برخورد ملل در Magny-Cours

لیست ورودی

جدول زمانی

یکشنبه 15 اردیبهشت
11:20-11:40 صبح: مقدماتی 2
5:15-17:45: مسابقه 2 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوبمنبع

پنجشنبه 12 اردیبهشت
6:25-18:55: آزمون جمعی 1

شنبه 14 اردیبهشت
12:25-12:55 بعد از ظهر: مسابقه 1 (25 دقیقه + 1 دور) | فیس بوک | یوتیوب

این دوئل در جام رانندگان آقایان نیز از سر گرفته خواهد شد. فابین جولیا (LR Performance)، برنده دو مسابقه در اسپانیا، سعی خواهد کرد این شاهکار را در مقابل تماشاگران خانگی خود تکرار کند، اما خواکین رودریگو اسپانیایی (Vearsa Sport) امیدوار است که جبران کند رقیب خود در زمین چمن خانگی خود!

Clio Cup اروپای شرقی، اولین بازی!

الکس لاهوز (Cotauto Motorsport) و Jordi Palomeras (Team VRT) همگی در رده بندی کلی مربع هستند و تنها با یک امتیاز در جام چلنجرز در مبارزه خواهند بود، درست مانند نیکو آبلا (Chefo Sport). پس از اولین تجربه در Jarama، Emre Can Ünal ترکیه (تیم VRT) و Lydia Sempere اسپانیا (تیم VRT) جاه طلبی های بالاتری دارند. گروه دوم یک بار دیگر از حمایت گروه رنو اسپانیا، یکی از ذینفعان مشارکت و همبستگی، برای شکستن تابوهای مرتبط با آسیب شنوایی بهره مند خواهد شد.

در میان رقبای کلیو کاپ فرانسه، دیوید پوژه (GPA Racing) و نیکلاس میلان (مسابقه میلان) پس از کسب یک پیروزی در ماه گذشته در نوگارو، نبرد خود را از سر خواهند گرفت. با این حال، آنها باید مراقب الکساندر آلبوی (مسابقه GPA)، سومین بار در مجموع و برنده آخرین بار در جام چلنجرز باشند.

این میدان از عصر پنجشنبه وارد عمل خواهد شد. هر دو مسابقه در Magny-Cours به ​​صورت زنده در صفحه فیس بوک سری رنو کلیو و کانال یوتیوب سری رنو کلیو پخش خواهند شد.

الکس رویو (تیم VRT) پس از شرکت در دو مسابقه اول در Jarama در ماه گذشته، Clio Cup اسپانیا را رهبری می کند. برنده عنوان 2017 قصد دارد به راه های پیروزی خود ادامه دهد، اما رقبای او در حال آماده شدن برای مبارزه و مبارزه برای رهبری در جام چلنجرز هستند.

مارک گیوت (مسابقه میلان) که در حال حاضر یکی از پیشتازان جام اروپایی است، می‌تواند روی تجربه قبلی خود در Magny-Cours حساب کند تا در مقابل جمعیت خانگی خود به برتری برسد و اولین رهبر این سری شود، اما بومی بورگوندی کار خود را دارد. او را در برابر تیم هایی مانند توماش پکاور (سرویس کارپک) از جمهوری چک، برنده سه عنوان قهرمانی جام کلیو در اروپای مرکزی از جمهوری چک برای او حذف کرد، در حالی که آندریاس استوکی (Stucki Motorsport) از سوئیس نیز می خواهد از تجربیات خود به خوبی در پیشنهاد خود استفاده کند. اولین تاج جام کلیو.

تنش باید در چلنجر کاپ نیز افزایش یابد. علاوه بر قهرمانی که قبلاً ذکر شد، چند جوان امیدوار گرسنه نیز وجود خواهند داشت، مانند جردن لنوتر (مسابقه JSB) و جرزی اسپینکیویچ (یونیک ریسینگ)، که به کسب اولین برد کلی در جام کلیو نزدیکتر می شود. در همین حال، لئو ژوست (مسابقه میلان)، گیوم مایو (GM Sport)، اورلین رنه (JSB Competition)، جولین بازیرت (ویک تیم) و آنتوان بورداگارای (تیم بوردا رالی) اولین موفقیت فصل خود را در یک پیست هدف قرار خواهند داد. کاملاً خوب می دانند

متیو ریگوله (ویک تیم) پس از دو پیروزی در جام رانندگان آقایان در زمین خانگی در نوگارو، می خواهد فاصله را با رقبای خود به رهبری هورن (GPA Racing) بیشتر کند. هورن تنها راننده‌ای نیست که می‌خواهد به سری پیروزی‌های رهبر پایان دهد زیرا ژرمی بورداگارای (تیم بوردا رالی)، لیونل ویگویر (T2CM) و دارنده عنوان، لوران دزیادوس (تیم لوکاس) همگی در یک هدف مشترک هستند. در همین حال، سدریک دلکروا، بنجامین کاواس، پیر مونمانیک، استفان نورس و یان مایل ناویلود مشتاق هستند تا نماینده GPA Racing باشند. اما میشل فی (GM Sport) و میشل لیل (مسابقه میلان) قصد دارند این لذت را از آنها بگیرند.

کلیو کاپ اسپانیا: همه در مقابل رویو!

چهارمین رویداد فصل، پیکربندی منحصربه‌فردی را در جام کلیو ارائه می‌کند، با سه سری ملی و 37 راننده به نمایندگی از 11 کشور در محل سابق مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک فرانسه. با کمتر از نه نبرد جداگانه برای پیروزی در هر مسابقه، این اکشن نوید می دهد که در Nièvre پر جنب و جوش باشد!

کلیو کاپ فرانسه: دوئل از سر گرفته می شود

جمعه 13 اردیبهشت
10:45-11:15 صبح: آزمون جمعی 2
3:30 تا 15:50: مقدماتی 1

در مقابل این سه نفر، هنریک سیبل آلمانی (سرویس کارپک)، جوسو پانتیلا فنلاند (سرویس کارپک) و لین چن هان تایوان (یونیک ریسینگ) می توانند برای مبارزه برای عنوان قهرمانی به اشتیاق خود تکیه کنند. مگر اینکه استفان پولدرمن (چفو اسپورت) هلندی و رنه استینمتز (چفو اسپورت) که هر دو در جام رانندگان آقایان شرکت کرده اند، بتوانند شگفتی ایجاد کنند و سلسله مراتب را متزلزل کنند!

Clio Cup اروپای شرقی که به تازگی ایجاد شده است، فصل خود را با زمینی فوق العاده باز آغاز خواهد کرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: