تاتا تیگور EV 2022 با ویژگی های جدید در ماه اکتبر عرضه می شود


تاتا موتورز اخیراً این خودرو را معرفی کرده است تیاگو ای وی با قیمت ویژه 8.49 میلیون روپیه. نسخه رده بالای آن – XZ+ Tech LUX – 11.79 میلیون روپیه قیمت دارد. در حال حاضر، این شرکت در حال برنامه ریزی برای ارائه به روز رسانی نرم افزار به Tiago EV “در مدت یک ماه” است. Vivek B Shrivatsa، رئیس بازاریابی، فروش و استراتژی خدمات، Tata Passenger Electric Mobility Ltd، در گفتگو با یک نشریه رسانه ای، فاش کرد که تاتا تیاگو EV 2022 به زودی برخی از ویژگی های جدید را از طریق به روز رسانی نرم افزار دریافت خواهد کرد.

این سدان الکتریکی با سیستم بازسازی چند حالته و عملکردهای کروز کنترل عرضه خواهد شد. باید توجه داشت که هر دو اتصالات ذکر شده در تیاگو EV موجود هستند. دارندگان فعلی Tigor EV نیز از طریق به روز رسانی نرم افزاری این ویژگی ها را دریافت خواهند کرد. انتظار می‌رود که کنترل‌ها و سوئیچ‌گیرهای اضافی برای ترمز Regen و کروز کنترل در مرکز خدمات ارائه شوند.

تاتا تایگر الکتریک جدید

ممکن است مشتریان مجبور به پرداخت هزینه به‌روزرسانی‌های سخت‌افزاری اضافی باشند، در حالی که ارتقای نرم‌افزار بدون هزینه خواهد بود. Tata Tigor EV مدل 2022 همچنین ممکن است با فرمان روکش چرمی، روکش چرم، برف پاک کن های حسگر باران و چراغ های جلوی خودکار مجهز شود.

هیچ تغییری در پیشرانه آن ایجاد نخواهد شد. Tigor EV جدید همچنان با بسته باتری 26 کیلووات ساعتی عرضه خواهد شد که با یک بار شارژ، مسافت 306 کیلومتری (دارای گواهینامه ARAI) را نوید می دهد. این مجموعه شامل یک موتور الکتریکی است که حداکثر قدرت 75 اسب بخار و گشتاور 170 نیوتن متر را تولید می کند.

این خودروساز داخلی در حال حاضر عرضه می کند تخفیف های جذاب در هریر، شاسی بلند سافاری، هاچ بک تیاگو و سدان تیگور. خریداران می توانند از مزایای تاتا تیگور تا 20000 بهره ببرند. این شامل پاداش مبادله 10000 روپیه، تخفیف نقدی 10000 روپیه و تخفیف شرکتی اضافی 3000 روپیه است. نوع Tigor CNG با تخفیف تا 25000 روپیه (10000 روپیه تخفیف نقدی + 15000 روپیه جایزه تعویض) موجود است.

منبع


تاتا تیگور EV 2022 با ویژگی های جدید در ماه اکتبر عرضه می شود
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: