بازگشت پیروزمندانه ژورادو در هاکنهایم

مسابقات قهرمانی به طور کامل در جام کلیو فرانسه راه اندازی شد. نیکلاس میلان که پیش از چلنجرز الکساندر آلبوی و الکساندر فینکلشتاین برنده شد، پس از خروج از بدترین نتیجه فصل به امتیازات مساوی با دیوید پوژه بازگشت، واحدهای وارد شده در فینال در پیست پل ریکارد قابل شمارش نبود. در جام چلنجر، الکساندر آلبوی از موفقیت خود در برابر الکساندر فینکلشتاین و اورلین رنه استفاده کرد تا فاصله را بیشتر کند، اما حریفان او همچنان برای کسب عنوان رقابت دارند، درست مانند لئو ژوست یا ژوران لنوتر و یرژی اسپینکیویچ که مجبور به کنار گذاشتن این عنوان شدند. یکشنبه. اسپرینت نهایی همچنین وعده انفجاری در جام رانندگان آقایان را می دهد، جایی که ماتیو ریگوله (ویک تیم) پس از پیروزی پیر مونمانیکس (مسابقه GPA) جلوتر از لوران دزیادوس (تیم لوکاس) و بنجامین کائواس (مسابقه GPA) برتری را حفظ می کند. ) .

پس از یک عملکرد خوب، نیکولا میلکوویچ (تیم ریسینگ تمپو) از جایگاه چهاردهم به ششم صعود کرد و پس از او اورلین رنت (مسابقه JSB) و آندریاس استوکی (استوکی موتور اسپورت) قرار گرفتند. توماس پکار (سرویس کارپک) در ابتدا نهم، به دلیل برخورد با لئو ژوست (مسابقه میلان) دو حلقه از دروازه، یک پنالتی دریافت کرد. دیوید پوژه (GPA Racing) و Léo Jousset هر کدام یک رتبه کسب کردند تا ده نفر اول را ببندند. در نهایت، فابین فرازائو (GM Sport) نیز پیروزی خود را در بین آقایان رانندگان به نفع پیر مونمانیکس برای سبقت زیر پرچم زرد از دست داد.

آنتونی ژورادو که در جام کلیو اروپا پیش از نیکلاس میلان و مارک گیوت پیروز شد، از پنجمین پیروزی خود در ده مسابقه استفاده کرد و مقام سوم رده بندی عمومی را از دیوید پوژه ربود و پشت سر دو هم تیمی خود بازگشت. نیکولا میلکوویچ که برای اولین بار در جام چلنجرز برنده شد، مقابل گیوم مایو (GM Sport) و Juuso Panttila (Carpek Service) در رده ای که با وجود بازنشستگی هنوز تحت سلطه یرزی اسپینکیویچ است، پیروز شد. رنه استینمتز (Chefo Sport) که از شروع روز شنبه محروم شد، با شکست دادن استفان پولدرمن (Chefo Sport) رهبر و میشل فایه (GM Sport) با اولین موفقیت خود پس از زاندفورت، انتقام خود را گرفت.

CLIO CUP فرانسه

مرحله مقدماتی – جدول شروع – مسابقه – کلیو کاپ اروپا – کلیو کاپ اروپای شرقی – کلیو کاپ فرانسه

به لطف بازگشت خود، آنتونی ژورادو به سومین موفقیت متوالی در کلیو کاپ اروپای شرقی دست یافت. نفر سوم در رده بندی کلی، فرانسوی همچنان به مارک گیوت و توماس پکار رهبر نزدیک می شود. مانند شنبه، سکو توسط مارک گیوت و آندریاس استاکی تکمیل شد. جوسو پانتیلا (سرویس کارپک)، با قدرت ششمین پیروزی متوالی خود در جام چلنجر، با شکست دادن لین چن هان (یونیک ریسینگ) و هنریک سیبل (سرویس کارپک) اولین گام را به سمت تاج برد. در نهایت، رنه استینمتز از استفان پولدرمن پیش افتاد و تنها با هجده امتیاز از هم تیمی خود عقب افتاد، اما با این وجود رقیبی برای عنوان قهرمانی بود.

پست بازگشت پیروزمندانه ژورادو در هاکنهایم اولین بار در اتاق خبر رنو پدیدار شد: بیانیه های مطبوعاتی، کیت های مطبوعاتی، مقالات، عکس ها، ویدئوها.منبع

رقبای شرکت‌کننده در جام کلیو، روز پنج‌شنبه در ردبول رینگ برای یازدهمین دیدار تقویم، دوباره فرمان را در دست خواهند گرفت. این رویداد میزبان ششمین دوره کلیو کاپ اروپا، اما همچنین چهارمین دوره کلیو کاپ ایتالیا و پنجمین دوره کلیو کاپ اروپای شرقی خواهد بود. انتظار می رود در اتریش چهل و پنج خودرو در شروع کار تولید شود.

در روز جمعه، نیکلاس میلان سریع‌ترین در مقدماتی بود، بالاتر از مارک گیوت (مسابقه میلان)، یرژی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ)، جوران لنوتر (مسابقه JSB) و دیوید پوژه (مسابقه GPA). پس از شروع خوب در روز شنبه، مرد فرانسوی با مشکلات بیشتری در روز یکشنبه روبرو شد، زمانی که مارک گیوت و یرژی اسپینکیویچ از او سبقت گرفتند، سپس توسط دیوید پوژ مورد حمله قرار گرفت و قبل از اینکه از الکساندر آلبوی، الکساندر فینکلشتاین (GPA Racing) و آنتونی ژورادو عقب بیفتد.

مبارزه برای پیروزی در دوی نهایی پایان یافت. آنتونی ژورادو و نیکلاس میلان از پلوتون جدا شدند، اما موقعیت آنها ثابت ماند. پس از باخت در روز شنبه، آنتونی ژورادو با برتری مقابل نیکلاس میلان، انتقام خود را از سرمربی تیمش گرفت. سومین پس از یک دوئل سخت بین او و یرژی اسپینکیویچ، الکساندر آلبوی در حالی که روی سکو کامل می‌شد، در چلنجرز پیروز شد. مارک گیوت که در دور آخر از الکساندر فینکلشتاین پیش افتاد، از نزدیک دنبال این مرد فرانسوی قرار گرفت.

CLIO CUP اروپا

CLIO CUP اروپای شرقی

علیرغم قفل چرخ در دور چهارم، لیدر افسار را حفظ کرد زیرا تلاش نیکلاس میلان در نهایت به سود الکساندر آلبوی تبدیل شد در حالی که آنتونی ژورادو مقام چهارم را از یرژی اسپینکیویچ ربود. نیکلاس میلان سپس سعی کرد مالکیت خود را به دست آورد، اما یک تماس جزئی با الکساندر آلبوی به حریفان اجازه داد تا به اگزوزهای خود بازگردند. فرصت طلب، آنتونی ژورادو به لطف پدیده مکش فراگیر در هاکنهایم، از این دو مرد پیشی گرفت و به مارک گیوت حمله کرد.

پس از چند دور مشاهده، آنتونی ژورادو در دور نهم به هم تیمی خود حمله کرد، اما مارک گیوت با سرعت با او مقابله کرد. نیکلاس میلان در یک گروه پیشرو فشرده تر از همیشه، سعی کرد از یک افتتاحیه در استادیوم سوء استفاده کند، اما آنتونی ژورادو برای مهار حرکت خود و کنترل قبل از نبردهای چهار جانبه بیشتر در Parabolika از هیچ کاری تسلیم نشد.

اگرچه مارک گیوت دور اول را در پیشروی کامل کرد، تعقیب کنندگان او درگیر نبردی شدید بودند. نیکلاس میلان و الکساندر آلبوی به سرعت در یرزی اسپینکیویچ، که اکنون زیر نظر الکساندر فینکلشتاین با آنتونی ژورادو دست و پنجه نرم می‌کند، درگیر شدند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: