تاتا مدل های CNG بیشتری را راه اندازی می کند – Nexon، Punch، Altroz؟


تاتا موتورز قصد دارد محدوده مدل های CNG خود را در آینده نزدیک گسترش دهد. شایلش چاندرا، مدیرعامل خودروهای سواری تاتا موتورز، فاش کرده است که این شرکت در نظر دارد تا انواع بیشتری از CNG را در تمام بخش‌های مربوطه عرضه کند. در حالی که این خودروساز هنوز نامی از مدل‌های CNG آینده خود را اعلام نکرده است، احتمالاً مدل‌های Nexon، Punch و Altroz ​​هستند. تاتا نکسون CNG و Altroz ​​CNG قبلاً در حال آزمایش با تجهیزات تست آلایندگی هستند.

تاتا نکسون CNG احتمالاً با موتور 1.2 Revotron توربو بنزینی همراه با کیت کارخانه CNG عرضه می شود. در مدل استاندارد، واحد بنزینی قدرت ادعایی 120 اسب بخار و گشتاور 170 نیوتن متر را ارائه می دهد. انتظار می رود که رقم قدرت نسخه CNG 15 اسب بخار کاهش یابد. وظیفه انتقال نیرو توسط یک گیربکس 6 سرعته دستی انجام خواهد شد.

رزرواسیون تاتا آلتروز DCT

تاتا آلتروز CNG با موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی با کیت CNG عرضه می شود. این واحد قدرتی معادل 110 اسب بخار و گشتاور 140 نیوتن متر را تولید می کند. با این حال، قدرت و گشتاور خروجی CNG Altroz ​​می تواند کمی کمتر از مدل استاندارد باشد. هر دو تاتا نکسون CNG و Altroz ​​CNG نسبت به همتایان بنزینی استاندارد خود مسافت پیموده شده بالایی دارند. خواندن – شاسی بلندهای برقی تاتا برای دریافت AWD در هند

مدل‌های جدید تاتا CNG احتمالاً بر اساس مدل‌های میانی و بالای خودروهای موجود ساخته می‌شوند. قیمت این گونه ها احتمالاً حدود 1 میلیون روپیه بالاتر از همتایان استاندارد آنها خواهد بود.

در مورد برنامه آینده تاتا، این شرکت در این ماه (یعنی اکتبر 2022) تیاگو EV را با ویژگی های بیشتر معرفی خواهد کرد. همچنین گزارش شده است که این خودروساز در سال آینده خط تولید مدل های شاسی بلند هریر و سافاری را به روز خواهد کرد. هر دو SUV احتمالاً با ADAS (سیستم پیشرفته کمک راننده) و دوربین 360 درجه عرضه می شوند. واحدهای اطلاعات سرگرمی نیز به روز خواهند شد.

منبع
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: