردن ویروس یا کد مخرب، که احتمالاً باعث خرابی رایانه و/یا عملکردی می شود که احتمالاً بر عملکرد صحیح سایت یا هر عنصر قابل دسترسی از طریق سایت تأثیر می گذارد.
 • جلوگیری از عملکرد صحیح سایت به هر طریقی،
 • عدم استفاده از سایت برای نمایش، دانلود یا انتقال هر گونه محتوای مغایر با اخلاق و نظم عمومی (مانند هر گونه محتوای نژادی، سیاسی، مذهبی، هرزه‌نگاری یا جنسی، بدون اینکه این فهرست جامع باشد)

از آنجایی که کاربر صرفاً مسئول استفاده از سایت است، وی اذعان می کند که نه رنو و نه اعضای شبکه توزیع آن ممکن است در قبال آسیب مستقیم یا غیرمستقیم، و به ویژه خسارت مادی، آسیب غیر مادی، از دست دادن داده ها یا برنامه ها، مسئولیتی نداشته باشند. زیان مالی، ناشی از دسترسی یا استفاده از سایت، یا در نتیجه، به طور خاص، قطع، تعلیق یا اصلاح سایت یا یکی از عناصر آن.

6 – در دسترس بودن سایت

رنو متعهد می شود حداکثر تلاش خود را برای ایمن سازی دسترسی، مشاوره و استفاده از سایت انجام دهد.

این سایت به طور مداوم قابل دسترسی است، مگر در صورت فورس ماژور یا وقوع رویدادی خارج از کنترل رنو، و مشروط به هرگونه خرابی و مداخلات تعمیر و نگهداری لازم برای عملکرد صحیح سایت.

7 – مسئولیت – ضمانت استفاده از سایت

در محدوده قوانین و مقررات قابل اجرا، نه رنو و نه نمایندگی‌های شبکه فروش آن هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال استفاده کاربر از سایت نمی‌پذیرند و هیچ تضمینی، صریح یا ضمنی، در مورد سرعت یا عملکرد سایت نمی‌دهند. به ویژه، دسترسی به سایت ممکن است به دلایل فنی به طور موقت و دوره ای به حالت تعلیق درآید. در صورت نیاز، تیم های فنی تمام تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت انجام خواهند داد.

رنو این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی، اطلاعات ظاهر شده در سایت را تغییر دهد و مسئولیت رنو و/یا اعضای شبکه توزیع و/یا شرکت های تابعه آن را نمی توان از این رهبر درخواست کرد. .

دسترسی و استفاده از سایت به عهده خود کاربر است. این مسئولیت اوست که تمام اقدامات مناسب را برای محافظت از داده ها و/یا نرم افزار ذخیره شده در تلفن و تجهیزات کامپیوتری خود در برابر هرگونه حمله انجام دهد.

در هر صورت، RENAULT از کلیه مسئولیت ها خلاص می شود:

 • در صورت عدم رعایت این قوانین و مقررات توسط کاربر؛
 • در صورت اختلال در عملکرد سایت به دلیلی، داوطلبانه یا غیر ارادی، که منتسب به کاربر یا منتسب به شخص ثالث یا یک اقدام مخرب، نرم افزار، گوشی هوشمند / تبلت، یک رابط یا هر محصول دیگر یا عرضه کاربر؛
 • در صورت خرابی و/یا خرابی کامپیوتر و/یا شبکه ارتباطی کاربر، به هر دلیلی

رنو تضمین نمی کند که سایت عاری از هر گونه خطا یا ناهنجاری باشد و همچنین ممکن است در معرض آسیب یا حملات به ویژه توسط ویروس ها باشد که ممکن است باعث اختلال در عملکرد، وقفه، خرابی یا از دست دادن داده ها یا اطلاعات شود.

8 – داده های شخصی

استفاده از سایت ممکن است مستلزم جمع آوری داده های شخصی باشد که امکان شناسایی مستقیم یا غیرمستقیم کاربر را فراهم می کند. شما می توانید در هر زمان به داده های مربوط به خود دسترسی داشته باشید، آنها را اصلاح کنید، درخواست حذف آنها را بدهید، از حق خود برای محدود کردن پردازش داده های خود استفاده کنید، رضایت خود را پس بگیرید، با پردازش داده های خود مخالفت کنید و از حق خود برای قابل حمل بودن داده های خود استفاده کنید. داده ها.

برای استفاده از هر یک از حقوق خود، می توانید با ارائه مدرک هویتی خود، از طریق ایمیل [email protected] یا از طریق پست به آدرس رنو SAS، دپارتمان حقوقی – افسر حفاظت از داده ها، 122-122 bis avenue du با ما تماس بگیرید. ژنرال لکلرک – 92 100 بولون-بیلانکورت.

در نهایت، شما حق دارید در مورد پردازش داده های شخصی خود به CNIL شکایت کنید. توصیه می کنیم قبل از هر شکایتی با ما تماس بگیرید تا مشکل خود را با هم حل کنیم.

اطلاعیه های اطلاعاتی قابل دسترسی در سایت جزئیات پردازش داده های شخصی انجام شده توسط RENAULT در هنگام استفاده از سایت را شرح می دهد.

9 – مالکیت فکری و صنعتی

سایت و محتوای آن توسط حقوق مالکیت معنوی و/یا صنعتی محافظت می شود.

عکس‌ها، متون، شعارها، طراحی‌ها، تصاویر، سکانس‌های متحرک با یا بدون صدا و همچنین تمامی آثار موجود در سایت متعلق به رنو یا اشخاص ثالثی است که حقوق خود را به رنو منتقل کرده‌اند یا به رنو اجازه استفاده از آن‌ها را داده‌اند.

مدل های خودرو ارائه شده در سایت توسط حق چاپ و مقالات L511-1 و موارد زیر از کد مالکیت معنوی مربوط به حفاظت از مدل های ثبت شده محافظت می شود.

نام رنو، نام خودروهای موجود در محدوده رنو و محصولات و خدمات مرتبط با آنها، شعارها و آرم های همراه این برندها، مگر در مواردی که مشخص شده باشد، علائم تجاری ثبت شده توسط رنو یا سایر شرکت های گروه رنو هستند.

سایر علائم تجاری که ممکن است ذکر شوند توسط رنو یا با مجوز دارنده آنها یا به عنوان یک نشانه ساده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط رنو استفاده می شوند.

تکثیر محتوا بر روی کاغذ یا رسانه های رایانه ای مجاز است، مشروط بر اینکه صرفاً برای استفاده شخصی محفوظ است، به استثنای هر گونه استفاده برای اهداف تبلیغاتی و/یا تجاری و/یا اطلاعاتی و مطابق با مفاد ماده L122-5 کد مالکیت معنوی

به استثنای مفاد فوق، تکثیر، تقلید، استفاده یا الصاق، با هر فرآیندی و بر روی هر رسانه ای، تمام یا بخشی از محتوا بدون کسب مجوز قبلی از RENAULT یا دارندگان (ها) حقوق مربوطه جرم جعل است که مجازات آن چهار سال حبس و جریمه 400000 یورویی است.

10 – قانون قابل اجرا

سایت و این قوانین و مقررات تابع قوانین فرانسه و تابع قوانین اجباری کشور محل اقامت کاربر است.

هر گونه اختلافی که ممکن است در مورد تفسیر و/یا اجرای این قراردادها و شروط ایجاد شود باید موضوع تلاش برای حل و فصل دوستانه باشد.

در صورت عدم حل و فصل دوستانه، با وجود تعدد متهمان یا مطالبات غرامت از طرف اشخاص ثالث، اختلاف به دادگاه‌هایی که در صلاحیت دادگاه‌های پاریس هستند که طرفین صلاحیت انحصاری آن را به آنها اختصاص می‌دهند، ارسال می‌شود.

11 – به روز رسانی T&Cs

رنو این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون اطلاع قبلی، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی به کاربران، این قوانین و مقررات را اصلاح و به روز کند.

در صورت امکان، تغییرات و به‌روزرسانی‌ها به محض انتشار در سایت برای کاربر الزام‌آور خواهد بود، این بر عهده کاربر است که هر بار که به سایت متصل می‌شوند، قوانین و مقررات لازم‌الاجرا را بررسی کند.

12 – احکام متفرقه

12.1 بدون چشم پوشی

این واقعیت که یکی از طرفین از یک بند از این قوانین و مقررات استفاده نمی کند، نمی تواند به عنوان چشم پوشی موقت یا قطعی از نفع ماده مورد بحث که به قوت خود باقی خواهد ماند، تفسیر شود.

12.2. بطلان یک بند

در صورتی که یک یا چند شرط از این قراردادها بر اساس مقررات لازم الاجرا، تحول یا به دنبال تصمیم قطعی یک مرجع صالح باطل، باطل یا نانوشته اعلام شود، سایر مقررات تمام قوا و دامنه خود را حفظ خواهند کرد و طرفین در اسرع وقت توافق خواهند کرد. تا حد امکان یک ماده جایگزین معتبر با دامنه معادل تا حد امکان نزدیک به روح این هدایا ایجاد شود.

12.3 فورس ماژور

صراحتاً به عنوان موارد فورس ماژور، علاوه بر مواردی که معمولاً توسط رویه قضایی دادگاه های فرانسه حفظ می شود، بد آب و هوا، محدودیت ها و اصلاحات دولتی و قانونی، خرابی رایانه و مسدود شدن ارتباطات راه دور، خرابی سرورهای رنو و هر مورد دیگری فراتر از آن در نظر گرفته می شود. کنترل سریع رنومنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: