بازی Five Door Maruti Jimny احتمالاً در 12 ژانویه آغاز خواهد شد


بر کسی پوشیده نیست که ماروتی سوزوکی آزمایش نسخه شاسی بلند مورد انتظار Suzuki Jimny را در هند آغاز کرده است. مدل 5 در قبلاً در حال آزمایش در خیابان های اروپا نیز مشاهده شده است. به گفته رسانه‌های ژاپنی، ماروتی سوزوکی جیمنی پنج در در تاریخ 12 ژانویه در نمایشگاه خودروی 2023 رونمایی خواهد شد. LWB Jimny نه تنها در هند، در سال 2023 در استرالیا نیز عرضه خواهد شد.

ماروتی جیمنی 5 در جدید بر اساس سوزوکی جیمنی سیرا 3 در ساخته خواهد شد. فاصله بین دو محور کلی و طول SUV 300 میلی متر افزایش می یابد. اسناد فاش شده نشان می دهد که SUV جدید سبک زندگی 3850 میلی متر طول، 1645 میلی متر عرض و 1730 میلی متر ارتفاع دارد. این خودرو بر روی فاصله بین دو محور 2550 میلی متری سوار می شود که به MSIL اجازه می دهد فضای بیشتری برای سرنشینان صندلی عقب ایجاد کند. علاوه بر آن، این SUV فضای صندوق بار عملی تری را نیز ارائه می دهد. این SUV دارای فاصله 210 میلی متری از سطح زمین خواهد بود و وزن آن 1190 کیلوگرم است که 100 کیلوگرم بیشتر از سیرا 3 درب است.

سوزوکی جیمنی 5 توسط Rendered

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که جیمنی جدید از یک موتور بنزینی جدید با تنظیمات هیبریدی ملایم استفاده خواهد کرد. انتظار می‌رود این موتور بنزینی 1.5 لیتری K15C 4 سیلندر تنفس طبیعی سوزوکی را دریافت کند که با یک موتور الکتریکی جفت می‌شود. این موتور قادر به تولید 101 اسب بخار قدرت و 138 نیوتن گشتاور است. گزینه های گیربکس احتمالاً شامل یک 5 سرعته دستی و یک مبدل گشتاور 6 سرعته اتوماتیک است. این می تواند با طرح دو چرخ یا چهار چرخ متحرک ارائه شود.

همچنین حدس زده می شود که سوزوکی یک نسخه هیبریدی قوی از جیمنی را نیز در نظر دارد. با این حال، جزئیات مربوط به همان هنوز فاش نشده است. از نظر ویژگی‌ها، انتظار می‌رود جیمنی 5 درب به جای یک واحد 7 اینچی، از یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بزرگ‌تر 9 اینچی استفاده کند. همچنین انتظار می‌رود که این شاسی‌بلند برخی ویژگی‌های مدرن را در راستای Brezza جدید و Grand Vitara دریافت کند.

Maruti Jimny پنج در جدید نیز تغییراتی در طراحی دریافت خواهد کرد که در مدل 3 در نیز ارائه خواهد شد. انتظار می‌رود که جلوپنجره جدید، تنظیمات چراغ‌های جلو و پانل‌های بدنه اصلاح‌شده دریافت کند. مدل جدید احتمالاً در نیمه اول سال 2023 در بازار ما عرضه می شود. این دستگاه از طریق شبکه نمایندگی ممتاز ماروتی سوزوکی NEXA فروخته خواهد شد.

منبع – bestcarweb


بازی Five Door Maruti Jimny احتمالاً در 12 ژانویه – جزئیات بیشتر ظاهر می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: