تاتا تیگور EV 2022 قیمت تمام شده است


تاتا موتورز امروز سدان کامپکت Tigor EV به روز شده را در کشور عرضه کرد. خط تولید مدل 2022 Tata Tigor EV در چهار نوع XE، XT، XZ+ و XZ+ LUX عرضه می شود که به ترتیب 12.49 لک، 12.99 لک، 13.49 لک و 13.75 لک قیمت دارند. تمامی قیمت های ذکر شده در نمایشگاه قبلی می باشد. مدل جدید سدان برقی محدوده وسیع‌تری را همراه با ویژگی‌های «لوکس» بیشتر و گزینه رنگ قرمز مغناطیسی جدید ارائه می‌دهد.

قیمت های جدید تاتا تیگور EV

گونه نمایشگاه سابق
ماشین 12.49 میلیون روپیه
XT 12.99 میلیون روپیه
XZ+ 13.49 میلیون روپیه
XZ+ LUX 13.75 میلیون روپیه

Shailesh Chandra، مدیر عامل Tata Passenger Electric Mobility Ltd. و Tata Motors Passenger Vehicles Ltd. در اظهار نظر در مورد راه اندازی، فاش کرد که این شرکت با مجموع 50000 خودروی الکتریکی در جاده ها 89 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. این خودروساز تا کنون بیش از 20000 رزرو برای این سدان برقی ظرف یک ماه پس از عرضه دریافت کرده است. Tata Tigor EV جدید مطابق با فلسفه New Forever این برند است و با «ویژگی‌های فنی بیشتر و ممتاز» همراه است. این شرکت “بینش عمیقی در مورد الگوی رانندگی مشتری دریافت شده از 600 میلیون کیلومتر طی شده در جاده های هند به آن کمک کرده است تا کارایی و برد بهتری را درک کند و ارائه دهد.”

فضای داخلی تاتا تیگور EV مدل 2022

تاتا تیگور EV مدل 2022 برد ARAI پیشرفته 315 کیلومتری را با یک بار شارژ ارائه می دهد. این سدان الکتریکی از یک بسته باتری 26 کیلووات ساعتی خنک کننده مایع با چگالی انرژی بالا و یک بسته باتری و موتور دارای رتبه IP67 استفاده می کند. حداکثر قدرت 55 کیلووات (54.2 اسب بخار) و حداکثر گشتاور 170 نیوتن متر را ارائه می دهد.

از نظر امکانات، مدل به روز شده سدان برقی دارای تودوزی چرم، فرمان روکش چرمی، چراغ های جلوی خودکار، برف پاک کن های حسگر باران و کروز کنترل است. همه انواع تاتا تیگور EV جدید اکنون با ویژگی‌هایی مانند فناوری خودروی متصل – Zconnect، بازسازی چند حالته، اتصال ساعت هوشمند و سیستم نظارت بر فشار باد تایرها (iTPMS) در دسترس هستند. همچنین کیت تعمیر پنچری لاستیک را به صورت استاندارد دریافت می کند.

شبیه به Tata Nexon EV Primeدارندگان Tata Tigor EV موجود می توانند بسته به روز رسانی رایگان ویژگی را از طریق به روز رسانی نرم افزار گسترش دهند. مشتریان فعلی XZ+ و XZ+ DT همچنین می‌توانند ارتقای اتصال ساعت هوشمند را همراه با iTPMS، چند حالته regen و کیت تعمیر پنچری تایر دریافت کنند. مشتریان می توانند با مراجعه به مرکز خدمات مجاز تاتا موتورز از 20 از این خدمات استفاده کنندهفتم دسامبر، 2022.


قیمت خودروهای برقی تاتا تیگور 2022 کاهش یافت – محدوده وسیع، 10 ویژگی جدید
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: