بروشور Maruti Grand Vitara 28kmpl Mileage


ماروتی سوزوکی بالاخره این را فاش کرد SUV گرند ویتارا مورد انتظار در هند. این SUV را می توان به صورت آنلاین یا در نمایشگاه Nexa با مبلغ 11000 روپیه رزرو کرد. قیمت مدل جدید در آگوست 2022 منتشر خواهد شد. Maruti Grand Vitara با دو گزینه موتور با 3 ترکیب گیربکس ارائه می شود.

ماروتی گرند ویتارا جدید اکنون کم‌مصرف‌ترین مدل در رده خود است که همه اینها به لطف پیشرانه الکتریکی هیبریدی تویوتا است. این شرکت همچنین بروشور گرند ویتارا جدید را منتشر کرده است که ویژگی‌ها، ابعاد و مشخصات آن را نشان می‌دهد.

انواع ماروتی گرند ویتارا

بروشور Maruti Grand Vitara

نسخه جدید بنزینی گرند ویتارا با سیستم هیبریدی هوشمند در 4 نوع سیگما، دلتا، زتا و آلفا موجود است. از سوی دیگر، نسخه هیبریدی الکتریکی در دو تریم Zeta+ و Alpha+ موجود است.

ابعاد و مشخصات Maruti Grand Vitara

ماروتی گرند ویتارا مسافت پیموده شده

SUV جدید بر روی پلت فرم Global-C سوزوکی توسعه یافته است که زیربنای نسل جدید S-Cross در بازارهای جهانی است. از نظر تناسبات، گرند ویتارا جدید 4345 میلی متر طول، 1795 میلی متر عرض و 1645 میلی متر ارتفاع دارد و فاصله بین دو محور آن 2600 میلی متر است. این SUV 5 نفره دارای مخزن سوخت 45 لیتری است.

ماروتی سوزوکی گرند ویتارا جدید از یک موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر بنزینی تنفس طبیعی با گیربکس اتوماتیک 5 سرعته دستی و 6 سرعته مبدل گشتاور بهره می برد. این موتور قادر به تولید 103.6 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 136.8 نیوتن متر در 4400 دور در دقیقه است. نسخه گیربکس 5 سرعته دستی نیز دارای سیستم AWD (All-Wheel-Drive) است که واحد AllGrip AWD سوزوکی است. 4 حالت رانندگی – خودکار، شن، برف و قفل را ارائه می دهد. در حالت خودکار، سیستم AWD به طور هوشمند زمین را حس می کند و گشتاور را به چرخ ها تغییر می دهد.

نسخه هیبریدی دارای یک موتور 1.5 لیتری 3 سیلندر بنزینی با منبع تویوتا است که به موتور AC سنکرون متصل می شود. این موتور چرخه اتکینسون 92.45 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه و 122 نیوتن متر گشتاور در 4400-4800 دور در دقیقه تولید می کند. حداکثر توان قابل استفاده 115.5PS است. موتور سنکرون AC 59 کیلووات (79 اسب بخار) در 3995 دور در دقیقه و 141 نیوتن متر از صفر ارائه می دهد. به گیربکس e-CVT کوپل شده است.

بروشور Maruti Grand Vitara Variant-Wise Features
ویژگی های گرند ویتارا

مصرف سوخت گرند ویتارا

مشخصات گرند ویتارا، مسافت پیموده شده
مشخصات و مسافت پیموده شده گرند ویتارا

ادعا می‌شود که گرند ویتارا هیبریدی جدید، مصرف سوخت 27.97 کیلومتری را با تاییدیه ARAI بازگرداند. از سوی دیگر، موتور 1.5 لیتری بنزینی دستی 21.11 کیلومتر بر لیتر برمی گرداند. مدل اتوماتیک 20.58 کیلومتر مکعب و واحد AWD دستی 19.38 کیلومتر مکعب است.

رنگ ها

شاسی بلند گرند ویتارا جدید در 6 رنگ یکنواخت و 3 رنگ دو رنگ ارائه می شود. گزینه های رنگ یکنواخت عبارتند از Nexa Blue، Arctic White، Splendid Silver، Grandeur Grey، Brown Brown (در سیگما ارائه نمی شود) و قرمز مجلل (فقط دلتا و زتا). گزینه‌های دو رنگ شامل سفید قطبی + مشکی (زتا+/آلفا/آلفا+)، نقره‌ای پر زرق و برق + مشکی (زیتا+/آلفا/آلفا+) و قرمز مجلل + مشکی (زیتا+/آلفا/آلفا+) هستند.

ویژگی های ماشین متصل گراند ویتارا Maruti
فناوری ماشین متصل گراند ویتارا

ویژگی های ایمنی

– 6 ایربگ
– دوربین 360 نمایش
– دوربین پارک معکوس
– سنسورهای پارک عقب
– سیستم مانیتورینگ فشار تایر (TPMS)
– برنامه پایداری الکترونیکی (ESP)
– دستیار نگه داشتن تپه
– کنترل فرود تپه
– لنگر شانه قابل تنظیم (کمربند ایمنی جلو)
– سیستم نگهدارنده صندلی کودک ISOFIX
– کمربند ایمنی 3 نقطه ای ELR
– ایموبلایزر موتور
– IRVM قابل تنظیم روز و شب


بروشور Maruti Grand Vitara 28kmpl Mileage – جزئیات کامل
منبع