تاتا تیگور EV با کروز کنترل، ویژگی‌های جدید در 23 نوامبر


تاتا موتورز رسماً Tigor EV اصلاح شده را که قرار است در 23 نوامبر 2022 عرضه شود، معرفی کرده است. مدل جدید دارای گزینه رنگ بیرونی جدید و ویژگی های جدید خواهد بود. نه فقط ارتقاء بصری، تاتا تیگور EV جدید نیز تغییرات مکانیکی کمی را از طریق ارتقاء نرم افزار دریافت خواهد کرد.

تاتا تیگور EV جدید از سیستم کروز کنترل بهره خواهد برد که در این خودرو نیز موجود است تیاگو ای وی. انتظار می‌رود که مدل جدید ارتقاء ویژگی‌های Tiago EV را به اشتراک بگذارد. نه تنها عملکردهای کروز کنترل، Tigor EV جدید با سیستم بازسازی چند حالته عرضه خواهد شد. مالکان موجود نیز احتمالاً این ویژگی ها را از طریق به روز رسانی نرم افزار دریافت خواهند کرد. احتمالاً کنترل‌ها و سوئیچ‌گیرهای اضافی برای ترمز Regen و کروز کنترل در مرکز خدمات ارائه می‌شوند.

کروز کنترل جدید Tigor EV

مالکان فعلی Tigor EV احتمالاً هزینه به‌روزرسانی‌های سخت‌افزاری اضافی را پرداخت می‌کنند، در حالی که ارتقای نرم‌افزار بدون هزینه خواهد بود. مدل جدید همچنین احتمالاً فرمان با روکش چرمی، روکش چرمی، برف پاک کن های حسگر باران و چراغ های جلوی خودکار را دریافت خواهد کرد. این شرکت همچنین یک گزینه جدید رنگ قرمز پر جنب و جوش را معرفی کرده است که احتمالاً علاوه بر Daytona Grey و Teal Blue ارائه می شود.

تاتا تیگور EV همچنان با بسته باتری 26 کیلووات ساعتی عرضه می‌شود که با یک بار شارژ، شعاع 306 کیلومتری (با تاییدیه ARAI) را نوید می‌دهد. گفته می شود پیشرانه الکتریکی حداکثر قدرت 75 اسب بخار و گشتاور 170 نیوتن متر را ارائه می دهد.


تاتا تیگور EV با کروز کنترل، ویژگی‌های جدید در 23 نوامبر
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: