بروزرسانی نیسان نوت آئورا | bama.ir

به نظر می رسد که به روز رسانی خانواده نوت از محصولات نیسان، وارد مرحله تازه شده است. پس از تریم پایه نسخه هاچ‌بک و بعد از نسخه کراس‌اور، اکنون مدل پرچمدار نیسان نوت با لقب آئورا (Aura) پس از سه سال به روز رسانی قرار گرفته است.

مشخصات ظاهری نیسان نوت آئورا

در نمای جلو با طراحی جدید سپر و همچنین اجزای مورب پایین چراغ‌ها دوم هستند، که این مورد را می‌توان از جنس کروم یا همرنگ با بدنه سفارش داد.

در نسخه 90 سالگرد (90th Anniversary) که به مناسبت سالگرد تولد برند ژاپنی ارائه شده است، رینگهای 17 اینچی مشکی و تزئینات برنزی در نقاط مختلف بدنه، قابل مشاهده است.

بروزرسانی نیسان نوت آئورا

کابین و امکانات نیسان نوت آئورا

در فضای کابین نیسان نوت آئورا می‌توانم کیفیت بالاتر متریال را نسبت به سایر نسخه‌های این خودرو تشخیص داد، که از میان آن‌ها می‌توان به روکش پارچه و چرم خاکستری-قهوه‌ای و تریم چوب مصنوعی اشاره کرد. مطمئن می‌شود روکش چرم را سفارش داد.

اکنون تنظیم برقی راننده، درگاه USB-C با نور پس زمینه و یک محفظه کوچک لوازم در سمت راننده به فهرست تجهیزات استاندارد نیسان نوت آئورا اضافه شده است.

در نسخه Autech از این خودرو با کیت بدنه شامل زیرسپری، رکاب‌های جانبی و جزئیات کروم در جلوپنجره موجود است. کابین این مدل هم با روکش چرم مشکی با دوخت آبی و جزئیات خاکستری تیره، تزئین شده است.

بروزرسانی نیسان نوت آئورا

مشخصات فنی نیسان نوت آئورا

مشخصات فنی نیسان نوت آئورا بدون تغییر باقی مانده است. در سامانه هیبرید این خودرو، پیشرانه 1.2 لیتری طبیعی طبیعی با 82 اسب‌بخار قدرت، فقط در نقش ژنراتور عمل می‌کند در حالی که یک موتور برقی با 136 اسب‌بخار قدرت و 300 نیوتن‌متر گشتاور روی محور جلو نصب شده است.

با پرداخت مبلغ اضافه، یک موتور برقی دیگر با 68 اسب‌بخار نیرو و 100 نیوتن متر گشتاور به محور عقب اضافه می‌شود تا این خودرو به سامانه چهار چرخ محرک نیز تبدیل شود.

قیمت نیسان نوت آئورا

مدل جدید نیسان نوت آئورا فقط در ژاپن و با قیمت پایه 2.78 میلیون ین (17,600 دلار) به فروش می‌رسد. این رقم برای نسخه چهار چرخ محرک به 3.33 میلیون ین (21,100 دلار) افزایش می‌یابد.

نسخه به روز شده از آخرین عضو خانواده نوت یعنی نوت آئورا نیسان در ماه جولای رونمایی خواهد شد.

جدیدترین اخبار خودرو را در باما بخوانید.

منبع: https://bama.ir/o/7np54wnh


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: