تاتا موتورز قصد دارد تا پایان سال 2022 50000 دستگاه Nexon EV و Tigor EV بفروشد.


تاتا موتورز از چند ماه گذشته در جدول فروش EV (خودروهای الکتریکی) پیشتاز بوده است. در واقع، این شرکت بیشترین فروش خودروهای برقی خود را (4022 دستگاه) در ماه جولای 2022 در مقابل 604 دستگاه در ماه مشابه سال قبل به ثبت رساند. رشد سالانه (سال به سال) 566 درصد بود. در حال حاضر، تاتا دو پیشنهاد الکتریکی دارد – Nexon EV و Tigor EV. این خودروساز انتظار دارد که هر دو خودروی برقی آن تا پایان سال 2022 به 50000 بازار فروش دست یابند. در این سال مالی، تاتا قصد دارد به 10 درصد فروش خودروهای برقی دست یابد.

این شرکت به زودی معرفی خواهد کرد تاتا تیاگو EVکه احتمالاً Altroz ​​EV و Punch EV به دنبال آن خواهند آمد. تیاگو EV مقرون به صرفه ترین خودروی الکتریکی در کشور خواهد بود. این مدل قرار است در 28 رونمایی شودهفتم سپتامبر 2022 و به دنبال آن راه اندازی آن در بازار انجام شد. جزئیات رسمی EV در روزهای آینده فاش خواهد شد. اگرچه، احتمالاً با یک بسته باتری 26 کیلووات ساعتی عرضه می شود که با یک بار شارژ، بردی در حدود 300 کیلومتر را ارائه می دهد.

تاتا تایگر الکتریک جدید

تغییرات زیبایی در تاتا تیاگو EV اعمال خواهد شد، به خصوص در قسمت جلو. دریچه برقی دارای جلوپنجره ای با طراحی متفاوت همراه با برجسته های آبی، نشان EV و گزینه های رنگی جدید خواهد بود. بسیاری از ویژگی های آن مشابه همتای ICE خود خواهد بود. Tiago در حال حاضر با یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی با قابلیت اتصال به تلفن هوشمند، دسته ابزار دیجیتال، واحد AC خودکار، دکمه فشاری استارت/ایست، صندلی راننده قابل تنظیم ارتفاع، دوربین پارک عقب، چراغ های جلو پروژکتور، دوگانه 15 اینچی در دسترس است. آلیاژهای تن و موارد دیگر.

گزارش ها حاکی از آن است که تاتا موتورز در حال کار بر روی آن است تکرار الکتریکی هریر SUV که تا اواسط سال 2023 وارد جاده ها خواهد شد. SUV الکتریکی در حال حاضر در مرحله اولیه اعتبار سنجی خود است. همچنین گزارش شده است که تاتا پانچ EV در سال آینده وارد بازار خواهد شد.

منبع


تاتا موتورز قصد دارد تا پایان سال 2022 50000 دستگاه Nexon EV و Tigor EV بفروشد.
منبع