بررسی نیسان قشقایی نامی خودرو

تولید نسل دوم قشقایی به ایران

تیر 03: با ورود اولین محموله از خودروهای نیسان قشقایی، اکنون مشخص شده است که 14 چیزی است که تصور می‌شد، شرکت خودرو پیشرو به جای عرضه نسل سوم قشقایی در ایران، تصمیم گرفته تا نسل دوم این خودرو را به کشورمان بیاورد برساند.

تولید نسل دوم قشقایی به کشور، اتفاق افتاده است که نام خودرو در زمستان 1402، کاتالوگ و اطلاعات مربوط به نسل سوم این خودرو را منتشر کرده است.

کاتالوگ نیسان قشقایی وارداتی

بهمن 102: با اطمینان می‌توان گفت که مدل قشقایی برای شرکت نیسان بسیار زیاد است چراکه از 3 میلیون دستگاه خودرو در سراسر جهان به فروش رسیده است.

در سال 1403 شرکت خودرو پیشرو، درصد تولید سومین نسل از این کراس‌ها و جمع‌وجور است، که با تغییرات اساسی در قسمت ظاهری و فنی، می‌تواند موفقیت‌های نسل‌های گذشته‌اش را تکرار کند.

کاتالوگ نیسان قشقایی 2024 وارداتی (PDF)


امکانات نیسان قشقایی نامی خودرو

اطلاعات رسمی منتشر شده از سوی شرکت نامی خودرو پیشرو، نیسان قشقایی وارداتی بازار ایران، دارای امکانات زیر است:

. سیستم کنترل پایداری
. قفل کنترل مرکزی
. کمک حرکت در سربالایی
. اتوهلد
. ایربگهای جلو، جانبی و پردههای
. ترمز دستی برقی
. سنسور باد تایر
. سنسور نور
. دیلایت
. کنترل سیستم صوتی روی فرمان
. استارت دکمه های
. نمایشگر 9 اینچی لمسی
. 4 اسپیکر
. برفپاککن عقب
. فرمان برقی
. فرمان دیتایپ
. ترمز کمکی فشار مضاعف
. و…

مشخصات فنی نیسان قشقایی نامی خودرو

نیسان قشقایی نامی خودرو به موتور 2 لیتری، طبیعی است که 139 اسب‌بخار قدرت و 184 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. نیروی حاصل از طریق گیربکس CVT به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

برای نسل جدید نیسان قشقایی، در جلوه‌ای از سامانه مک‌فرسون استرات و در محور عقب از سیستم مولتی لینک استفاده می‌شود ضمن اینکه این سیستم فرمان هم بازبینی گرفته شده تا نسل جدید نیسان قشقایی واکنش بهتری به فرامین راننده نشان می‌دهد.


فروش نیسان قشقایی در ایران

برای اطلاع از قیمت نیسان قشقایی وارداتی و همچنین جهت آگاهی از نحوه فروش نیسان قشقایی و پیش فروش قشقایی جدید در بازار ایران، مقاله شرایط فروش نامی خودرو را مطالعه کنید.

منبع: https://bama.ir/o/e43qxkek


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: