بزرگترین گردهمایی علاقه مندان رنو در فرانسه بازگشته است


Losange Passion International در سال 2010 توسط Club Amateurs d’Anciennes Renault و با کمک رنو ایجاد شد، Losange Passion International پس از سه سال غیبت برای 6 دستگاه بازگشت.هفتم نسخه ای که در روز شنبه 1 برگزار می شوداست اکتبر 2022 در اتودروم UTAC Linas-Monthléry در فرانسه.

این رویداد بین المللی به همه علاقه مندان به نام تجاری Diamond اجازه می دهد تا در یک مکان اسطوره ای از اتومبیلرانی ملاقات کنند. بیش از 800 وسیله نقلیه، رنو، آلپاین یا مشتقات آن در سه حوزه سرگرمی ضروری پیش بینی می شود.

امسال و به ویژه به مناسبت پنجاهمین سالگرد رنو 5، خودروی پدیده این برند که در سال 1972 عرضه شد، به ویژه با فضای نمایشگاهی که در آن بازدیدکنندگان می توانند رنو 5 رنو را پیدا کنند، تجلیل می شود. مجموعه کلاسیک. Losange Passion بین‌المللی همچنین پانلی از مدل‌های رنو از مبدا تا سال 2022 را با “CAR Retrospective” خود ارائه خواهد کرد.1 “. بازدیدکنندگان می‌توانند از مراسم غسل تعمید و عکس‌های روی تیپ A، اولین مدل رنو از سال 1898 استفاده کنند و در جلسات امضا با رانندگان مشهور شرکت کنند.

درست مانند نسخه های قبلی، فضایی اختصاص داده شده به باشگاه ها و رویدادهای متعدد (جلسات رانندگی، نمایش رانندگی، مسابقات ظرافت، نمایشگاه مینیاتور، بورس و غیره) نیز برای این مناسبت در نظر گرفته شده است.

این رویداد برای بازدیدکنندگانی که می توانند بلیط را در محل (در ورودی F) خریداری کنند، قابل دسترسی است. تمام اطلاعات مربوط به این رویداد را می توانید در وب سایت پیدا کنید: www.lpi2022.com

1- باشگاه علاقه مندان رنو قدیمیمنبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: