انتشار تصاویر اولین از چری تیگو 8L

چری تیگو 8 که اولین بار در سال 2018 معرفی شد، این روزها در انواع مختلف به فروش می‌رسند. نسخه پرچمدار این خودرو که سامانه چهار چرخ محرک را به همراه دارد، در ایران و روسیه با لقب پرو مکس عرضه می‌شود، خودروهای چینی به مدل‌های پرو و ​​پلاس هم دسترسی دارند.

در جریان نمایشگاه خودرو پکن که در آوریل 2024 برگزار می شود، نسخه چینی تیگو 8 به نمایش درآمد. در آن زمان می‌شود که این نسخه به عنوان نسخه جدید تیگو 8 فقط در بازارهای تولیدی عرضه خواهد شد، اما مشخص شده است که این مدل به عنوان یک خانواده تیگو 8 در چین و با لقب ال (L) به فروش خواهد رسید. رسید.

طراحی چری تیگو 8L

چری تیگو 8L به واسطه فرم طرح ماتریسی جلوپنجره با جزئیات کروم، تغییر در طراحی سپره ها، چراغ های جدید جلو و عقب و دستگیره های مخفی می شوند، از مدل های فعلی متمایز شده است.

چری تیگو 8L

بنابر اسناد وزارت صنعت و فناوری چین (MIIT)، بدنه چری تیگو 8L در طول، عرض، ارتفاع و فاصله بین اطلاعاتی به ترتیب 4.795، 1.93، 1.725 و 2.77 متر اعلام شده است، که طول و عرض چری تیگو 8 پرو به ترتیب 4.745 و 2.71 متر است.

چری تیگو 8L حداقل از نظر ظاهری به ابرو S800 شباهت دارد، محصولی از چری که برند قدیمی ابرو در اسپانیا عرضه خواهد شد. خودروساز چینی برای مونتاژ این خودرو از سایت قدیمی نیسان در حوالی بارسلونا استفاده خواهد کرد.

فعلا هیچ تصویری از فضای کابین چری تیگو 8L در دسترس نیست.

چری تیگو 8L

مشخصات فنی چری تیگو 8L

چری از اعلام مشخصات فنی تیگو 8L خودداری کرده است، اما خودرو اسناد MIIT، این پیشرانه مشترک با نسخه‌ای از نسخه‌های مک‌شکن خواهد شد.

این پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ با 254 اسب‌بخار قدرت و 390 نیوتن‌متر گشتاور، خروجی را از طریق گیربکس 7 سرعت دوکلاچه تر به چرخ‌ها انتقال می‌دهد. نسخه پرو مکس، احتمال دارد که چیری تیگو 8L در دو نسخه محرک-جلو و چهار چرخ محرک عرضه شود.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/udbz1gh3


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: