بازدید از Mugello قبل از تعطیلات تابستانی


موژلو برای اولین بار از سال 2020 به تقویم جام کلیو بازگشته است. این مکان که در بین طرفداران ورزش موتوری محبوب است، میزبان مسابقات جایزه بزرگ موتور جی پی ایتالیا و گرندپری F1 توسکانی است. موژلو با تغییرات بلند و مستقیم و زیبای ارتفاع طبیعی خود از طریق 15 گوشه و بخش سریع، نوید یک نمایش درجه یک با 45 جام کلیو را می دهد!

Clio Cup Italia: آیا کسی می تواند جلوی جلمینی را بگیرد؟

مدعیان کلیو کاپ ایتالیا مصمم به پیروزی در زمین خود هستند. بدون شکست در این فصل، فلیس جلمینی (PMA Motorsport) که در سال 2019 در Mugello پیروز شد، بهترین بازیکن شانس خواهد بود. در میان رقبای او گابریله تورلی (فارو ریسینگ)، جاکومو تربی (MC Motortecnica)، کوزیمو پاپی (اسکودریا کوستا اوست) و ساندرو سوبک (میر ریسینگ اوستیرول) از دانش خود در مورد پیست برای جبران زمین قبل از نیم فصل دوم استفاده خواهند کرد. . قهرمان جام کلیو 2020، ماسیمیلیانو دانتی (PMA Motorsport) نیز امیدوار است که در اولین حضور خود در سال، مانند الساندرو بریگاتی (Progetto E20 Motorsport)، که به طور فزاینده‌ای در Clio Cup اروپا رقابتی‌تر می‌شود، در مبارزه برای پیروزی باشد.

در جام چلنجر، جاکومو تربی از برتری خود در برابر کوزیمو پاپی و کریستین ریچارینی (اسکورسه) دفاع خواهد کرد که با چندین نسل مختلف کلیو در موژلو پیروز شده است. در همین حال، آلسیو آلسیدی (Tuder Motorsport) و Gianalberto Coldani (MC Motortecnica) به اولین موفقیت خود در سال در این کلاس نگاه می کنند، همانطور که Lorenzo Nicoli (Progetto E20 Motorsport) و دامیانو Puccetti (PMA Motorsport) نیز در نظر دارند. ویلیام مزتی (Progetto E20 Motorsport)، که تا به حال پیشتاز ثابتی بوده است، امیدوار است بتواند بازی خود را بالا ببرد و اولین سکوی خود را به ثمر برساند، همانطور که Jacopo Giuseppe Cimenes (Essecorse)، ماتیا لانچلوتی (Faro Racing) و ساندرو کوتینی (Proteam) نژاد).

کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) پس از پیروزی هایش در میسانو، تلاش خواهد کرد تا برتری خود را در جام رانندگان آقایان افزایش دهد. با این حال، او باید مراقب لوچیانو جویا (اسکورس) باشد که در سال 2013 در موژلو قهرمان شد. در همین حال، کهنه سربازان دانیله پاسکوالی (تودر موتور اسپورت)، دوه (تیم اورگان)، آندره آ کوردینی (تیم اورگان) و دیگو کاسارا (تیم اورگان) Faro Racing) امیدوار است اولین پیروزی خود را کسب کند در حالی که فرانچسکو کوسنتینو (اسکودریا کاستا اوست) و پیترو بلومتی (PMA Motorsport) قصد دارند شگفتی ساز شوند.

روزنامه‌نگاران جیان لوکا پلگرینی و آلبرتو ساباتینی تیم ایتالیایی را تکمیل می‌کنند، زیرا هر دو دعوت شده‌اند تا این هفته جام #333 کلیو در لیگ مطبوعات را برانند.

نقطه عطفی در کلیو کاپ فرانسه؟

رانندگان Clio Cup فرانسه به چمن برادران Clio Cup ایتالیا می روند تا نیمه دوم فصل خود را درست قبل از تعطیلات تابستانی آغاز کنند. با چهار برد و دو مقام دوم، دیوید پوژه (GPA Racing) با اختلاف اندکی از نیکلاس میلان، رهبر اروپای کلیو کاپ (مسابقه میلان) پیش افتاد. دوئل بین این دو نفر در ایتالیا ادامه خواهد داشت، اما تعقیب کنندگان آنها از هر لغزشی که ممکن است انجام دهند استفاده خواهند کرد.

سومین رده بندی عمومی، لئو ژوست (مسابقه میلان) تلاش خواهد کرد تا رهبری جام چلنجرز را از جوران لنوتر (مسابقه JSB) بگیرد، و همچنین الکساندر آلبوی (مسابقه GPA)، یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ) و الکساندر فینکلشتاین (GPA) مسابقه). در همین حال، Aurélien Renet (JSB Compétition) و Guillaume Maio (GM Sport) تلاش خواهند کرد تا قبل از مسابقه نهایی به رقابت بازگردند.

در جام رانندگان جنتلمن، ماتیو ریگوله (ویک تیم) به نظر می رسد پیش از تعطیلات تابستانی، بردهای خود را افزایش دهد و فاصله خود را با رقبای خود افزایش دهد، اما مدافع قهرمانان اروپا و فرانسه آقایان رانندگان، لیونل ویگویه (T2CM) و لوران دزیادوس (تیم لوکاس) ) امیدواریم روند معکوس شود. کوارتت GPA Racing متشکل از سدریک دلکروا، پیر مونمانیک، هورن و بنجامین کائواس نیز می‌خواهند جایگاه خود را تکمیل کنند، همانطور که میشل فایه (GM Sport) پس از آخر هفته قدرتمندش در مجارستان.

سه راننده مهمان نیز در میدان حضور خواهند داشت. استیو جویف، نامزد پیشتاز آسفالت فرانسه Clio Trophy، در اولین بازی خود با GM Sport، Clio Rally5 خود را با یک Clio Cup تعویض خواهد کرد. در نهایت، Uniq Racing برنده مسابقه با نسل پنجم Clio Cup در زمستان امسال در خاورمیانه، ادواردو میراندا مکزیکی و همچنین لین چن هان تایوانی را به میدان می‌آورد که مشتاق به کسب تجربه بیشتر قبل از دورهای آتی Clio Cup اروپای شرقی است.

از روز جمعه، 46 رقیب حاضر در ایتالیا در مسیر خواهند بود. هر دو مسابقه به صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش خواهند شد.

جدول زمانی

جمعه 15 تیر
11:10-11:40 صبح: آزمون های جمعی 1
2:35-3:05 بعد از ظهر: آزمون های جمعی 2

شنبه 16 تیر
11:40 صبح تا 12 بعد از ظهر: مقدماتی 1
7:10-19:40: مسابقه 1 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

یکشنبه 17 تیر
11:50 صبح تا 12 بعد از ظهر: مقدماتی 2
3:20-15:50: مسابقه 2 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

لیست ورودیمنبع