بررسی عکس‌های لو رفته از SUV شیائومی

مجموعه‌ای از تصاویر جاسوسی اولین SUV شیائومی منتشر شده است، که در حال گذراندن آزمایش‌های جاده‌ای در چین است. این خودرو، ادامه موفقیت شیائومی SU7 است که در ماه مه 8,646 دستگاه به فروش می رسد. این خودرو جدید با کد MX11 شناخته می‌شود و انتظار می‌رود که در سال 2025 به طور رسمی رونمایی شود.

طراحی کراس‌اور برقی شیائومی

تصاویر فاش شده نشان می‌دهند که خودروی جدید به شدت است، اما زبان طراحی متمایز شیائومی SU7 هنوز هم نیست. قسمت جلویی دارای طراحی براق است که با چراغهای جلو مشابه با سدان شیائومی ساخته شده است. شیائومی SU7 همچنین از سقف لیدار به سبک سنگریزه‌های استفاده می‌کند که در این خودرو نیز دیده می‌شود.

خط سقف خمیده آن را که به سمت عقب می‌یابد، نشان می‌دهد که این خودرو یک SUV کوپه و توجه دقیق به آینه‌های جانبی، دوربین‌های جانبی، کالیپرهای ترمز زرد، چرخ‌های پنج پره و چراغ‌های جلوی آن است که عناصر شیائومی SU7 را طراحی می‌کند. و نشان‌دهنده‌ی طراحی این برند است.

بررسی عکس‌های لو رفته از SUV شیائومی

پیش از این، مدیر عامل شیائومی، لی جون ساخته بود که اولین خودروی شیائومی یک خودروی رویایی برای عموم خواهد بود و شیائومی SU7 را با زبان طراحی الهام‌گرفته از پورشه و مک‌لارن ارائه داد.

به همین ترتیب، در حالی که MX11 در تصاویر جاسوسی چندین ترکیب طراحی مشابه با شیائومی SU7 را حفظ کرده است، نمای جانبی خودرو شبیه به تناسبات فراری پوروسانگوئه است.

می‌توانیم این خودرو را به عنوان گسترش فلسفه کسب و کار گوشی‌های هوشمند شیائومی در نظر بگیریم که ارائه‌دهنده‌ی «قاتل پرچمدار» است، جایی که محصول 80 درصد از عملکردهای رقیب خود را ارائه می‌دهد اما فقط 30 درصد از هزینه اصلی را دارد.

مشخصات فنی کراس‌اور برقی شیائومی

شیائومی SU7 دارای پلتفرم 800 ولت، موتورهای 21000 دور در دقیقه و اتصال بین دستگاهی است. از MX11 نیز نباید انتظار کمتری داشته باشد. مزیت اصلی این مدل جدید فضای داخلی بزرگتر آن، به ویژه در صندوق عقب است. اطلاعات دقیقی درباره شیائومی MX11 وجود ندارد. با این حال، اطلاعات درباره مدل سوم خودروی شیائومی درز کرده است. انتظار می‌رود این خودرو آینده از باتری‌های مقرون به صرفه شرکت Sunwoda استفاده کند.

بررسی عکس‌های لو رفته از SUV شیائومی

قیمت کراس‌اور برقی شیائومی

این خودرو برای عرضه در سال 2026 برنامه ریزی شده و تخمین زده می شود که حدود 150000 یوان (21000 دلار) قیمت داشته باشد.

شیائومی یکی از سریع‌ترین تازه‌واردان به مسابقه خودروهای برقی در چین است. این شرکت در تاریخ 13 ژوئن، دو و نیم ماه پس از عرضه این مدل در 28 مارس، بیست هزارمین دستگاه از شیائومی SU7 را تحویل داد. شیائومی انتظار دارد که 120000 دستگاه از SU7 را در سال 2024 تحویل دهد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/cjqgeje6


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: