بررسی نیسان سیلفی وارداتی نامی خودرو (Nissan Sylphy)

همه نیسان سیلفی – Sylphy – اولین بار در ژاپن رونمایی شد، اما عرضه این خودرو در وطنش مدت زیادی طول نکشید. با این نام سیلفی همچنان زنده است، چرا که این سدان حال ژاپنی در چین هم تولید می‌شود. اما موفق در پاییز 1402 اولین محموله وارداتی نیسان سیلفی نیز به کشورمان رسیده است. وارد کننده این سدان جذاب، شرکت نامی خودرو پیشرو اما زمان و قیمت عرضه این ژاپنی، هنوز نامعلوم است.

طراحی نیسان سیلفی 2023

کاهش فروش نیسان سیلفی از 500 به 409 هزار دستگاه در سال 2022، اتحاد دانگ‌فنگ نیسان را به فکر ارتقاء این خودرو انداخته است، که طراحی جدید چراغ‌ها و سپر جلو و همچنین جزئیات متفاوت جلوپنجره را به همراه آورده است. جزییات دو e-Power و استاندارد نیز با تفاوت تفاوت دارد. طرح جدید رینگ‌ها، اضافه شدن رنگ‌های بیشتر به مجموعه فعلی و امکان سفارش رنگ مشکی برای سقف را هم نباید از قلم انداخت.

نیسان سیلفی 2023

تغییر در طراحی سپر جلو، طول بدنه را با 11 میلی‌متر افزایش به 4.652 متر رساند.

کابین و امکانات نیسان سیلفی 2023

طراحی داشبورد و کیفیت قطعات بازنگری گرفته شده و نوارهای LED هم در پوشش داخلی درها نصب شده است. مدل قبلی، دو نسخه هیبرید و استاندارد از طراحی یکسان فضای کابین بهره‌مند هستند.

نیسان سیلفی 2023

هر دو نسخه به نمایشگر 12.3 اینچی لمسی با استفاده از کاربری جدید مجهز شده است و شیشه برقی عقب هم به صورت عرضه می‌شود.

مشخصات فنی نیسان سیلفی 2023

مشخصات فنی نیسان سیلفی تغییری ندارد و در مدل پایه، همچنان نصب پیشرانه 1.6 لیتری طبیعی طبیعی با 135 اسب‌بخار قدرت و 159 نیوتن‌متر گشتاور هستیم، که به گیربکس CVT متصل می‌شود.

نیسان سیلفی e-Power به سامانه هیبرید مجهز شده است، که یک موتور برقی با 136 اسب‌بخار قدرت و 300 نیوتن‌متر گشتاور روی محور جلوه و یک پیشرانه درون‌سوز 1.2 لیتری در نقش مولد برق را شامل می‌شود.

سرعت سرعت نیسان سیلفی در دو نسخه عادی و هیبرید به ترتیب 186 و 165 کیلومتر برساعت اعلام شده است.

قیمت نیسان سیلفی 2023

فروش نیسان سیلفی جدید در سه ماه نخست 2023 آغاز خواهد شد. مدل فعلی در چین با قیمت پایه 17,500 و 20,500 دلار برای نسخه های عادی و هیبرید به فروش می رسد، اما از قیمت مدل جدید اطلاع رسانی در دسترس نیست.

شرایط فروش نیسان سیلفی

برای اطلاع از قیمت نیسان سیلفی وارداتی و همچنین نحوه فروش نیسان سیلفی و پیش فروش نیسان سیلفی، مقاله شرایط فروش نامی خودرو را مطالعه کنید.

منبع: https://bama.ir/o/qfiyo55d


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: