با Mobilize Charge Pass، مشتریان رنو اکنون از نرخ شارژ 0.30 یورو در هر کیلووات ساعت در شبکه سوپرشارژر IONITY بهره مند می شوند.

قابل دسترسی از اپلیکیشن مای رنو، سه پیشنهاد قیمت با ضمانت یکساله در زمان اشتراک، اکنون با توجه به نیاز هر مشتری ارائه می شود.

بسیج اولیه اولین آنهاست. رایگان و بدون تعهد، به شما امکان می دهد در هر نقطه از فرانسه و اروپا شارژ کنید، اما بدون نرخ ترجیحی 0.71 یورو در کیلووات ساعت. این بیشتر برای مشتریانی است که نسبتاً کمی در بزرگراه رانندگی می کنند.

این سرویس در حال حاضر در فرانسه و به زودی در اکثر کشورهای اروپایی دیگر در دسترس است و برای همه مشتریان رنو از طریق اپلیکیشن MyRenault قابل دسترسی است.

Mobilize Active، برای مشتریانی که بین 2000 کیلومتر تا 2500 کیلومتر در سال در بزرگراه سفر می کنند توصیه می شود، با 7.5 یورو در ماه با تعهد یک ساله در دسترس است و نرخ 0.55 یورو در کیلووات ساعت* را در شبکه IONITY ارائه می دهد.

ایستگاه‌های IONITY به لطف ایستگاه‌های شارژ بسیار پرقدرت که در بیش از 1700 نقطه شارژ در اروپا قابل دسترسی هستند، سفرهای بزرگراهی را آسان‌تر می‌کنند. آنها تا 350 وات توان شارژ را ارائه می دهند و می توانند برای مثال تا 300 کیلومتر برد (WLTP) را در 30 دقیقه در جدید Renault Megane E-Tech 100% Electric بازیابی کنند.

در نهایت، پیشنهاد بسیج شدید خود را به عنوان مناسب ترین پیشنهاد برای مشتریانی که بیش از 2500 کیلومتر در سال در بزرگراه سفر می کنند معرفی می کند. با تعهد یک ساله و قیمت 17.5 یورو در ماه، جذاب ترین نرخ ها را برای دسترسی به شبکه IONITY با قیمت شارژ هر کیلووات ساعت فقط 0.30 یورو* ارائه می دهد.

*صورتحساب بر حسب کیلووات ساعت یا در دقیقه بسته به کشورمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: