بازگشت به خانه در جارما – اتاق خبر رنو: بیانیه های مطبوعاتی، کیت های مطبوعاتی، مقالات، عکس ها، فیلم ها

کلیو کاپ اروپا

8-9 اکتبر

2022 Clio Cup سری – تقویم

10-11 سپتامبر

16-17 جولای

کلیو کاپ اسپانیا

چندین دهه بعد، کوپا ناسیونال رنو تبدیل به کلیو کاپ اسپانیا شد و رقبا آماده بازگشت به جاراما برای اولین بار از سال 2018 هستند. با شروع کوتاه و پایان مستقیم و پیچ های بسیار تنگ و پرپیچ و خم، سبقت گرفتن را دشوار می کند و مقدماتی را دشوار می کند. می تواند مهم تر از همیشه باشد با این حال، مدعیان جام کلیو می دانند که چگونه در هر مسیری فرصت ایجاد کنند!

جدول زمانی

دوره های مگنی

GT Open

پس از رنسانس موفقیت‌آمیز، کلیو کاپ اروپا بازگشته تا کمپین جدید خود را در پیستی که 9 بار بین سال‌های 1968 تا 1981 میزبان جایزه بزرگ اسپانیا بود، آغاز کند.

FFSA GT

4-5 ژوئن

کلیو کاپ اروپا

شنبه 23 فروردین
12:00 الی 12:20: مقدماتی 1
4:40-17:10: مسابقه 1 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

ACI GT

جام کلیو اروپای شرقی

15-16 اکتبر

جام کلیو فرانسه

لو کاستله

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اسپانیا

جام کلیو اروپای شرقی

بارسلونا

والنسیا

11-12 ژوئن

کلیو کاپ اروپا

جام چلنجرز، یک مسابقه مناسب در یک مسابقه، نوید یک نبرد بسیار رقابتی برای یافتن وارث کوین خیمنز را می دهد. رهبر این رده در فرانسه، Mathieu Lannepoudenx (مسابقه میلان) از تجربه خود در Jarama برای افزایش برتری خود استفاده خواهد کرد. همانند نوگارو، او در مقابل گیوم مایو (GM Sport) و دو نفره Uniq Racing متشکل از یرژی اسپینکیویچ از لهستان و لین چن هان از تایوان قرار خواهد گرفت. در همین حال، نیکلاس آبلا (Chefo Sport) و الکس لاهوز (Cota Auto Motorsport) امیدوارند علیرغم حضور لوچیانو جویا (اسکورسه)، سومین در Clio Cup ایتالیا در سال 2013، و رانندگان سابق کارتینگ، Jacopo Cimenes، مردانی باقی بمانند که باید در کشورشان شکست بخورند. (Essecorse) و ویلیام Mezzetti (Progetto E20 Motorsport). Juuso-Petteri Panttila فنلاند (Chefo Sport) پس از اولین حضور خود با نسل پنجم Clio در سال گذشته در بارسلونا، با بلندپروازی‌ها بازگشته است، همانطور که Lorenzo Nicoli (Progetto E20 Motorsport)، یکی از چراغ‌های برتر این رشته در سال 2021 است.

30 راننده نماینده 9 کشور در روز جمعه دو جلسه تمرینی قبل از مقدماتی و مسابقات در روزهای شنبه و یکشنبه خواهند داشت. هر دو مسابقه از Jarama همراه با تفسیر زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش خواهند شد.

چالش جهانی GT

مونزا

جام کلیو فرانسه

Emre Can Ünal (تیم VRT) از ترکیه یک تازه وارد به جام کلیو است و او سعی خواهد کرد در اولین بازی خود شگفتی ایجاد کند. لیدیا سمپره اسپانیایی (تیم VRT) با حمایت گروه رنو، که مشارکت و همبستگی را ترویج می‌کند، اولین حضور خود در جام کلیو را برای شکستن تابوها و نشان دادن اشتیاق به رقابت برای غلبه بر مشکلات شنوایی انجام می‌دهد.

حلقه ردبول

هوکنهایم

جام کلیو اروپای شرقی

میسانو

RFEDA

7-8 اردیبهشت

کلیو کاپ اسپانیا

رنو و جاراما پیوند ناگسستنی دارند. همانطور که رنو 8 گوردینی به محبوبیت مسابقات اتومبیل رانی در فرانسه کمک کرد، رنو 8 TS نیز همین کار را در طرف دیگر پیرنه انجام داد. خودروی توسعه یافته توسط FASA-Renault که در پیست مادرید در 22 اکتبر 1968 ارائه شد، اساس کوپا ناسیونال رنو بود که اولین بار در 14 ژوئن 1969 در همان پیست انجام شد.

کلیو کاپ اروپا

ایمولا

در این رشته تغییر یافته، الکس رویو (تیم VRT) به عنوان تاج دوم برای اضافه کردن به عنوان خود در سال 2017 قصد دارد. با این حال، این بازیکن اسپانیایی با برخی از رقبای سرسخت مبارزه خواهد کرد، که با هم تیمی جدید خود جوردی پالومراس (تیم VRT) شروع خواهد شد. سایر چلنجرها نیز هنگام رقابت در رده خود، پیروزی کلی را هدف قرار خواهند داد، از جمله چهره های آشنا مانند نیکلاس آبلا، الکس لاهوز، یا دوقلوهای شیمپف آدریان و آلخاندرو و دانیل نوگالس (کوتا موتور اسپورت).

زند وورت

23-24 آوریل

جام کلیو ایتالیا

موژلو

کلیو کاپ اروپا

3-4 سپتامبر

جام کلیو اروپای شرقی

یکشنبه 24 فروردین
12:05-12:25 بعد از ظهر: مقدماتی 2
3:45-16:15: مسابقه 2 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

جمعه 22 فروردین
2:00-14:30: آزمون جمعی 1
6:50-19:20: آزمون جمعی 2

RFEDA

ACI GT

GT Open

کلیو کاپ اروپا

پس از چهار سال تسلط فرانسه، رانندگان اسپانیایی مصمم هستند که کنترل کلیو کاپ اسپانیا را دوباره به دست بگیرند، زیرا نیکلاس میلان عنوان خود را در خط مقدم قرار نمی دهد.

میلان قهرمانی اروپایی خود را دوباره به خط می کشاند

جاراما

12-13 نوامبر

کلیو کاپ اروپا

چالش جهانی GT

9-10 جولای

RFEDAمنبع

نیکلاس میلان (رقابت میلان) که دو بار برنده آخرین حضور خاراما در اسپانیا در جام کلیو در سال 2018 شد، قصد دارد دفاع از عنوان خود را با اوج آغاز کند، اما رقابتی که توسط دیوید پوژه (GPA Racing) و مارک گیوت (مسابقه میلان) هدایت می شود، ادامه خواهد داشت. شدید آنها در نوگارو هر کدام پیروز شدند تا جام کلیو فرانسه را آغاز کنند و تلاش خواهند کرد تا شروع عالی خود را در این فصل تقویت کنند. آنتونی ژورادو (مسابقات میلان)، که جاه طلب تر از همیشه است و مصمم به ارسال پیامی قوی به رقبای خود است، یکی دیگر از مواردی است که باید مراقب او بود.

جام کلیو فرانسه

جام کلیو اروپای شرقی

در کلیو کاپ اسپانیا همه چیز باز است

FFSA GT

16-18 آوریل

جام کلیو فرانسه

هانگارورینگ

جام کلیو فرانسه

کلیو کاپ اسپانیا

کلیو کاپ اروپا

جام کلیو فرانسه

کلیو کاپ اسپانیا

لیست ورودی

جام کلیو ایتالیا

چالش جهانی GT

جام کلیو ایتالیا

ACI GT

در جام جنتلمن رانندگان، رقابت برای جانشینی لیونل ویگویر کاملاً باز است. استفان پولدرمن (چفو اسپورت) با هم تیمی خود رنه استینمتز (چفو اسپورت) پنجمین نفر در رده کلیو کاپ اروپا در سال گذشته، نماینده هلند است. با این حال، آنها باید مراقب ایتالیایی‌های باتجربه آندره‌آ آرجنتی (تیم ریسینگ SI) و کوئینتو استفانا (مسابقه میلان) باشند، به غیر از میشل فایه فرانسوی (GM Sport) و گابریل آلونسو از آرژانتین (GPA Racing)، برنده جایزه BRM در 2021.

جام کلیو ایتالیا

کلیو کاپ اروپا

14-15 اردیبهشت

استفان پولدرمن از عنوان قهرمانی خود در جام رانندگان آقایان در اسپانیا در برابر رنه استینمتز نایب قهرمان سال 2021، فابین جولیا فرانسوی (LR Performance) و خواکین رودریگو اسپانیایی (Vearsa Sport) دفاع خواهد کرد که پیست جاراما را مانند پشت دستکش مسابقه ای خود می شناسد.

18-19 ژوئن

نوگارو

جام کلیو ایتالیا

جام کلیو اروپای شرقی

ACI GT


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: