بررسی اسکای ول HTi پلاگین هیبرید نبکا موتور

رونمایی نبکا پلاگین هیبرید در ایران

خرداد 1403: دومین محصول شرکت نبکا موتور، برای اولین بار در نمایشگاه خودرو شیراز 1403 رونمایی شد. محصول جدید نبکا، فعلا قرار نیست در کشورمان مونتاژ شود چراکه طبق گفته‌های مدیران این شرکت، کاملاً وارداتی (CBU) و احتمالاً در تیپ‌های «استاندارد» و «پلاس» به بازار ایران خواهد آمد.

محصول جدید نبکا، مانند گذشته از برند اسکایول است. البته در بازار چین، این خودرو را با برند اسکای‌ورث (Skyworth) و با نام HT-i می‌شناسند. قوای محرکه این خودرو، توسط شرکت BYD ساخته شده و شامل یک موتور بنزینی 1.5 لیتری طبیعی با قدرت 110 اسب بخار و گشتاور 135 نیوتن‌متر، به همراه یک موتور الکتریکی با قدرت تقریبی 176 اسب‌بخار است. آنطور که سازنده این خودرو گفته، در حالت هیبریدی، قدرت خروجی این پیشرانه معادل 286 اسب‌بخار و حداکثر گشتاور آن نیز معادل 300 نیوتن‌متر خواهد بود. همچنین در حالت هیبریدی، ماشین پیمایش این خودرو به 1167 کیلومتر می‌رسد.

به لطف گیربکس E-CVT این خودروی 182088 می‌تواند در سرعت بالا باشد. باتری‌های استفاده شده در اسکای‌ول HT-i نبکا، معادل 21.86 کیلووات ساعت است. این باتری‌ها برای شارژ شدن از 20% تا 70%، در صورتی که به شارژ سریع متصل باشند، کمتر از 40 دقیقه نیاز دارند. اما در صورتی که از شارژ عادی استفاده کنید، حدود 3 ساعت طول می‌کشد تا شارژ باتری‌هایش از 20% به 70% برسد.


شرایط فروش خودروهای نبکا

برای اطلاع از آخرین اخبار شرکت نبکا موتور و همچنین جهت آگاهی از جدیدترین شرایط فروش این شرکت و پیش فروش خودروهای تولیدی آن، مقاله شرایط فروش نبکا را مطالعه کنید.

منبع: https://bama.ir/o/v1xayr9f


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: