برخورد ملل در Magny-Cours

متیو ریگوله (ویک تیم) با قدرت دوگانه خود در جام رانندگان آقایان در زمین خانگی در نوگارو، می خواهد شکاف را با تعقیب کنندگان خود به رهبری هورن (GPA Racing) بیشتر کند. دومی تنها کسی نخواهد بود که می خواهد به سری رهبران پایان دهد زیرا ژرمی بورداگارای (تیم بوردا رالی)، لیونل ویگویر (T2CM) و مدافع عنوان قهرمانی، لوران دزیادوس (تیم لوکاس) همین هدف را دارند. به نوبه خود، سدریک دلکروا، بنجامین کائواس، پیر مونمانیکس، استفان نورس و یان-مائل ناویلود مایلند رنگ‌های GPA Racing را اجرا کنند، اما میشل فی (GM Sport) و میشل لیل (مسابقه میلان) قصد دارند آنها را از مسابقات محروم کنند. این لذت

کلیو کاپ اسپانیا: همه در برابر رویو!

این مجموعه در عصر پنجشنبه اولین نمایش خود را خواهد داشت. مسابقه در روزهای شنبه و یکشنبه، دو مسابقه Magny-Cours پخش خواهد شد و در مورد آن نظر داده خواهد شد صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب Renault Clio Series.

لیست ورودی

برنامه

شنبه 14 اردیبهشت
12:25-12:55 : دوره 1 (25 دقیقه + 1 تور) | فیس بوک | یوتیوب

در مقابل این سه نفر، هنریک سیبل آلمانی (سرویس کارپک)، فین جوسو پانتیلا (سرویس کارپک) و لین چن هان تایوانی (ریسینگ یونیک) می توانند روی اشتیاق خود برای پیوستن به مبارزه برای عنوان قهرمانی حساب کنند… مگر اینکه که استفان پولدرمن هلندی (چفو اسپورت) و رنه استینمتز (چفو اسپورت) هر دو وارد جام رانندگان آقایان شدند، با برهم زدن سلسله مراتب شگفتی ایجاد کردند!

از میان رقبای حاضر در جام کلیو فرانسه، دیوید پوژه (GPA Racing) و نیکلاس میلان (مسابقه میلان) پس از تقسیم پیروزی های ماه گذشته در نوگارو، دوئل خود را از سر خواهند گرفت. با این حال، این دو مرد باید مراقب الکساندر آلبوی (مسابقه GPA)، سوم در رده بندی عمومی و پیروز در جام چلنجرز در گرس باشند.

پنجشنبه 12 اردیبهشت
6:25-6:55 بعد از ظهر: تست جمعی 1

یکشنبه 15 اردیبهشت
11:20-11:40: شرایط 2
17:15-17:45 : دوره 2 (25 دقیقه + 1 تور) |
فیس بوک | یوتیوبمنبع

مارک گیوت (مسابقه میلان) که قبلاً در خط مقدم جام اروپا قرار دارد، برای درخشش در خانه و تبدیل شدن به اولین رهبر این سری، بر دانش خود از زمین تکیه خواهد کرد. با این حال، بورگوندی با به چالش کشیدن توماش پکاور چک (سرویس کارپک)، سه بار قهرمان جام کلیو اروپا مرکزی، و آندریاس استوکی سوئیسی (استوکی موتور اسپورت)، که می خواهد تمام تجربیات خود را به خوبی به کار ببرد، کارهای زیادی برای انجام خواهد داد. برای ارائه اولین تاج در کلیو به خود استفاده کند.

مرحله چهارم تقویم، پیکربندی بی‌سابقه‌ای را در جام کلیو ارائه می‌کند، زیرا سه سری ملی برای رویدادی منحصربه‌فرد گرد هم می‌آیند که در آن سی و هفت راننده به نمایندگی از یازده ملیت در سالن سابق مسابقات جایزه بزرگ فرمول 1 فرانسه به رقابت خواهند پرداخت. با کمتر از 9 نبرد جداگانه برای پیروزی در هر مسابقه، بحث ها وعده می دهد که در نیور پر جنب و جوش باشد!

کلیو کاپ فرانسه: دوئل از سر گرفته می شود

در میان آن‌ها، تماشای الکس لاهوز (Cotauto Motorsport) و جوردی پالومراس (تیم VRT) که با امتیازهای مساوی در رده‌بندی عمومی دوم هستند و تنها با یک واحد در بین چلنجرها از هم جدا شده‌اند، یا حتی نیکو آبلا (Chefo Sport) ضروری است. ). Emre Can Ünal ترکیه (تیم VRT) و لیدیا سمپره اسپانیایی (تیم VRT) پس از نشان دادن نشان خود در Jarama، جاه طلبی های خود را به سمت بالا بازبینی خواهند کرد. رنو یک بار دیگر از حمایت گروه رنو، فانداسیون اسپانیا، یک بازیگر مشارکت و همبستگی، برای شکستن تابوهای مرتبط با اختلالات شنوایی بهره خواهد برد.

جمعه 13 اردیبهشت
10.45-11.15: تست جمعی 2
15:30-15:50: شرایط 1

Clio Cup اروپای شرقی که به تازگی ایجاد شده است، فصل خود را با زمینی بسیار باز آغاز خواهد کرد.

تنش باید در جام چلنجر نیز یک پله بالا برود. علاوه بر قهرمانی که قبلاً به آن اشاره شد، باید روی امیدهای جوان جاه‌طلبی مانند Joran Leneutre (JSB Compétition) و Jerzy Spinkiewicz (Uniq Racing) نیز حساب کرد که به اولین پیروزی در جام کلیو نزدیک‌تر هستند. در همان زمان، لئو ژوست (مسابقه میلان)، گیوم مایو (GM Sport)، اورلین رنه (مسابقه JSB)، جولین بازیرت (ویک تیم) و آنتوان بورداگارای (تیم بوردا رالی) برای اولین جام خود در مسابقات رالی هدف خواهند بود. فصلی در مداری که آنها به خوبی می شناسند.

الکس رویو (تیم VRT) برنده دو مسابقه اول که ماه گذشته در جاراما برگزار شد، کنترل را در کلیو کاپ اسپانیا به دست گرفت. این بازیکن اسپانیایی که در سال 2017 تاجگذاری کرد، می‌خواهد به حرکت خود ادامه دهد، اما تعقیب‌کنندگان او آماده می‌شوند تا در حالی که برای قهرمانی در جام چلنجرز می‌جنگند، به عقب بروند.

این دوئل در جام رانندگان آقایان نیز از سر گرفته خواهد شد. برنده دو مسابقه در اسپانیا، فابین جولیا (LR Performance) سعی خواهد کرد این کار را دوباره در مقابل تماشاگران خانگی خود انجام دهد، اما خواکین رودریگو اسپانیایی (Vearsa Sport) امیدوار است رقیب خود را در خاک خانگی شکست دهد تا لطف را برگرداند!

جام کلیو اروپای شرقی، اولین نمایش!


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: