اولین جهان: گروه رنو به طور آزمایشی شارژ خودرو به شبکه را در خودروهای الکتریکی در مقیاس بزرگ آغاز می کند.

شارژ برگشت‌پذیر در چندین پروژه (اکوسیستم‌های الکتریکی یا خدمات حمل‌ونقل) از طریق هفت کشور و در کنار شرکای مختلف به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد تا زمینه‌ای برای پیشنهادات آتی گروه رنو فراهم شود. هدف دوگانه است: اندازه‌گیری امکان‌سنجی در مقیاس بزرگ و دستاوردهای بالقوه. به طور خاص، این طرح های آزمایشی به ما کمک خواهند کرد:

  • بر مزایای فنی و اقتصادی یک راه حل داخلی در وسایل نقلیه الکتریکی تأکید کنید
  • ارزش خدمات ارائه شده برای شبکه برق محلی و ملی مانند تشویق مصرف انرژی خورشیدی و بادی، بررسی فرکانس یا تنش شبکه و کاهش هزینه‌های زیرساخت را به‌طور مشخص نشان دهید.
  • کار بر روی چارچوب‌های نظارتی یک طرح ذخیره‌سازی انرژی سیار، شناسایی هرگونه مشکل در آن و ارائه راه‌حل‌های مشخص
  • ایجاد استانداردهای مشترک، نیاز اساسی برای عرضه در مقیاس صنعتی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهد رنو در تحرک الکتریکی، به وب سایت ما مراجعه کنید easyelectriclifeمنبع

زمینه سازی برای پیشنهادات آینده ما در زمینه شارژ خودرو به شبکه

ناوگانی متشکل از پانزده وسیله نقلیه Zoe با شارژ خودرو به شبکه در طول سال 2019 در اروپا معرفی خواهد شد تا پیشنهادات آتی ما در زمینه شارژ برگشت‌پذیر را توسعه دهد و پایه استانداردهای آینده را – با کمک شرکای ما – ایجاد کند. این طرح‌های آزمایشی امروز در اوترخت (هلند) در یک اکوسیستم توسعه‌یافته توسط We Drive Solar و در جزیره پورتو سانتو (در مجمع‌الجزایر مادیرا، پرتغال) با Empresa de Electricidade da Madeira، یک تامین‌کننده انرژی آغاز می‌شوند. به دنبال این موارد، طرح های آزمایشی بیشتری در فرانسه، آلمان، سوئیس، سوئد و دانمارک معرفی خواهند شد.

«با این ابتکار، گروه رنو به طور کامل نقش خود را به عنوان یک رهبر در تحرک الکتریکی برای همه و به عنوان یک بازیگر در انتقال انرژی ایفا می کند. شارژ خودرو به شبکه است یکی از ستون های کلیدی اکوسیستم های الکتریکی هوشمندی است که گروه رنو راه اندازی کرده است. ما فناوری داخلی را انتخاب کرده‌ایم که هزینه ایستگاه‌های شارژ را نیز بهینه می‌کند و در نتیجه توسعه در مقیاس بزرگ را تسهیل می‌کند.» اعلام کرد ژیل نورماند، مدیر خودروهای الکتریکی گروه رنو.

مزایای شارژ خودرو به شبکه

شارژ خودرو به شبکه – که شارژ برگشت پذیر نیز نامیده می شود – شارژ و دشارژ باتری های وسایل نقلیه الکتریکی را مطابق با نیازهای کاربران و تامین برق موجود شبکه تعدیل می کند. شارژ زمانی به حداکثر سطح خود می رسد که عرضه برق از تقاضا فراتر رود، به ویژه در زمان اوج تولید انرژی های تجدیدپذیر. اما خودروها همچنین قادر به تزریق برق به شبکه در زمان پیک مصرف هستند. بنابراین خودروهای الکتریکی می توانند به واحدهای ذخیره موقت انرژی خدمت کرده و به محرک های کلیدی در توسعه انرژی های تجدیدپذیر تبدیل شوند. به این ترتیب، شبکه برق تامین انرژی های تجدیدپذیر محلی را بهینه می کند و هزینه های زیرساختی را کاهش می دهد. در عین حال، مشتریان از مصرف سبزتر و مقرون به صرفه‌تر برق لذت می‌برند و برای خدمات رسانی به شبکه برق پاداش مالی دریافت می‌کنند.

Boulogne-Billancourt، 21 مارس 2019 – گروه رنو، رهبر اروپا در خودروهای الکتریکی، اولین طرح آزمایشی در مقیاس بزرگ را در زمینه شارژ برقی برگشت پذیر آغاز می کند. فناوری جریان متناوب ما دارای ویژگی خاص قرار دادن شارژر برگشت پذیر در داخل وسایل نقلیه است، بنابراین فقط به یک سازگاری ساده و ارزان از پایانه های شارژ موجود نیاز دارد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: