بایگانی‌های صنایع دستی اصفهان-مس و پرداز فروشگاه صنایع دستی سپنتا-دیزما

ظروف مسی دست ساز، که به دلیل نوع ساخت و چکش خوار بودن آنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند، در استان اصفهان به فراوانی ساخته می شوند. قیمت ظروف مسی اصفهان دستساز نسبت به نمونه های دیگر کمی بالاتر بوده اما حالت طبیعی و زیبایی دلنشین لوستر مس تری را دارد. استان اصفهان از دیرباز مهد این هنر بوده، هنرمندان اصفهانی از پیشگامان تولید و صادرات این ظروف زیبا می باشند. فروشگاه صنایع دستی در اختیار همه مشتریان باشد و یا اینکه مشتریان خواهان خرید عمده ظروف مسی باشند و کارگاههای تولیدی در شهر محل زندگی آنها وجود نداشته باشد. مرکز اصلی تولید ظروف مسی اصفهان و زنجان قرار دارد و در کنار این شهرها شهرهای همچون کرمان و یزد نیز از کارگاه‌های برخوردار هستند، اما این نیاز عمده کشور را همان‌طور که ذکر شد اصفهان و زنجان برطرف می کند. مشتریان محترم جهت خرید مس اصفهان و ظروف مسی زنجان می توانندسفارش خود را بصورت خرید اینترنتی انجام دهند .همچنین با تماس با مشاوران ما می‌توانند از جدیدترین و شیک ترین اجناس مسی ساخته شده ظروف مسی تک مطلع شوند.

بایگانی‌های صنایع دستی اصفهان-مس و پرداز فروشگاه صنایع دستی سپنتا-دیزما

خواص درمانی فلز مس برای سلامتی بدن به اثبات رسیده، کارشناسان طب سنتی در جهت درمان کم خونی و … توصیه می نمایند در ظروف مسی آشپزی نموده یا از زیورآلات مسی استفاده نمایند. این مسائل موجب شده است تا هر روزه میزان استقبال از ظروف مسی نسبت به گذشته بیشتر شود و در صورتی که از ظروف تقلبی استفاده گردد نه تنها برای سلامتی مفید نیست بلکه ممکن است انسان را دچار عوارض و آسیب های گوناگون قرار دهد.

  • خرید مس اصفهان امروز با تنوع بسیار زیادی انجام می شود، با توجه به اینکه این شهر از بیشترین میزان تولیدات صنایع دستی به ویژه ظروف مسی را برخوردار است، مهد هنر های ایران شناخته شده است.
  • در اصفهان مسگران کارهای قلم کاری شده تولید می کنند اما در زنجان این گونه کارها خیلی کم تولید می شود.
  • یکی از مرغوب ترین مس که بخواهید پیداکنید آن در نصف جهان اصفهان وجود دارد هنرمندانی که در اولویت اول آنها کیفیت و استاندارد بودن کالای مصرفی در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.
  • هر روزه ما از ظروف برای خوردن آشامیدن استفاده می کنیم و ممکن است از مضراتی که ظروف جدید داشته باشد و آگاهی نداشته باشید و بهتر است برای سلامت خود و خانواده تان به این مسئله دقت نمایند.
  • دارای روکش پلی استر برای ماندگاری براقیت و جلوگیری از تغییر رنگ مس در مجاورت با هوا پیشنهاد می‌کنیم در قسمت گالری از سایر سایزهای این محصول نیز دیدن…
در بین شهرهای ایران، اصفهان، کاشان، زنجا ن، شیراز و کرمان شهرهای فعال در زمینه ی مسگری و کار کردن با ظروف مسی هستند. یکی از مرغوب ترین مس که بخواهید پیداکنید آن در نصف جهان اصفهان وجود دارد هنرمندانی که در اولویت اول آنها کیفیت و استاندارد بودن کالای مصرفی در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. جالب است بدانید غذاهای ایرانی با فرهنگ اصیل ایرانیان در ظروف مسی دستی و آتش دیده ای که در این شهر تولید می شود بسیار لذیذتر و خوش طمع تر می باشد.

نام این ماده ناآشنا را مس نهاده و از آن زمان به بعد بصورت گسترده مورد استفاده مردم قرار گرفته است. مزایای ظروف مسی تنها منحصر به موارد ذکر شده نمی باشد، بنابراین بهتر است شما با انتخاب ظروف مناسب بتوانید سلامتی خود و خانواده تان را تضمین نمایید. تا اینجا متوجه شدیم که مسگری در هر دو شهر اصفهان و زنجان از صتایع پررونق و قدیمی است و نمی توان یکی را بر دیگری برتر دانست اما تفاوت هایی بین آن ها وجود دارد که بسته به سلیقه و تعریف هنری هنرمندان آن شهر از این صنعت دارد. این صنعت در شهرهای نامبرده به قدری رونق داشته است که در اغلب آن ها در بین بازارها، بازاری با عنوان بازار مسگرها وجود داشته و دارد که به صاحبان این هنر یا صنعت اختصاص داده شده است. حتی جالب است بدانید که کشف دو کوره ذوب فلز در اسپیدژ در سیستان و بلوچستان (که یک محوطه سه هزار ساله است) نشان داد که مردم این منطقه، پیش از تاریخ در فلزکاری و مسگری مشغول بوده و فعالیت می کرده اند. در واقع این بازار از آثار و یادگاری های به جامانده از دوران صفویان است.

سطل مسی(بزرگ و کوچک)،

ظروف مسی و مراکز عمده ظروف مسی در ایران عمدتأ در شهرهای اصفهان، زنجان،کرمان و تهران می باشد. امروز بسیاری از افراد دارای مشاغل مس فروشی دنبال مراکزی می گردند که عمده این ظروف را با کیفیت های مناسب و قیمت ارزان تهیه کنند که نصف جهان -اصفهان یکی از دومین مراکز عمده فروشی در کشور در زمینه انواع واقسام مدلهای ظروف مسی می باشد. آرین مس اصفهان (فروشگاه صنایع دستی) در اصفهان و خیابان ملت واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع آبان و همچنین پوشاک بهار، تاکسی تلفنی سپهر، ناتوانی شیاسی، گیم نت مهدی و کاور مبل هنر قرار گرفته است. شرکت برنیرا ضمن تولید محصولاتی مانند قابلمه،سینی، ظروف تزیئنی، لیوان و غیره را با توجه به ایجاد شبکه ارتباطی گسترده ، انواع ظروف مسی را از طریق تولیید کنندگان تامین می نماید و با حذف واسطه ها به قیمت تولیدی در اختیار مشتریان قرار می دهد. قیمت ظروف مسی فیروزه کوب نیز به علت اینکه از طریق این مرکز به صورت عمده ارسال می گردد، مناسب است.

سماور زغالی مسی ۵لیتری


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: