بررسی لونا GRE برقی ایران خودرو (Luna GRE EV)

قیمت لونا برقی ایران خودرو مشخص شد

تیر 1403: همزمان با شروع فراخوان خودرو لونا برقی ایران خودرو از تاریخ 4 تیرماه، قیمت قطعی این محصول جدید (با احتساب مالیات، عوارض، بیمه و هزینه های جانبی) نیز مطابق جدول زیر مشخص شده است:

قیمت خودرو لونا برقی ایران خودرو
مدل خودرو LUNA GRE EV
قیمت علی الحساب 945,000,000
قیمت تصویب فروش 1,213,067,000

*قیمت‌ها برحسب تومان است.

کاتالوگ لونا برقی ایران خودرو

اردیبهشت 1403: شرکت ایران خودرو پس از گذشت چهارماه از رونمایی لونا برقی، سرانجام مشخصات فنی خودرو به همراه امکانات کامل و تجهیزات آنرا منتشر کرد:

کاتالوگ لونا برقی ایران خودرو (PDF)

تاکسی برقی لونا در نمایشگاه تهران

بهمن 1402: شرکت ایران خودرو برای دومین بار در ماه گذشته، از تمام خودروهای LUNA GRE EV در جریان پنجمین دوره نمایشگاه خودرو تهران 1402 رونمایی کرد. این خودرو برقی که اصالتا چینی بوده اما با کمک تکنولوژی فرانسوی‌ها ساخته شده است، فعلا قرار است به ناوگان تاکسیران کشورمان اضافه شود و ایران خودرو نیز برنامه‌هایی برای فروش عمومی این محصول را ندارد.

رونمایی لونا در نمایشگاه شهر ایران

بهمن 1402: لونا EV، تاکسی برقی ایران خودرو بوده که نام اصلی و چینی آن JMEV یی است. این محصول در نمایشگاه شهر ایران در معرض دید عموم مردم قرار گرفت. ایران خودرو علاوه بر لونا، دو محصول بستیون NAT و ون وانا را نیز نمایش داد.

خودرو لونا توسط یک سرمایه‌گذاری مشترک میان رنو و جیانگ لینگ ساخته شده و هدف ایران خودرو از تولید آن، در ناوگان تاکسیرانی است. سایر خودروهای مدرن، چراغ‌های اصلی جلو در اسپر تعبیه شده‌اند. کابین لونا نیز از المان‌های به روز و مدرن استفاده می‌شود. یک نمایشگر یکپارچه برای مولتی مدیا و صفحه کیلومتر و همچنین فرمان دی‌کات در این بخش دیده می‌شود.

لونا برقی با گارانتی باتری 6 ساله

گروه صنعتی ایران خودرو، تامین خودرو برقی برای تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهرها اقدام کرده است. ایران خودرو تولید اولین سری خودروهای برقی برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی کلان شهرهای کشور را آغاز کرده و آماده است تا برای شهرداری تهران و سایر کلانشهرها، به زودی با انعقاد قرارداد با شهرداری ها، به ویژه تهران، این خودروها را وارد ناوگان حمل و نقل کنند. کشور کند. همچنین در واردات این خودروها به داخلی سازی در آینده نزدیک و عمیق بخشی به تولید داخل نیز در دستور کار قرار داده خواهد شد.

ایران خودرو افزون بر این برندهای معتبر و باکیفیت را برای کسریرانان و خوشایند تا حمل و نقل عمومی انتخاب کرده، ارائه قطعات و لوازم و همچنین خدماتی را برای فروش در دسترس و مطمئن برای این خودروها تضمین می‌کند.

محصول برقی GRE از مدل های معتبر کشور چین است که با مشخصات فنی، خودرویی مناسب شبکه تاکسی رانی کشور و با نیازهای اساسی تاکسی رانان است و تجربه سفر درون شهری مناسب را برای خرید می‌کند.

این خودرو در 800 متر به طول 467 میلی‌متر، عرض 1835 میلی‌متر و ارتفاع 14 میلی‌متر دارای 275 میلی‌متر فاصله است. باتری این خودرو ۴۳.۹ کیلووات است و ۴۰۰ کیلومتری می برد. پیشرانه این خودرو قادر به تولید توان ۱۱۰ کیلووات و گشتاور ۲۲۵ نیوتن متر بوده و سرعت آن ۱۴۰ کیلومتر در ساعت و شتاب صفر تا ۱۰۰ آن نیز نه و نیم ثانیه ثبت شده است.

این محصول برقی وارداتی، با سه سال گارانتی یا ۱۰۰ هزار کیلومتری پیمایش عرضه می‌شود و باتری آن نیز دارای گارانتی شش ساله یا ۵۰۰ هزار کیلومتری پیمایش است. صنعت ایران خودرو با دارا بودن بیشترین خدمات شبکه پس از فروش در کشور، شرایط ویژه ای را برای ارائه خدمات به این گروه در دوره گارانتی و گارانتی تدارک دیده می شود.

منبع: https://bama.ir/o/td37qqxh


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: