اکشن Clio Cup در Misano از سر گرفته می شود

کلیو کاپ فرانسه

4-5 ژوئن

در همین حال، Jacopo Giuseppe Cimenes (Essecorse)، ویلیام Mezzetti (Progetto E20 Motorsport) و Alessio Alcidi (Tuder Motorsport) شجاعانه مبارزه خواهند کرد، در حالی که Sandro Cutini (Proteam Race)، Gianalberto Coldani (MC Motortecnica) و Damiano Motortecnica (PMA Puccetti) به دنبال آن هستند. پس از یک آخر هفته ناامیدکننده در ایمولا، پیشنهادات خود را برای عنوان قهرمانی دوباره فعال کنند.

تعلیق در جوش بین آقایان

FFSA GT

کلیو کاپ فرانسه

مونزا

جام کلیو ایتالیا

یکشنبه 5 خرداد
9:00 الی 9:20 صبح: مقدماتی 2
2:20-2:50: بعد از ظهر: مسابقه 2 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

RFEDA

والنسیا

کلیو کاپ اروپا

چالش جهانی GT

شنبه 4 خرداد
2:55-15:25: مسابقه 1 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

دوره های مگنی

کلیو کاپ فرانسه

کلیو کاپ اروپا

3-4 سپتامبر

2022 Clio Cup سری – تقویم

پیست جهانی Misano Marco Simoncelli آماده میزبانی از نزدیک به 30 مدعی برای پیروزی در دیدار سنتی خود در تقویم Clio Cup ایتالیا است. پیست ایتالیایی با مسیرهای مستقیم طولانی و پیچ‌های چالش‌برانگیزش اغلب نمایش سرگرم‌کننده‌ای را به نمایش می‌گذارد و در میان قهرمانان زیادی که می‌خواهند در زمین خود پیروز شوند و رقبای اروپایی‌شان که آمده‌اند تا آنها را به چالش بکشند، چیزهای زیادی وجود خواهد داشت.

آیا جلمینی می تواند حرکت را ادامه دهد؟

جام کلیو اروپای شرقی

RFEDA

میسانو

23-24 آوریل

زند وورت

15-16 اکتبر

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ فرانسه

7-8 مه

کلیو کاپ فرانسه

جام کلیو اروپای شرقی

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اسپانیا

چالش جهانی GT

ACI GT

GT Open

ایمولا

8-9 اکتبر

برنامه ریزی شده برای شنبه در ساعت 14:55 و یکشنبه در ساعت 2:20 بعد از ظهر، دو مسابقه از پیست جهانی Misano Marco Simoncelli به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش می شود.

کریستین ریچارینی، رهبر جام چلنجرز، تجربه ای در کنار خود دارد تا برای پیروزی مسابقه دهد و در این رده چکش را به زمین بزند. با این حال، امیدهای او ممکن است توسط جاکومو تربی و کوزیمو پاپی (اسکودریا کاستا اوست) به خطر بیفتد، که اولین موفقیت خود را پس از دو سکوی خود در ایمولا هدف قرار خواهند داد. لورنزو نیکولی سریع و تماشایی (Progetto E20 Motorsport) نیز در این آخر هفته به دنبال بازگشت به رقابت قهرمانی خواهد بود.

9-10 جولای

FFSA GT

جام کلیو اروپای شرقی

11-12 ژوئن

ACI GT

16-17 جولای

جام کلیو ایتالیا

لیست ورودی

جدول زمانی

12-13 نوامبر

جام کلیو ایتالیا

فلیس جلمینی (PMA Motorsport) در اولین فصل در Imola دو پیروزی به ثمر رساند و به سمت Misano در بالای رده بندی عمومی حرکت کرد. رهبر که قبلاً در Misano در سال 2018 و 2019 پیروز شده بود، امیدوار است که با نسل پنجم Clio Cup از موفقیت مشابهی برخوردار شود تا از تعقیب کنندگان خود به رهبری گابریله تورلی (Faro Racing) فاصله بگیرد.

10-11 سپتامبر

کلیو کاپ اسپانیا

کلیو کاپ فرانسه

کلیو کاپ اسپانیا

موژلو

جام کلیو اروپای شرقی

چالش جهانی GT

ACI GT

کلیو کاپ اسپانیا

حلقه ردبول

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

هانگارورینگ

14-15 اردیبهشت

روزنامه نگاران پائولو توگنون و داریو پنیکا قهرمان شماره 333 کلیو کاپ در لیگ مطبوعات خواهند شد در حالی که نیکلاس میلان (مسابقه میلان) میدان را کامل می کند. برنده آخرین مسابقه در Misano و رهبر فعلی Clio Cup اروپا، واجد شرایط کسب امتیاز در Clio Cup ایتالیا نیست، اما برای حمایت از الساندرو آلسیدی و کوئینتو استفانا و آماده سازی دیدارهای آینده خود مسابقه خواهد داد.

دیگران امیدوارند که امتیازات را به دست آورند. کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) که پنجمین رده بندی کلی است، تنها ده امتیاز با رهبر فاصله دارد، به دنبال اولین برد است که به او اجازه می دهد تا به انتهای مرتبه صعود کند. Daniele Pasquali (Tuder Motorsport) و Due (تیم اورگان) نیز مصمم هستند پس از شروع نیمه کاره فصل نتایج خوبی کسب کنند. در نهایت، ماسیمیلیانو چیوکا (Faro Racing) کهنه کار، اولین بازی خود را در نسل پنجم Clio Cup انجام خواهد داد، و همچنین فرانچسکو کوسنتینو تازه وارد در رده (Scuderia Costa Ovest).

کلیو کاپ اروپا

16-18 آوریل

تورلی که سال گذشته در میسانو بهترین ایتالیایی در جام کلیو اروپا بود، مشتاق است از تجربیات خود برای به دست آوردن مجدد برتری نسبت به رقیب خود استفاده کند. با این حال، هیچ رقیب جاه طلبی از جمله چلنجر کریستین ریچارینی (اسکورس) و جاکومو تربی (MC Motortecnica) کم نیست. بعد از اسپری کردن شامپاین در ایمولا، آنها جاه طلب تر خواهند بود زیرا اولی دو بار در میسانو در سال 2020 پیروز شد در حالی که دومی سرعت خود را با کسب یک قطب در همان سال نشان داد.

جام کلیو اروپای شرقی

جاراما

با شش راننده مختلف روی سکو در دو مسابقه ابتدایی، جام جنتلمن رانندگان باید یک رویداد گسترده باشد زیرا دو برنده مسابقه ایمولا، الکس لانچلوتی و ویتوریو زادوتی، از میسانو پرش می کنند. سومین امتیاز مساوی، لوسیانو گیوا (اسکورس) و آندره آ کوردینی (تیم اورگان) سعی خواهند کرد از موقعیت حداکثر استفاده را برای برتری ببرند، اما رقبای آنها هر کاری برای متوقف کردن آنها انجام خواهند داد.

بارسلونا

ساندرو سوبک (Mair Racing Osttirol) پس از پایان دادن به سکو در ایمولا، برای انتقام آماده نیست، اما راننده اتریشی نیز با رقابت سخت تری روبرو خواهد شد زیرا پائولو فلیسا (Pma Motorsport) و دیگو کاسارا (فارو ریسینگ) کمپین خود را آغاز خواهند کرد. پیترو بلومتی (PMA Motorsport) در آستانه حضور در جام کلیو است.

رقیب آماده برای مبارزه

18-19 ژوئن

جمعه 3 خرداد
9:15-9:45 صبح: آزمون جمعی 1
2:10-14:40: آزمون جمعی 2
6:35-6:55 بعد از ظهر: مقدماتی 1

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اسپانیا

RFEDAمنبع

GT Open

جام کلیو ایتالیا

نوگارو

هوکنهایم

ACI GT

کلیو کاپ اروپا

لو کاستله


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: