انتظارات قیمت Maruti Grand Vitara – هزینه هیبریدی قوی بیشتر از Hyryder


انتظار طولانی برای SUV جدید Maruti Grand Vitara در 26 به پایان می رسدهفتم سپتامبر به عنوان خودروساز هندو-ژاپنی قیمت های خود را اعلام خواهد کرد. 10 نوع پراکنده در 6 تریم وجود دارد – Sigma، Delta، Zeta، Zeta+، Alpha و Alpha+. پیشرانه هیبریدی ملایم 1.5 لیتری بنزینی 103 اسب بخاری در تریم های سیگما، دلتا، زتا و آلفا ارائه خواهد شد. هر چهار تریم فوق به صورت استاندارد دارای گیربکس 5 سرعته دستی خواهند بود، در حالی که گیربکس 6 سرعته اتوماتیک از تریم دلتا به بعد در دسترس خواهد بود.

سیستم AllGrip AWD Maruti Suzuki برای انواع دستی Zeta و Alpha در نظر گرفته شده است. مجموعه هیبریدی 1.5 لیتری بنزینی با قدرت 114 اسب بخار در تریم های Zeta+ و Alpha+ در دسترس خواهد بود. این تنها با گیربکس e-CVT عرضه خواهد شد.

تاریخ راه اندازی Maruti Grand Vitara

همانطور که در اطلاعات لو رفتهقیمت Maruti Grand Vitara از 9.50 میلیون روپیه شروع می شود و برای انواع هیبریدی ملایم تا 15 میلیون روپیه افزایش می یابد. قیمت مدل هیبریدی قوی 17 میلیون روپیه برای Zeta+ و 18 Lakh برای Alpha+ خواهد بود. همانطور که می دانید، گرند ویتارا آینده پلت فرم، قطعات طراحی، ویژگی ها و پیشرانه های خود را با تویوتا شهری کروزر هایریدر به اشتراک می گذارد.

این خودروساز ژاپنی قیمت چهار نوع هیبریدی قوی Hyryder را اعلام کرد که بین 15.11 تا 18.99 میلیون روپیه است. قیمت مدل اتوماتیک هیبریدی ملایم آن 17.09 میلیون روپیه است. در مقایسه با تویوتا هایریدر، قیمت اولیه نسخه هیبریدی قوی گرند ویتارا بالاتر خواهد بود. این خودروساز هندی-ژاپنی، پیشرانه هیبریدی قوی را تنها در تریم های Zeta+ و Alpha+ برتر ارائه می دهد. اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که نوع Alpha AWD با قیمت 15.50 روپیه خواهد بود. اگر این اتفاق بیفتد، Maruti Grand Vitara به مقرون به صرفه ترین شاسی بلند AWD در کشور تبدیل خواهد شد.

انواع ماروتی گرند ویتارا

تریم‌های Zeta+ و Alpha+ این شاسی‌بلند به طور انحصاری با ویژگی‌هایی مانند دوربین 360 درجه، سیستم صوتی ارتقایافته، صندلی‌های جلوی تهویه‌شده، لامپ‌های گودی، فرمان چرمی، صندلی‌های چرمی مشکی، نمایشگر فشار لاستیک، سانروف پانوراما، فضای داخلی تمام مشکی ارائه می‌شوند. با لهجه‌های طلایی، خوشه ابزار تمام دیجیتال 7.0 اینچی، شارژر بی‌سیم، نمایشگر هد آپ، ریل‌های سقف نقره‌ای، صفحات اسکید جلو و عقب خاکستری تیره و گزینه‌های رنگی دوگانه.
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: