ترکیب رنو، آلپاین و داچیا: نمایشگاه خودرو پاریس 2018

طرفدار داچیا

رنو ویژگی های برند را نشان می دهد: طراحی فرانسوی، زندگی آسان

این نمایش همچنین فرصتی برای کشف فیزیکی خواهد بود کاجار جدید ، که به تازگی رونمایی شده اند.

سه شنبه 2 اکتبر ساعت 9.30 در غرفه رنو (سالن 1) برای کنفرانس مطبوعاتی حضور داشته باشید یا در www.group.renault.com زنده باشید.

آلپاین، برندی که با همه علاقه مندان به خودرو طنین انداز می شود، با تمام مدل هایش در غرفه اختصاصی خود در سالن 1 حضور خواهد داشت. کل خانواده A110 با A110 Pure، دو A110 Légendes و A110 GT4 به نمایش گذاشته خواهند شد. Alpine همچنین از 4 اکتبر در نمایشگاه Mythical Routes با چندین مدل از این مجموعه در سالن 5.1 حضور خواهد داشت.

آلپاین، پرتره خانوادگی

Boulogne-Billancourt، 17 سپتامبر 2018 – رنو، آلپاین و داچیا از 2 اکتبر 2018 در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 پذیرای بازدیدکنندگان غرفه های خود خواهند بود.

رنو همچنین 120 سالگی خود را با برنامه ای پر از رویداد جشن می گیرد:

  • در 30 سپتامبر در رژه بزرگ 120 ساله نمایشگاه خودرو. 30 خودروی رنو به عنوان مقدمه ای برای نمایشگاه در اطراف پاریس رانده خواهند شد و مدل های مجموعه و خودروهای کلکسیونر را با هم ترکیب می کنند.
  • مجموعه رنو با هدایت تیپ A معروف، در سراسر نمایشگاه، سالن 1 در غرفه رنو و همچنین در نمایشگاه مسیرهای اسطوره ای در سالن 5.1 به نمایش گذاشته خواهد شد.
  • یکی از نیروهای محرک پشت همه راه حل ها برای اشکال جدید تحرک، رنو غرفه ای را در سالن 2.1 به آنها اختصاص می دهد و از این طریق مشارکت و برنامه های خود را با Marcel، Renault Mobility و Renault Rent برای عموم تبلیغ می کند.
  • سرانجام رنو به عموم مردم این فرصت را می‌دهد تا محدوده الکتریکی خود را از پایگاه آزمایشی در میدان کنکورد (از 4 اکتبر 2018) امتحان کنند.

سخنگویان برای مصاحبه در دسترس هستند. لطفا برای تعیین وقت با دفتر مطبوعاتی تماس بگیرید.منبع

رنو در کنفرانس مطبوعاتی خود در 2 اکتبر، از جدیدترین خودروی روبوی ممتاز خود رونمایی خواهد کرد. این مفهوم بخشی از سه گانه خودروهای روبوی رنو است که خدمات جابجایی خودران و اشتراکی آینده را بررسی می کنند که در طول سال 2018 ارائه شده است. این اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی که در غرفه رنو (سالن 1) در ساعت 9.30 صبح برگزار می شود، رونمایی خواهد شد. .

با یک داستر جدید که فروش بالای اروپایی را تجربه می کند، این نمایشگاه فرصتی برای داچیا خواهد بود تا اخبار محصول را ارائه کند و یک مسابقه طراحی برای ساندرو استپ وی راه اندازی کند. طرفداران برند داچیا نیز با یک نمایشگاه غافلگیرکننده که ارزش دیدن را دارد به نمایش گذاشته خواهد شد. برای کشف از 2 اکتبر 2018.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: