تست خالدار تویوتا اینووا الکتریکی برای اولین بار


تویوتا اخیراً Innova Zenix جدید را در اندونزی عرضه کرده است. همین مدل با نام تجاری اینووا هیکراس در ژانویه 2023 در بازار ما به فروش خواهد رسید. Hycross جدید در کنار Innova Crysta فروخته خواهد شد که در بین دوستداران دیزل و اپراتورهای ناوگان بسیار محبوب است. جالب اینجاست که تویوتا در حال آزمایش یک مشتق الکتریکی از MPV Innova است.

برای افرادی که نمی دانند، تویوتا به نمایش گذاشته بود مفهوم Innova EV در اوایل سال جاری در نمایشگاه بین المللی خودرو اندونزی. اکنون، MPV الکتریکی برای اولین بار در حال آزمایش در خیابان های اندونزی شکار شده است.

Innova Electric Spied Rear

مفهوم Innova EV مبتنی بر Zenix/Hycross جدید نیست. در واقع، بر روی Innova Crysta در حال فروش در بازار ما توسعه یافته است. نمای کلی Innova الکتریکی شبیه کریستا به نظر می رسد، تویوتا برخی از عناصر طراحی فقط EV را اضافه کرده است. نمای جلو دارای جلوپنجره خالی و سپر جلو کاملاً جدید است. رنگ آبی روی چیدمان چراغ جلو و روی لوگو قابل مشاهده است.

سپر جلو محفظه های چراغ مه شکن را به صورت عمودی در خود جای می دهد. چرخ‌های آلیاژی جدید دارد و گرافیک آبی در کناره‌ها اضافه شده است تا ماهیت الکتریکی آن را آشکار کند. فضای داخلی Innova الکتریکی شبیه به نسخه ICE است. این دستگاه دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی، یک فرمان چند منظوره 3 پره، یک کنسول ابزار آنالوگ با گرافیک آبی و غیره است. صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی مفهومی اطلاعات مهمی مانند سطح باتری، برد موجود و توان خروجی را نشان می دهد.

در مراسم رونمایی از این کانسپت، آنتون جیمی سووندی، مدیر بازاریابی تویوتا آسترا موتور اندونزی، گفت که Kijang Innova Electric تنها با هدف توسعه مهندسی ساخته شده است و به فروش نخواهد رسید. این مفهوم برای اهداف تحقیق و توسعه توسعه یافته است و برای خودروهای برقی آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

منبع – muhammad_joned


تست خالدار تویوتا اینووا الکتریکی برای اولین بار
منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: