بازگشت به اصول اولیه در Jarama

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اروپا

GT Open

نوگارو

4-5 ژوئن

کلیو کاپ اروپا

رنو و جاراما ارتباط نزدیکی با هم دارند. همانطور که رنو 8 گوردینی امکان دموکراتیک کردن اتومبیل رانی در فرانسه را فراهم کرد، رنو 8 TS نیز در آن سوی پیرنه‌ها همین کار را کرد. مدل توسعه یافته توسط FASA-Renault که در پیست مادرید در 22 اکتبر 1968 ارائه شد، در مبدأ کوپا ناسیونال رنو بود که رسماً در 14 ژوئن 1969 در همان پیست راه اندازی شد.

هانگارورینگ

یک مسابقه واقعی در داخل مسابقه، جام چلنجرز وعده می دهد که برای جانشینی کوین خیمنز بسیار چالش برانگیز باشد. رهبر این رده در فرانسه، Mathieu Lannepoudenx (مسابقه میلان) به تجربه خود در Jarama تکیه خواهد کرد تا رهبری را به دست آورد. همانطور که در نوگارو، او گیوم مایو (GM Sport) را در راه خود خواهد یافت و همچنین گروه مسابقه‌ای یونیک را که توسط یرزی اسپینکیویچ لهستانی و لین چن هان تایوانی تشکیل شده است، پیدا خواهد کرد. در عین حال، نیکلاس آبلا (Chefo Sport) و الکس لاهوز (Cota Auto Motorsport) علیرغم حضور لوچیانو گیوا (اسکورسه)، سومین در کلیو کاپ ایتالیا در سال 2013 یا رانندگان سابق کارتینگ جاکوپو، می خواهند در کشور خود پیامبر باقی بمانند. Cimenes (Essecorse) و ویلیام Mezzetti (Progetto E20 Motorsport). پس از اولین حضورش با نسل پنجم Clio در سال گذشته در بارسلونا، فین جوسو-پتری پانتیلا (Chefo Sport) با جاه طلبی های بالا بازخواهد گشت، درست مانند لورنزو نیکولی (Progetto E20 Motorsport)، یکی از رهبران بزرگ این رشته. در سال 2021

RFEDA

جام کلیو فرانسه

16-17 جولای

11-12 ژوئن

جام کلیو ایتالیا

نیکلاس میلان (مسابقات میلان) دو برنده برای آخرین حضور یاراما در جام کلیو اسپانیا در سال 2018، سعی خواهد کرد دفاع از عنوان خود را بر اساس خوبی آغاز کند، اما رقابت توسط دیوید پوژه (GPA Racing) و مارک گیوت هدایت خواهد شد. (مسابقه میلان). این دو مرد که در نوگارو برای شروع کلیو کاپ فرانسه پیروز شدند، می خواهند شتاب شروع عالی خود را به فصل گسترش دهند. ما همچنین باید آنتونی ژورادو (مسابقه میلان) را تماشا کنیم که جاه طلب تر از همیشه و مصمم تر از ارسال پیامی قوی به رقبای خود است.

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو ایتالیا

موژلو

3-4 سپتامبر

جام کلیو فرانسه

9-10 جولای

GT Open

یکشنبه 24 آوریل
12:05-12:25: شرایط 2
15:45-16:15 : دوره 2 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

جام کلیو اروپای شرقی

در این پلوتون با کارت‌های توزیع‌شده، الکس رویو (تیم VRT) پس از کسب مقام دوم در سال 2017 به دنبال کسب مقام دوم خواهد بود. با این حال، اسپانیایی باید از شر رقبای قدرتمندی مانند هم‌تیمی جدیدش جوردی پالومراس (تیم VRT) خلاص شود. سایر چلنجرها نیز در حالی که در رده خود رقابت می کنند، پیروزی مطلق را هدف خواهند داشت. در میان آنها، چهره های آشنا با نیکلاس آبلا، الکس لاهوز یا حتی دوقلوهای آدریان و آلخاندرو شیمپف و دانیل نوگالس (کوتا موتوراسپرت) را خواهیم یافت.

جام کلیو ایتالیا

پس از چهار سال تسلط فرانسه، رانندگان اسپانیایی قصد دارند دوباره کنترل را در کلیو کاپ اسپانیا به دست آورند، نیکلاس میلان عنوان خود را به خطر نیاندازد.

کلیو کاپ اسپانیا

در جام جنتلمن رانندگان، رقابت برای جانشینی لیونل ویگویر کاملاً باز است. استفان پولدرمن هلندی (چفو اسپورت) پنجمین رده در جام اروپای کلیو سال گذشته به همراه هم تیمی اش رنه استینمتز (چفو اسپورت) یکی از علاقه مندان خواهد بود. با این حال، این دو مرد باید مراقب آندره آ آرجنتی ایتالیایی با تجربه (تیم SI Racing) و کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) باشند، بدون اینکه میشل فایه فرانسوی (GM Sport) و گابریل آلونسو آرژانتینی (GPA Racing)، برنده مسابقات را فراموش کنند. جایزه BRM در سال 2021.

کلیو کاپ اسپانیا

چالش جهانی GT

Emre Can Ünal ترکیه (تیم VRT) که تازه وارد دنیای جام کلیو است، سعی خواهد کرد از اولین بازی خود شگفتی ایجاد کند. لیدیا سمپره اسپانیایی (تیم VRT) با حمایت گروه رنو Fundación España، بازیکنی در فراگیری و همبستگی، اولین دورهای خود را در جام کلیو انجام خواهد داد تا تابوها را بشکند و نشان دهد که اشتیاق به رقابت باعث غلبه بر کم شنوایی می شود.

دوره های مگنی

ACI GT

پس از احیای موفقیت آمیز، کلیو کاپ اروپا با افتتاح کمپین جدید خود در مسیری که 9 بار بین سال های 1968 تا 1981 میزبان گرندپری اسپانیا بود، بازمی گردد.

16-18 فروردین

در جام رانندگان جنتلمن، استفان پولدرمن با به چالش کشیدن نایب قهرمان خود، رنه استینمتز، و همچنین فابین جولیا فرانسوی (LR Performance) و خواکین رودریگو اسپانیایی (Vearsa Sport) از عنوان خود دفاع خواهد کرد که در مسیری که به خوبی می شناسد رانندگی خواهد کرد. در مقابل مخاطبانش

جام کلیو فرانسه

ACI GT

8-9 اکتبر

FFSA GT

ACI GT

جام کلیو فرانسه

جام کلیو اروپای شرقی

RFEDAمنبع

14-15 می

لو کاستله

جام کلیو اروپای شرقی

جام کلیو فرانسه

23-24 آوریل

جمعه 22 آوریل
2:00-2:30 بعد از ظهر: تست جمعی 1
6:50-7:20 بعد از ظهر: تست جمعی 2

12-13 نوامبر

جام کلیو فرانسه

10-11 سپتامبر

ایمولا

زند وورت

کلیو کاپ اروپا

سری جام کلیو – Calendriers 2022

هوکنهایم

جام کلیو ایتالیا

جام کلیو اروپای شرقی

15-16 اکتبر

RFEDA

حلقه ردبول

30 راننده که از 9 ملیت مختلف نمایندگی می کنند، حق دو جلسه تمرینی در روز جمعه را قبل از مسابقات مقدماتی و مسابقات در روزهای شنبه و یکشنبه خواهند داشت. دو رویداد جارما در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو به صورت زنده پخش و نظر داده می شود.

کلیو کاپ اسپانیا

شنبه 23 آوریل
12:00 الی 12:20: شرایط 1
16:40-17:10 : دوره 1 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

کلیو کاپ اروپا

FFSA GT

برنامه

جام کلیو اروپای شرقی

چالش جهانی GT

مونزا

7-8 می

چالش جهانی GT

جام کلیو اروپای شرقی

میلان قهرمانی اروپا را به خطر انداخت

چندین دهه بعد، کوپا ناسیونال رنو تبدیل به کلیو کاپ اسپانیا شد و رقبا برای اولین بار از سال 2018 برای دیدار با جاراما آماده می شوند. با یک گود کوتاه و مستقیم و پیچ های زیاد و پیچ در پیچ که سبقت را دشوار می کند، مقدماتی می تواند مهم تر از این باشد. تا به حال… حتی اگر قهرمانان کلیو کاپ همیشه بلد باشند در همه مدارها چگونه فرصت ایجاد کنند!

میسانو

در کلیو کاپ اسپانیا همه چیز باز است

18-19 ژوئن

والنسیا

کلیو کاپ اسپانیا

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اروپا

جاراما

ACI GT

بارسلونا

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اروپا

کلیو کاپ اسپانیا


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: