اولین اسکوتر برقی هیرو ویدا فردا عرضه می شود


Hero MotoCorp آماده است تا فردا اولین اسکوتر برقی خود را با نام تجاری فرعی جدید خود ویدا در کشور معرفی کند. این اسکوتر الکترونیکی در ابتدا قرار بود در جولای 2022 رونمایی شود. با این حال، چندین بار به تعویق افتاده است.

این شرکت تایید کرده است که اسکوتر برقی ویدا با فناوری باتری قابل تعویض عرضه خواهد شد. Hero MotoCorp یک شراکت استراتژیک با ارائه دهنده زیرساخت تعویض باتری مستقر در تایوان – Gogoro دارد. هر دو برند قصد دارند اسکوتر برقی را برای هند و همچنین بازارهای جهانی توسعه دهند. Hero MotoCorp مسئولیت طراحی و توسعه دو چرخ برقی را بر عهده خواهد داشت، در حالی که Gogoro از فناوری تعویض باتری مراقبت خواهد کرد.

اسکوتر برقی Hero Life

Hero MotoCorp و Bharat Petroleum Corporation Limited (BPCL) دست به دست هم داده اند تا زیرساخت شارژ خودروهای الکتریکی آینده را در کشور راه اندازی کنند. این مشارکت ایستگاه های شارژ DC و AC را در دهلی، بنگالورو و 7 شهر دیگر نصب خواهد کرد.

تیزر رسمی نشان می دهد که شکل ظاهری اسکوتر برقی هیرو جدید با اسکوترهای هیرو موجود متفاوت به نظر می رسد. اسکوترهای الکترونیکی شباهت هایی با اسکوتر الکترونیکی گوگورو دارند. پیش بینی می شود که قیمت آن زیر 1 میلیون روپیه باشد و بیشتر رقبای خود را کاهش دهد. احتمالاً با چراغ جلو LED در جلو، پورت شارژ USB، سیستم ترمز هماهنگ، نوار استپ ثابت، سنسورهای هوشمند و نمایشگر LCD رنگی منفی با نور پس زمینه عرضه می شود.

اسکوتر برقی جدید هیرو ویدا احتمالاً با اسکوتر الکترونیکی Gogoro Viva که دارای موتور الکتریکی 3 کیلووات و گشتاور 115 نیوتن متر است، نیروی محرکه را به اشتراک می گذارد. این اسکوتر الکترونیکی برد 85 کیلومتری را ارائه می دهد. این اسکوتر برقی با خودروهایی مانند TVS iQube electric و Bajaj Chetak رقابت خواهد کرد.


اولین اسکوتر برقی هیرو ویدا فردا عرضه می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: