بیش از 1.40 لک رزرو برای New Maruti Brezza، Grand Vitara


ماروتی سوزوکی نسل دوم Brezza را با به‌روزرسانی‌های جامع در ژوئن 2022 معرفی کرد. اکنون، این شرکت در حال آماده‌سازی برای عرضه اولین شاسی بلند هیبریدی متوسط ​​و قوی خود است. ماروتی سوزوکی گرند ویتارا. قیمت این مدل در هفته سوم سپتامبر 2022 اعلام خواهد شد. این خودروساز تایید کرده است که ماروتی برزا و گرند ویتارا جدید با تقاضای بالایی مواجه هستند و بیش از 140000 رزرو به ارزش حدود 25000 کرور روپیه دریافت کرده اند.

با کمک عمده رزرو انواع گرند ویتارا، میانگین قیمت هر دو شاسی بلند حدود 15 میلیون روپیه در هر دستگاه است. تقاضای زیاد برای Brezza جدید و Grand Vitara آینده به این شرکت کمک می کند تا 50 درصد سهم بازار PV خود را در کشور به دست آورد. در حالی که تحویل ویتارا هنوز آغاز نشده است، ماروتی سوزوکی حدود 45000 دستگاه از برزای جدید را تحویل داده است.

ماروتی سوزوکی گرند ویتارا

با اضافه شدن شماره های رزرو جدید Maruti Eritga و XL6، مجموع رزروهای این شرکت به 240000 واحد به ارزش حدود 35000 روپیه می رسد. نسل جدید شاسی‌بلندهای سوزوکی ماروتی احتمالاً فروش سالانه شاسی‌بلندهای خود را تا دو برابر افزایش می‌دهد – حدود 300000 دستگاه. Shashank Srivastava، مدیر اجرایی ارشد فروش و بازاریابی Maruti Suzuki، گفت که این شرکت در آینده نزدیک خودروهای SUV بیشتری را وارد بازار خواهد کرد. میانگین قیمت های فروش این شرکت به لطف مدل های جدید و افزایش قیمت خودروها افزایش یافته است.

برای سال آینده، این خودروساز هندو-ژاپنی دو SUV بزرگ شامل SUV کامپکت مبتنی بر Baleno و SUV آفرود جیمنی 5 در را برنامه ریزی کرده است. با اسم رمز ماروتی YTBماروتی بالنو کراس مبتنی بر هاچ بک برای اولین بار در خودروی دهلی 2023 معرفی خواهد شد. این مدل احتمالاً دارای یک موتور بنزینی 1.0 لیتری بوسترجت (حدود 100 اسب بخار/150 نیوتن متر) با سیستم SHVS هیبریدی ملایم 48 ولت و ژنراتور استارت یکپارچه (ISG) خواهد بود. گزارش شده است که ماروتی سوزوکی جیمنی 5 در اواسط سال 2023 وارد جاده ها می شود.

منبع


بیش از 1.40 لک رزرو برای New Maruti Brezza، Grand Vitara
منبع