تاتا هریر XMS، انواع XMAS راه اندازی شد – قیمت ها، ویژگی ها


سری مدل‌های شاسی‌بلند تاتا هریر با دو نوع جدید به نام‌های XMS و XMAS گسترش بیشتری یافته است. هر دو مدل جدید به ترتیب بر اساس انواع XM و XMA هستند. نسخه دستی XMS که بالاتر از انواع XE و XM قرار دارد، با قیمت اولیه 17.20 میلیون روپیه عرضه می شود. تاتا هریر XMAS اتوماتیک جدید، بالاتر از نوع XMA، 18.50 میلیون روپیه قیمت دارد. لازم به ذکر است که قیمت های فوق به صورت مقدماتی در نمایشگاه می باشد.

در مقایسه با XM و XMA، انواع جدید تاتا هریر XMS و XMAS حدود 1.11 روپیه گران‌تر هستند. یک سانروف پانوراما به عنوان تجهیزات استاندارد ارائه می شود. پیش از این، فقط در نسخه های XT+، XTA+، XZ+، XZA+، XZS و XZAS موجود بود. لیست ویژگی ها همچنین شامل سیستم صوتی 8 بلندگو، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی با اتصال Apple CarPlay و Android Auto، ORVM الکتریکی تاشو، برف پاک کن های حسگر باران، دوربین پارک معکوس و چراغ های جلوی خودکار است.

ویژگی های تاتا هریر XMAS

چیزی که مایه تعجب است این است که انواع جدید تاتا هریر XMS و XMAS سیستم قفل مرکزی را که در مدل‌های XM و XMA ارائه می‌شود، از دست می‌دهند. هیچ تغییری در زیر کاپوت ایجاد نشده است، نسخه های جدید از همان موتور 2.0 لیتری توربو دیزل استفاده می کنند که حداکثر قدرت 170 اسب بخار و گشتاور 350 نیوتن متر را تولید می کند. نوع XMS فقط با گیربکس 6 سرعته دستی و نوع XMAS با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک عرضه می شود.

این خودروساز مستقر در پونا اخیراً اعلام کرد که از این خودرو رونمایی خواهد کرد هاچ بک تاتا تیاگو EV در 28هفتم سپتامبر 2022. احتمالاً این مدل دارای یک بسته باتری 26 کیلووات ساعتی خواهد بود که با هر بار شارژ کامل می‌تواند تا 300 کیلومتر مسافت را طی کند. در مقایسه با مدل استاندارد، تیاگو الکتریکی دارای نمای جلویی کمی متفاوت خواهد بود که دارای جلوپنجره بسته است. لهجه های آبی ماهیت الکتریکی آن را برجسته می کند. همچنین ممکن است طرح های رنگی بیرونی جدیدی دریافت کند.


تاتا هریر XMS، انواع XMAS راه اندازی شد – قیمت ها، ویژگی ها
منبع