اطلاعیه های حقوقی – اتاق خبر رنو: بیانیه های مطبوعاتی، کیت های مطبوعاتی، مقالات، عکس ها، فیلم ها

دسترسی و استفاده از سایت به عهده خود کاربر است. این مسئولیت اوست که تمام اقدامات مناسب را برای محافظت از داده ها و/یا نرم افزار ذخیره شده در تلفن و تجهیزات کامپیوتری خود در برابر هرگونه حمله انجام دهد.

عکس‌ها، متون، شعارها، طراحی‌ها، تصاویر، سکانس‌های متحرک با یا بدون صدا و همچنین تمامی آثار موجود در سایت متعلق به رنو یا اشخاص ثالثی است که حقوق خود را به رنو منتقل کرده‌اند یا به رنو اجازه استفاده از آن‌ها را داده‌اند.

نام رنو، نام خودروهای موجود در محدوده رنو و محصولات و خدمات مرتبط با آنها، شعارها و آرم های همراه این برندها، مگر در مواردی که مشخص شده باشد، علائم تجاری ثبت شده توسط رنو یا سایر شرکت های گروه رنو هستند.

صراحتاً به عنوان موارد فورس ماژور، علاوه بر مواردی که معمولاً توسط رویه قضایی دادگاه های فرانسه حفظ می شود، بد آب و هوا، محدودیت ها و اصلاحات دولتی و قانونی، خرابی رایانه و مسدود شدن ارتباطات راه دور، خرابی سرورهای رنو و هر مورد دیگری فراتر از آن در نظر گرفته می شود. کنترل سریع رنو

«کاربر» به معنای یک شخص حقیقی بالغ است که برای نیازهای خود، در چارچوب استفاده کاملاً شخصی و غیرتجاری، بدون هدف سودآوری مستقیم یا غیرمستقیم، سایت را مرور می‌کند.

1 – تعاریف

هدف از این شرایط و ضوابط عمومی استفاده (از این پس “GCU”) تعریف شرایط و ضوابط استفاده از سایت https://media.renaultgroup.com/ است.

شرایط استفاده از خدمات

“محتوا” به این معنی است که بدون اینکه این فهرست جامع باشد، ساختار سایت، محتوای سرمقاله، نقشه ها، تصاویر، تصاویر، عکس ها، منشورهای گرافیکی، مارک ها، آرم ها، کلمات اختصاری، نام شرکت ها، آثار سمعی و بصری، آثار چند رسانه ای، محتوای تصویری، محتوای صوتی و صوتی و همچنین هر محتوای دیگری که در سایت وجود دارد.

این سایت به طور مداوم قابل دسترسی است، مگر در صورت فورس ماژور یا وقوع رویدادی خارج از کنترل رنو، و مشروط به هرگونه خرابی و مداخلات تعمیر و نگهداری لازم برای عملکرد صحیح سایت.منبع

رنو متعهد می شود حداکثر تلاش خود را برای ایمن سازی دسترسی، مشاوره و استفاده از سایت انجام دهد.

این فهرست جامع نیست و ممکن است در هر زمانی توسط رنو تغییر داده شود بدون اینکه مسئولیتی در این زمینه داشته باشد.

“سایت” به سایت https://media.renaultgroup.com/ اشاره دارد که توسط RENAULT منتشر شده است که به عناصر دسترسی دارد. این سایت شامل محتوا، نرم‌افزار، برنامه‌ها، ابزارها (برنامه‌نویسی، ناوبری و غیره)، پایگاه‌های اطلاعاتی، سیستم‌های عامل، اسناد و سایر عناصر تشکیل‌دهنده آن، به‌روزرسانی‌ها و نسخه‌های جدیدی است که ممکن است توسط رنو به سایت آورده شود.

3- دسترسی به سایت

از آنجایی که کاربر صرفاً مسئول استفاده از سایت است، وی اذعان می کند که نه رنو و نه اعضای شبکه توزیع آن ممکن است در قبال آسیب مستقیم یا غیرمستقیم، و به ویژه خسارت مادی، آسیب غیر مادی، از دست دادن داده ها یا برنامه ها، مسئولیتی نداشته باشند. زیان مالی، ناشی از دسترسی یا استفاده از سایت، یا در نتیجه، به طور خاص، قطع، تعلیق یا اصلاح سایت یا یکی از عناصر آن.

استفاده از سایت ممکن است مستلزم جمع آوری داده های شخصی باشد که امکان شناسایی مستقیم یا غیرمستقیم کاربر را فراهم می کند. شما می توانید در هر زمان به داده های مربوط به خود دسترسی داشته باشید، آنها را اصلاح کنید، درخواست حذف آنها را بدهید، از حق خود برای محدود کردن پردازش داده های خود استفاده کنید، رضایت خود را پس بگیرید، با پردازش داده های خود مخالفت کنید و از حق خود برای قابل حمل بودن داده های خود استفاده کنید. داده ها.

مدل های خودرو ارائه شده در سایت توسط حق چاپ و مقالات L511-1 و موارد زیر از کد مالکیت معنوی مربوط به حفاظت از مدل های ثبت شده محافظت می شود.

5- تعهدات کاربر

موارد قانونی را ذکر می کند

رنو به کاربر یک حق شخصی برای استفاده از سایت، محتوا و عناصر آن اعطا می کند که غیر انحصاری، قابل فسخ، غیر قابل واگذاری، غیرقابل انتقال و رایگان است.

این سایت از طریق اینترنت در آدرس زیر قابل دسترسی است: https://media.renaultgroup.com/

به ویژه متعهد می شود که:

میزبان: OVH (فرانسه)

12.2. بطلان یک بند

این مجوز صرفاً برای نیازهای خود کاربر، به استثنای هرگونه بهره برداری تجاری یا سودآور از تمام یا بخشی از محتوا و/یا عناصر، به کاربر اعطا می شود.

دسترسی و استفاده از سایت به معنای پذیرش بی قید و شرط کاربر از شرایط و قوانین است.

سایت رسانه ای توسط: رنو ساس، یک شرکت سهامی ساده شده با سرمایه 533،941،113 یورو، که دفتر ثبت آن در 122-122 bis avenue du Général Leclerc – 92 100 Boulogne-Billancourt واقع در RCS of Nanterre واقع شده است. شماره 780 129 987 (از این پس “RENAULT”)، مدیر انتشارات: کاترین گروس، مدیر ارتباطات

10 – قانون قابل اجرا

سایت و این قوانین و مقررات تابع قوانین فرانسه و تابع قوانین اجباری کشور محل اقامت کاربر است.

رنو این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون اطلاع قبلی، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی به کاربران، این قوانین و مقررات را اصلاح و به روز کند.

“Elements” عملکردهای مختلف و عناصر اطلاعاتی ارائه شده در سایت را مشخص می کند.

کاربر هیچ حق دیگری نسبت به سایت، محتوا و/یا عناصر غیر از مواردی که در اینجا اعطا شده است به دست نمی آورد.

برای اهداف اینجا:

6 – در دسترس بودن سایت

اطلاعیه های اطلاعاتی قابل دسترسی در سایت جزئیات پردازش داده های شخصی انجام شده توسط RENAULT در هنگام استفاده از سایت را شرح می دهد.

12.3 فورس ماژور

سایت و محتوای آن توسط حقوق مالکیت معنوی و/یا صنعتی محافظت می شود.

در صورتی که یک یا چند شرط از این قراردادها بر اساس مقررات لازم الاجرا، تحول یا به دنبال تصمیم قطعی یک مرجع صالح باطل، باطل یا نانوشته اعلام شود، سایر مقررات تمام قوا و دامنه خود را حفظ خواهند کرد و طرفین در اسرع وقت توافق خواهند کرد. تا حد امکان یک ماده جایگزین معتبر با دامنه معادل تا حد امکان نزدیک به روح این هدایا ایجاد شود.

به استثنای مفاد فوق، تکثیر، تقلید، استفاده یا الصاق، با هر فرآیندی و بر روی هر رسانه ای، تمام یا بخشی از محتوا بدون کسب مجوز قبلی از RENAULT یا دارندگان (ها) حقوق مربوطه جرم جعل است که مجازات آن چهار سال حبس و جریمه 400000 یورویی است.

تکثیر محتوا بر روی کاغذ یا رسانه های رایانه ای مجاز است، مشروط بر اینکه صرفاً برای استفاده شخصی محفوظ است، به استثنای هر گونه استفاده برای اهداف تبلیغاتی و/یا تجاری و/یا اطلاعاتی و مطابق با مفاد ماده L122-5 کد مالکیت معنوی

در هر صورت، RENAULT از کلیه مسئولیت ها خلاص می شود:

2 – هدف سایت

این واقعیت که یکی از طرفین از یک بند از این قوانین و مقررات استفاده نمی کند، نمی تواند به عنوان چشم پوشی موقت یا قطعی از نفع ماده مورد بحث که به قوت خود باقی خواهد ماند، تفسیر شود.

12 – احکام متفرقه

سایر علائم تجاری که ممکن است ذکر شوند توسط رنو یا با مجوز دارنده آنها یا به عنوان یک نشانه ساده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط رنو استفاده می شوند.

کاربر متعهد می شود که از سایت مطابق با مقررات ملی و بین المللی استفاده کند.

در محدوده قوانین و مقررات قابل اجرا، نه رنو و نه نمایندگی‌های شبکه فروش آن هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال استفاده کاربر از سایت نمی‌پذیرند و هیچ تضمینی، صریح یا ضمنی، در مورد سرعت یا عملکرد سایت نمی‌دهند. به ویژه، دسترسی به سایت ممکن است به دلایل فنی به طور موقت و دوره ای به حالت تعلیق درآید. در صورت نیاز، تیم های فنی تمام تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت انجام خواهند داد.

رنو تضمین نمی کند که سایت عاری از هر گونه خطا یا ناهنجاری باشد و همچنین ممکن است در معرض آسیب یا حملات به ویژه توسط ویروس ها باشد که ممکن است باعث اختلال در عملکرد، وقفه، خرابی یا از دست دادن داده ها یا اطلاعات شود.

این سایت درگاهی است که به کاربر امکان می دهد از اخبار گروه رنو مطلع شود. به ویژه روزنامه نگاران را هدف گرفته است.

12.1 بدون چشم پوشی

برای استفاده از هر یک از حقوق خود، می توانید با ارائه مدرک هویتی خود، از طریق ایمیل [email protected] یا از طریق پست به آدرس رنو SAS، دپارتمان حقوقی – افسر حفاظت از داده ها، 122-122 bis avenue du با ما تماس بگیرید. ژنرال لکلرک – 92 100 بولون-بیلانکورت.

در صورت امکان، تغییرات و به‌روزرسانی‌ها به محض انتشار در سایت برای کاربر الزام‌آور خواهد بود، این بر عهده کاربر است که هر بار که به سایت متصل می‌شوند، قوانین و مقررات لازم‌الاجرا را بررسی کند.

“گروه رنو” اشخاص حقوقی مختلف سازنده رنو را مشخص می کند.

رنو این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی، اطلاعات ظاهر شده در سایت را تغییر دهد و مسئولیت رنو و/یا اعضای شبکه توزیع و/یا شرکت های تابعه آن را نمی توان از این رهبر درخواست کرد. .

در صورت عدم حل و فصل دوستانه، با وجود تعدد متهمان یا مطالبات غرامت از طرف اشخاص ثالث، اختلاف به دادگاه‌هایی که در صلاحیت دادگاه‌های پاریس هستند که طرفین صلاحیت انحصاری آن را به آنها اختصاص می‌دهند، ارسال می‌شود.

8 – داده های شخصی

9 – مالکیت فکری و صنعتی

هر گونه اختلافی که ممکن است در مورد تفسیر و/یا اجرای این قراردادها و شروط ایجاد شود باید موضوع تلاش برای حل و فصل دوستانه باشد.

4 – مجوز استفاده از سایت

7 – مسئولیت – ضمانت استفاده از سایت

11 – به روز رسانی T&Cs

در نهایت، شما حق دارید در مورد پردازش داده های شخصی خود به CNIL شکایت کنید. توصیه می کنیم قبل از هر شکایتی با ما تماس بگیرید تا مشکل خود را با هم حل کنیم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: