تاتا موتورز نسخه جدید Nexon XM+ (S) را معرفی کرد. قیمت 9.75 لک


تاتا موتورز خط‌آپ شاسی‌بلند کامپکت Nexon را با معرفی تریم جدید XM+ (S) ارتقا داده است. مدل جدید بین XM (S) و XZ+ قرار گرفته است. مدل جدید با قیمت پایه 9.75 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق، دهلی) در دسترس است. تریم Tata Nexon XM+ (S) با تمام ویژگی هایی ارائه می شود که در نوع XM (S) قابل دسترسی است.

تریم جدید Tata Nexon XM+ (S) در 4 رنگ سفید کلگری، خاکستری دیتونا، قرمز شعله ای و سبز شاخ و برگ موجود است. از نظر ویژگی‌ها، تریم جدید XM+ (S) دارای سانروف برقی، سیستم اطلاعات سرگرمی شناور ۷ اینچی با اندروید اتو و اپل کارپلی، سیستم صوتی ۴ بلندگو، جعبه دستکش خنک‌شده، دریچه‌های AC عقب، برف پاک کن‌های حسگر باران، چراغ‌های جلوی خودکار است. ، کنسول ابزار دیجیتال، حالت های چند درایو، سوکت برق 12 ولتی عقب و آنتن باله کوسه.

قیمت‌های تاتا نکسون XM+ (S).

قیمت Tata Nexon XM+ (S).

تریم جدید XM+ S در 4 نوع بنزین MT، بنزین AT، دیزل MT و دیزل AT با قیمت بین 9.75 تا 11.70 میلیون روپیه ارائه می شود. تاتا موتورز در حال حاضر 62 نوع از شاسی بلند کامپکت Nexon را ارائه می دهد که شامل 33 نوع بنزینی و 29 نوع دیزلی است. همچنین مشاهده کنید – Tata Nexon EV Prime با حالت های Regen راه اندازی شد

تاتا نکسون با دو گزینه موتور – 1.2 لیتری توربوشارژ Revotron بنزینی و 1.5 لیتری توربوشارژ Revotorq دیزل در دسترس است. در حالی که مدل اول برای 118 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه و گشتاور 170 نیوتن متر در 1750 دور در دقیقه خوب است، مشعل روغنی قدرت 108 اسب بخار در 4000 دور در دقیقه و 260 نیوتن متر گشتاور در 1500 دور در دقیقه تولید می کند. گزینه های گیربکس شامل یک 6 سرعته دستی و یک واحد AMT است.

به گفته آقای راجان آمبا، معاون فروش، بازاریابی و خدمات مشتری، تاتا موتورز وسایل نقلیه مسافربری، “ما خوشحالیم که شاهد تمایل مداوم مصرف کنندگان خود با برند Nexon هستیم. سیر صعودی فروش نکسون در کشور با محبوبیت، شناخته شدن و قول ما برای ارائه بهترین ها به مشتریان پشتیبانی می شود. با بیش از 3,50,000 Nexon در جاده ها، این خودرو با موفقیت جایگاه خود را به عنوان شماره 1 SUV در هند مشخص کرده است و بدون شک پرچمدار تعهد تاتا موتورز به ایمنی بوده است، و راه را برای سایر محصولات تعیین کننده بخش از بازار ما هموار می کند. . با پیشبرد این شتاب، ما خوشحالیم که نوع XM+(S) با ویژگی‌های غنی را معرفی می‌کنیم، که مطمئناً مجموعه نکسون ما را متنوع‌تر می‌کند و مشتریان جدیدتری را به نمایشگاه‌های ما می‌کشاند.»


تاتا موتورز نسخه جدید Nexon XM+ (S) را معرفی کرد. قیمت 9.75 لک
منبع