بابر 350 سی سی رویال انفیلد تک سرنشین در حال توسعه است


قبلاً گزارش دادیم که رویال انفیلد در حال آماده سازی طیف گسترده ای از موتورسیکلت های جدید تحت پلت فرم موتور 350 سی سی و 650 سی سی است. رویال انفیلد همچنین 5 موتورسیکلت جدید از جمله هیمالیا 450 جدید را روی پلت فرم آینده 450 سی سی عرضه خواهد کرد. پس از معرفی Hunter 350 جدید، رویال انفیلد به زودی Bullet جدید را روی پلت فرم جدید 350cc J در کشور عرضه خواهد کرد.

یک گزارش رسانه ای جدید ادعا می کند که رویال انفیلد همچنین در حال کار بر روی یک Bobber جدید 350 سی سی برای بازار هند است. این یک نوع جدید از Classic 350 خواهد بود که نشان می دهد چندین زیربنا با پرفروش ترین RE به اشتراک گذاشته می شود. رویال انفیلد 350 سی سی Bobber جدید دارای طرح تک صندلی با صندلی سوارکار است.

رویال انفیلد کلاسیک 350 جدید

این موتورسیکلت دارای یک فرمان برآمده است که باید موقعیت سواری عمودی تری را ارائه دهد. RE 350cc Bobber جدید با چرخ های سیمی، لوله اگزوز صاف و بلند و کاپوت کوچک روی چراغ جلو عرضه می شود. این موتورسیکلت دارای یک چراغ عقب با سبک متفاوت خواهد بود تا با کلاسیک 350 اصلی متفاوت به نظر برسد.

موتور سیکلت جدید با موتور 346 سی سی تک سیلندر هوا خنک همراه با گیربکس 5 سرعته مجهز خواهد شد. این موتور قادر به تولید 20.2 اسب بخار قدرت و 27 نیوتن متر گشتاور است. موتورسیکلت جدید رقیب جاوا پراک و جاوا 42 بابر خواهد بود. انتظار می رود قیمت آن حدود 2 میلیون روپیه باشد.

منبع – AutoCarIndia


بابر 350 سی سی رویال انفیلد تک سرنشین در حال توسعه است
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: