تاتا هریر، راه اندازی بنزین سافاری ممکن است اتفاق نیفتد – گزارش


در چند ماه گذشته، تصاویر جاسوسی متعددی از قاطرهای آزمایشی تاتا هریر و سافاری دیده‌ایم که نسخه‌های بنزینی آن‌ها گزارش شده‌اند. راجان آمبا، معاون فروش، بازاریابی و مراقبت از مشتری در تاتا موتورز در گفتگو با یک نشریه رسانه ای گفت که این شرکت انواع بنزینی شاسی بلندهای پرچمدار خود را در نظر نمی گیرد. موتورهای دیزلی تاتا به اندازه کافی خوب هستند تا «قابلیت رانندگی مورد انتظار از یک SUV» را ارائه دهند. در حال حاضر هریر و سافاری با موتور 2.0 لیتری دیزلی با قدرت 168 اسب بخار و گشتاور 350 نیوتن متر در دسترس هستند.

گزارش های قبلی حاکی از آن است که تاتا در حال کار بر روی یک موتور 1.6 لیتری توربو تزریق مستقیم بنزینی است که قدرتمندتر از موتورهای MPFI خواهد بود. گزارش شده است که قدرت آن حدود 160 اسب بخار و گشتاور 250 نیوتن متر است. این می تواند با گیربکس اتوماتیک، شیفترهای پدال و حالت های رانندگی چندگانه ارائه شود. خوب، به این زودی ها اتفاق نمی افتد.

قیمت تاتا سافاری نپال

شایعات حاکی از آن است که این خودروساز داخلی به‌روزرسانی‌های میانسالی را برای شاسی‌بلندهای تاتا هریر و سافاری ارائه خواهد کرد. تصاویر جاسوسی نشان می دهد که لیفت صورت هریر 2023 چند تغییر ظاهری و ارتقاء ویژگی دریافت خواهد کرد. احتمالاً با دوربین دید فراگیر 360 درجه، صندلی‌های دارای تهویه، تصفیه‌کننده هوا و واحد اطلاعات سرگرمی با اتصال Android Auto بی‌سیم و Apple CarPlay عرضه می‌شود.

صحبت کردن در مورد تاتا سافاری به روز شد، این SUV احتمالاً با ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته) ارائه می شود. ممکن است یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بزرگتر با اتصال بی سیم تلفن هوشمند و یک دوربین 360 درجه داشته باشد.

در به روز رسانی های دیگر، این خودروساز داخلی آماده است تا مقرون به صرفه ترین خودروی الکتریکی خود را در 28 عرضه کند.هفتم سپتامبر 2022. این مدل که تاتا تیاگو EV نام دارد، احتمالاً حدود 10 میلیون روپیه قیمت دارد. این می تواند با یک بسته باتری 26 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی 75PS بسته بندی شود. انتظار می رود برد آن با شارژ کامل حدود 300 کیلومتر باشد.

منبع


تاتا هریر، راه اندازی بنزین سافاری ممکن است اتفاق نیفتد – گزارش
منبع